Reiki terapijos teikiama nauda

Kada praverstų Reiki energijos seansas

Reiki yra labai švelni, gydanti (man labiau patinka sakyti harmonizuojanti) energija. Jūsų kūnas gali ją panaudoti bet kokiems savo poreikiams.

Štai keletas dažniausių priežasčių pasitelkti Reiki:

 • Jaučiate stresą ir jums reikia trupučio meilės ir rūpesčio
 • Vartojate gydytojo išrašytus vaistus ir norite sumažinti jų pašalinius poveikius
 • Jums stinga energijos ir motyvacijos, reikia užvesti jūsų vidinį variklį
 • Prastai miegate
 • Jaučiatės įstrigę kažkokioje situacijoje ir jums reikia įžvalgų kaip pajudėti į priekį
 • Esate įstrigę kažkokioje emocijoje ir mintyse apie nemalonų dalyką, nepajėgiate atgauti vidinės pusiausvyros
 • Tiesiog norite palepinti savo kūną, protą ir sielą

Reiki galite įsivaizduoti kaip meilės dozę. Kai gaunate Reiki seansą poveikis panašus į tą, kurį sukelia meilės jausmas. Tai ne konkretaus asmens meilė, o pati meilės esmė. Universalioji kūrybinė energija ir yra besąlyginė meilė ir priėmimas, kurie atkuria harmoniją nuo subtiliausių lygmenų iki fizinės realybės.

Kaip reiki gali jums padėti?

Atsipalaidavimas. Noras atsipalaiduoti nuo visų įtampų ir streso yra pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės nusprendžia išmėginti Reiki. Jei jaučiate nerimą, stresą, įtampą, Reiki gali padėti pasijusti ramesniais. Kai esate atsipalaidavę, jaučiate vidinę pusiausvyrą, jūsų kūnas lengviau atlaiko gyvenimo pakilimus ir nuosmukius. Kadangi Reiki padeda atsipalaiduoti ir pereiti iš simpatinės nervų sistemos dominavimo (kovok arba bėk) į parasimpatinės nervų sistemos dominavimą (virškink ir regeneruokis) šį švelni terapijos forma gali padėti beveik prie visų problemų ar ligų.


Fizinės ligos. Dar viena priežastis dėl kurios žmonės kreipiasi į Reiki specialistus tai troškimas įveikti ligą ar skausmą. Mūsų kūnai tik atrodo fizinė materija, iš tiesų viskas yra energija, o Reiki padeda subalansuoti energiją, pašalinti blokus kliudančius normaliai gyvybinės energijos cirkuliacijai. Reiki ne tik sumažina nerimą, skausmą, padeda atsipalaiduoti, bet ir veikią giluminę ligos priežastį. Nesakau jog Reiki tai panacėja ar tradicinio gydymo pakaitalas, tačiau tai puikus papildymas sveikatos palaikymo priemonių arsenalui aktyvuojantis natūralius organizmo savireguliacinius ir regeneracinius mechanizmus. Genialūs dalykai labai paprasti – viskas prasideda nuo atsipalaidavimo, tai išjungia destruktyvius streso mechanizmus ir įjungia regeneracinius. Mažų mažiausiai atsipalaidavimas leis rasti pozityvesnį požiūrį į situaciją ir ligą, organizmui neteks kovoti dviem frontais – ir su liga ir su stresu.

Netektys ir nelaimės. Patyrus emocinę traumą, pavyzdžiui netekus artimo žmogaus ar didelį išgąstį Reiki gali padėti pereiti nelengvą emocinį procesą, atsigauti ir atkurti savo gyvenimą. Vien tas stabtelėjimas atsipalaiduoti, laiko sau skyrimas padės išjausti ir paleisti patiriamas emocijas, neleis joms įstrigti kūne ir sukelti nepageidaujamų padarinių.

Gyvenimo pokyčiai. Netgi pozityvūs pokyčiai sukelia stresą. Persikraustymas, naujas darbas, vestuvės, vaiko gimimas sujaukia emocijas. Reiki gali padėti atsiverti permainoms bei greičiau ir lengviau adaptuotis.

Emocinis perdegimas. Galbūt tenka rūpintis pagyvenusiais ir ligotais tėvais, stengiatės būti supermama savo vaikučiams ar dirbate du darbus, kad sukurti galą su galu. Jei jaučiatės priėję liepto galą ir daugiau nebepatempiantys Reiki padės atgauti vidinę pusiausvyrą, minčių aiškumą, vidinį ritmą.

Priimant sprendimus. Tarkim jums reikia priimti svarbų sprendimą, o jūs jaučiatės įstrigę ir pasimetę. Galbūt reikia apsispręsti dėl santykių, darbo ar verslo krypties. Galbūt reikia didesnio aiškumo dėl to, kaip spręsti sveikatos problemą, kokiu keliu eiti. Reiki padės atsipalaiduoti, o ramybės būsenoje mintys nuskaidrės ir atsakymas galbūt pats ateis.

Kūrybinis blokas. Stresas ir įtampa blokuoja kūrybingumą. Tokioje būsenoje dominuoja beta smegenų bangos, o kūrybingumui mes atsiveriame atsipalaidavę ir perėję į alfa smegenų bangas. Taigi jei jaučiatės įstrigę kūrybiniame procese išmėginkite Reiki.

Dvasinis ryšys. Atsiribojus nuo kasdienių rūpesčių, atradus vidinę ramybę Reiki seanso metu lengviau išgirsti savo vidinį balsą. Reiki padeda atkurti ryšį su savo Aukštesniuoju Aš ir siela, žvelgti į pasaulį ir savo gyvenimą iš tokios aukštesnės perspektyvos. Reiki apskritai stiprina intuicija, tad galbūt tai padės jums atskleisti nepastebėtus talentus.

Aš Reiki seansus atlieku nuotoliniu būdu, tad jums tereikės gerti pakankamai vandens ir vakarais atsipalaiduoti bei mėgautis procesu. Kai Reiki seansai atliekami „gyvai“, uždėjus rankas ant fizinio kūno energija eina pirmiausia į fizinį kūną, o po to persismelkia iki subtiliausių. Todėl gyvai darant Reiki seansus gali greičiau ir ryškiau jaustis fiziniai pokyčiai, tačiau nors bus simptominis pagerėjimas ilgiau užtruks kol bus prieita iki priežasčių subtiliuosiuose lygmenyse.

O darant Reiki seansą nuotoliniu būdu Reiki energija pirmiausia pasiekia subtiliausius lygmenis – dvasinį, energetinė, emocinį, mentalinį ir tik pabaigoje fizinį. Tokiu būdu gal ne iš karto jaučiasi fiziniai pokyčiai, tačiau dirbama su giluminėmis priežastimis ir tik praėjus kuriam laikui galite pažvelgę atgal pamatyti jog po Reiki seansų atėjo naujos mintys, priėmėte naujus sprendimus, įvyko svarbių pokyčių, kurie suvokiant tai sąmoningai ar ne, bet išsprendė problemos priežastį ir problema natūraliai ėmė spręstis ar gerėti.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Jolanta

  Uzpludo dieviska ramybe ir lengvumas! Atrodo, net kvepuoti lengviau! Dekoju Jums ,Lina

 2. Laima

  Man labai neramu del dukters, kuriai yra 24metai.Bet ji pastoviai jauciasi pavargusi. Man keista, nes tokiame amziuje astikrai taip nepaarkdavau. Ar galetu jai padeti Reiki? Is anksto dekoju.
  Laima.

  1. Lina Balsė

   Sveika Laima, taip, Reiki padėtų sumažinti stresą ir grįžti į vidinės pusiausvyros būseną, susireguliuoti organizmo darbui. Tačiau reikia apmąstyti ir tokį variantą jog gal ji išsibalansavo ir jaučiasi pavargusi nes pereikvoti rezervai grynai fizine prasme. Aš po plaučių uždegimo įdėjau daug pastangų, kad atsistatyti, bet po kelių mėnesių kai jau atrodė jog man žymiai geriau, ėmė slinkti plaukai ir jaučiausi pavargusi, išsibalansavo hormonai, prasidėjo migrenos. Šeimos gydytoja pasiūlė serotonino inhibitorių… Aš nusprendžiau, kad jei mano organizmui ko ir trūksta, tai tikrai ne chemijos ir grįžusi namo užsisakiau natūralų, bet itin veiksmingą produktą, kurį visuomet perku sūneliui atsigauti po eilinio viruso (darželinukas pas mane). Visos problemos kol jį suvartojau išsisprendė – plaukai atauginėja, migrenų nebėra hormonai vėl normoje. Jei norėsite daugiau informacijos apie tai – parašykite man į emailą (jį rasite kontaktų puslapyje ir svetainės pačioje apačioje)

 3. .

  Jeigu yra lėtinė liga, ir sakykim padėtumėt reiki energijos gydymu, mane domina ar Reiki tai galutinai išgydytų, ar yra tikimybė, kad po kurio laiko liga vėl atsiras, ir gydyti reikėtų periodiškai?

  1. Lina Balsė

   Sveika K. labai atvirai ir nuoširdžiai atsakysiu jog nežinau atsakymo. Mes visi skirtingi ir gal kažkam betrūksta paskutinio postūmio, kad atsistatytų sveikata, o kažkieno problemos itin gilios ir žmogus nėra atviras sąmonės pokyčiams, neklausys sustiprėsiančio vidinio balso, nedarys pokyčių. Aš Reiki susidomėjau nes porą metų kamavo migrenos. Reiki kiek retino ir švelnino skausmus, bet tiems skausmams buvo priežastis, kurią turėjau pašalinti, kai ką pakeisti savo gyvenimo būde, kad jie galutinai praeitų. Intuityviai kilo noras nutraukti kontraceptikų vartojimą, kuriais jaučiausi labai patenkinta. Ir voila, galvos skausmų kaip nebūta kai atsistatė hormonai. Jei būčiau naudojusi Reiki tik pasekmėms šalinti, pagalbos būtų reikėję nuolat. Kadangi ėjau, kur mane vedė Reiki pastiprinta nuojauta pavyko išspręsti pačią priežastį. Beje priežastis net tos pačios problemos kiekvienam žmogui ir net tam pačiam žmogui skirtingu laiku gali būti skirtinga. Nors hormonų nė pirštu neliečiu, tačiau šią žiemą pavargau, išseko organizmas ir vėl buvo išsibalansavę hormonai bei prasidėję galvos skausmai. Gydytoja jau norėjo išrašyti serotonino inhibitorių, bet man tokių dalykų neįsiūlysi. Vėl darbas su savimi, vėl įsiklausymas į save kame priežastis, ko man reikia ir šį kartą atsakymas buvo duoti organizmui to, ko jam trūksta – vitaminų ir mineralinių medžiagų iš natūralių produktų. Išgerti keli buteliai Ningxia Red sulčių ir problemą pamiršau, nes galvos skausmai dingo. Taigi apibendrinant – Reiki nėra panacėja, kuri išgydo, ji prisideda prie sveikimo, pagerina visų organizmo sistemų darbą, sumažina stresą, o tuomet veda link sprendimo. Ir nuo kiekvieno iš mūsų priklauso ar einame, ar liekame kur buvę patyrę tik laikiną pagalbą iš Reiki.

 4. Sandra

  Labas vakaras,ar galima ir vaikams Reiki seansus atlikti?
  3 m.,6-m.,ir 11 m.
  Ačiū

  1. Lina Balsė

   Taip, Reiki visiškai saugi ir labai naudinga vaikučiams, aš savo sūneliui Reiki dariau dar jam pilvuke esant.

 5. Vitas

  Sveiki su Jūsų visomis mintimis sutinku tik noriu pridurti kad ši energija dirba protingai,nepriklausomai nuo mūsų norų .Turiu atvėjį kuomet laike kelių valandų 4 metų vaikas pasveiko ,o energetiniai kūnai atstatinėjami buvo vėliau 2 parų laikotarpyje
  Su pagarba Vitas Brazaitis
  bioenergetikas,dvasinis mokytojas

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.