Pagrindo čakra Muladhara

5 požymiai jog jūsų Pagrindo čakra išsibalansavusi

Čakrų sistema remiasi tokios disciplinos ir praktikos kaip akupunktūra, kovos menai, Reiki ir joga. Kiekvienas iš mūsų turime 7 pagrindines čakras išsidėsčiusias nuo stuburgalio iki viršugalvio. Jos spinduliuoja ir priima energiją, pasiunčią ją į organizmą per energetinius kanalus – meridianus ir įrašo informaciją apie mūsų patirtį bei įsitikinimus.

Čakrų aktyvumas gali sustiprėti ir susilpnėti pagal situaciją, aplinką ir mūsų veiklą, tačiau kartais jos tarytum užstringa vienoje būsenoje – per aktyvioje ar per silpnoje, jose įstringa negatyvios emocijos energija ar įsitikinimas nesuderinami su mūsų vidine tiesa apie tai, kas mes esame ir tarsi kamštis didmiesčio sankryžoje sutrikdo viso miesto eismą. Juk visos čakros tarp savęs susijusios, tai viena energetinė sistema, kurią galima įsivaizduoti kaip kraujotakos sistemą tik aprūpinančią visas kūno ir asmenybės dalis bei gyvenimo sritis gyvybine energija.

Pagrindo čakra išsibalansavusi ar pažeista būna dažniausiai. Ji randasi ties pačiu stuburgaliu ir yra susijusi su fiziniu išgyvenimu ir saugumo, o ją blokuoja baimė ir nesaugumas. Ji verta ypatingo dėmesio nes kaip apatinė čakra ji pumpuoja žemės energiją aukštyn į visą energetinę sistemą. Jei ši čakra silpna, su kitomis čakromis atliekamas darbas nebus pakankamai efektyvus. Kokia jūsų Pagrindo čakros būklė įvertinkite pagal šiuos kriterijus.

Penki ženklai jog jūsų Pagrindo čakra silpna

  1. Jaučiate bendrą fizinės energijos ir gyvybingumo stygių ir to pasekmėje mažai ryžto kurti ir veikti.
  2. Jūsų gera savijauta stipriai priklauso nuo išorinių aplinkybių. Kol viskas klostosi gerai jaučiatės puikiai, tačiau jei aplinkybės ne tokios, kaip jums norėtųsi pasijuntate nesaugiai.
  3. Jaučiate pasitikėjimo savimi trūkumą jei tenka susidurti su kažkuo nauju ir išeinančiu už jūsų komforto zonos ribų.
  4. Tikite jog pinigai suteikia saugumą ir kad yra tokia pinigų suma kuri sukaupta garantuotų jums saugumą.
  5. Dažnai ar reguliariai patiriate tokius simptomus kaip valgymo sutrikimai, antinksčių nuovargis, kojų ir/ar pėdų problemos ar traumos, žarnyno problemos, imuniteto nusilpimas ar alergijos arba problemos su kaulais.

Išsamų testą pagrindo čakros diagnostikai galite rasti: https://www.gyvybesenergija.lt/pagrindo-cakros-veiklos-testas/


Penki dalykai, kuriuos galite padaryti, kad sustiprintumėte savo Pagrindo čakrą

  1. Sudarykite sąrašą tų dalykų, kurie jūsų manymu suteikia jums saugumą. O dabar išbraukite iš jo viską, ką galėtų iš jūsų atimti be jūsų sutikimo. Kas liko? Ar apskritai kas nors liko? Dabar sudarykite kitą sąrašą – dalykų, kurių niekada niekas negalėtų iš jūsų atimti. Apie tai tikriausiai teks ilgėliau pamąstyti, tačiau verta skirti laiko šiai užduočiai. Būtent šie dalykai yra tikrasis jūsų saugumo šaltinis.
  2. Atkurkite ryšį su Motina Žeme – pavaikščiokite basomis gamtoje, pasėdėkite nugara prisiglaudę prie didelio medžio. Ir tiesiog pamąstykite kaip Motina Gamta jus palaiko, sergsti, maitina.
  3. Įsivaizduokite raudoną spalvą, sukurkite iš jos pulsuojantį šiltą energijos kamuolį apimantį visą Pagrindo čakros zoną. Įsivaizduokite jog kvėpuojate per pagrindo čakrą, įkvėpdami pripildote ją raudonos spalvos energijos, o iškvėpdami paleidžiate visą užsistovėjusią energiją, įtampą, nesaugumą, baimes, kvėpuokite kol pasijusite saugūs, stiprūs, tvirtai stovintys ant žemės, susijungę su savo kūnu ir šiuo momentu.
  4. Atlikite šį jogos pratimą – atsisėskite sukryžiavę kojas, pilnas lotosas nebūtinas, sėdėkite patogiai. Rankas padėkite ant kelių. Iš lėto sukite klubus ir juosmenį ratu pagal laikrodžio rodyklę. Išjudinkite apatinę stuburo dalį įsivaizduodami jog jums sėdint tiesiai per jus eina vertikali ašis, o sukant klubus ir juosmenį jūs bamba piešiate ratus apie šią ašį. Sukite kuo didesnį ratą, prisilaikykite rankomis į kelius. Tegu judesys bus ramus ir lėtas, kvėpuokite ramiai per nosį nesistengdami suderinti kvėpavimo su judesiu. Sukite ratus pagal laikrodžio rodyklę apie 30 sekundžių, o tuomet pakartokite dar 30 sekundžių priešinga kryptimi.
  5. Pasitelkite terapinės kokybės eterinius aliejus rezonuojančius su Pagrindo čakros vibracija ir padedančius atkurti jos harmoningą funkcionavimą: Vetiverija, Kedras, mišiniai Valor, Grounding, Abundance.

Aš atlieku nuotolinius čakrų valymo seansus ir Klaipėdoje vedu užsiėmimus čakrų valymui ir harmonizavimui. Jei jaučiate jog reikia pagalbos ir palaikymo stiprinant Pagrindo ar kitą čakrą ir sprendžiant su jomis susijusių gyvenimo sferų problemas – kreipkitės.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.