Apelsinų eterinio aliejaus savybės ir naudojimas

Fizinis poveikis: Apelsinų eterinis aliejus turi 85 – 96 procentus d-limoneno, kuris pasak tyrimų yra cholesterolio tirpiklis ir kliniškai naudojamas cholesterolio turintiems tulžies akmenims tirpinti. Dėl skrandžio rūgštį neutralizuojančio efekto ir normalios peristaltikos palaikymo apelsinų aliejus naudojamas kai kamuoja rėmuo, taip pat jei organizme užsilaiko skysčiai. D-limonenas naikina vėžines ląsteles nekenkdamas sveikosioms. Apelsinų aliejus yra stiprus antioksidantas, palaiko imunitetą ir ląstelių regeneraciją, valo žarnyną, detoksikuoja organizmą. Naudojamas jaučiant depresiją ar saulės trūkumo sukeltą blogą nuotaiką. Veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai, gerina miegą. Labai skanu įsilašinus į vandenį.

Emocinis poveikis: Apelsino eterinis aliejus padeda nustoti teisti save, paleisti manijas, priklausomybes ir baimes, kad galėtume atgauti emocinę pusiausvyrą. Paleidus šias stiprias neigiamas emocijas vėl aiškiai matysime situaciją ir galėsime priimti geresnius sprendimus. Apelsinų aliejus ramina ir skatina pozityvų nusiteikimą. Jis labai tinka tiems, kas yra linkę persidirbti, siekia tobulumo ir lengvai suirzta dėl klaidų, kam stinga tolerancijos. Tyrimo metu žmonės, pauostę apelsinų eterinio aliejaus prieš testą, jo metu išliko ramesni, geriau suvaldė stresą, galimai dėl apelsinų eterio įtakos streso hormonams. Austrijoje atlikti tyrimai parodė jog garinant apelsinų eterinį aliejų odontologijos klinikose žmonės jaučia mažesnį nerimą. Labiausiai veikia sakralinę ir saulės raizginio čakras.

Naudojimas: Garinkite aromalempoje ar difuzoriuje kai norite pakelti nuotaiką, sukurti jaukią atmosferą namuose. Ypač šis aromatas tiks vaikų kambariui. Galima vartoti išoriškai, ant odos, tik po to 24-72 val venkite tiesioginių saulės spindulių toje vietoje, kurią tepėte. Nors nėra griežtos rekomendacijos skiesti jį prieš vartojant ant odos, bet visuomet verta įvertinti savo individualų odos jautrumą pirma atliekant testą ant mažo odos lopinėlio. Terapinės kokybės Young Living apelsinų eterį galima naudoti ir kaip maisto papildą – įlašinti lašelį į vandenį ir išgerti, kad pagerintumėte tingų virškinimą, arba galite pagardinti juo salotas ar sveikuolišką kokteilį.

Rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės Apelsinų eterinį aliejų iš Young Living firmos.


Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.