Atsiverkime meilei pasitelkdami smegenų sincronizaciją garsu

Viskas prasideda mumyse. Kokie mes esame, kokia mūsų energija, su tokia energija aplinkoje rezonuojame ir tokias pritraukiame patirtis. Tai reiškia jog jausdami kažko stygių, stokodami pasitikėjimo savimi ir gyvenimo džiaugsmo nepritrauksime nieko geresnio nei dabar turime. Tai galioja ir sėkmei, ir gerovei ir meilei.

Viskas yra energija, vibracija ir viskas susiję, vientisa, tad neįmanoma nuslėpti jog mums viduje trūksta meilės sau ir pasauliui bei jaučiame depresiją ir pritraukti į savo gyvenimą mylintį, gyvenimu patenkintą, sėkmingą žmogų. Taigi kažko norint sprendimas yra paprastas – turime patys tapti tuo, ko siekiame, spinduliuoti su mūsų svajone rezonuojančią, panašią energiją. Technikų ir būdų kaip keisti požiūrį ir pasaulėvaizdį yra įvairiausių, nuo rimto darbo su savimi ir pastangų nepadės išsisukti net stebuklingiausia priemonė, tačiau pagalbos sulaukti tikrai galime.

Artėjant Valentino dienai ir visiems svajojant apie meilę, apie santykių su antrąja puse pagerėjimą ar naują romantišką pažintį ir svaiginančią meilę siūlau išmėginti smegenų sinchronizaciją, įvedimą į reikiamą vibracijų dažnį ypatingais garsais. Jie padės „perprogramuoti” savo smegenis, išsilaisvinti ši vidinių blokų ir pasąmoninių programų, kurios kliudo sukurti laimingus santykius, jausti meilę sau ir pritraukti nuoširdžiai mylintį bei jums tinkamą žmogų į jūsų gyvenimą. Šių garsų reikia klausytis per stereo ausines, pageidautina tamsoje, atsipalaidavus, meditacinės būsenos po pusvalandį kasdien apie mėnesį laiko kad pamatytumėte ryškius rezultatus.

Visus ilgesnį laiką klausiusius šių įrašų paprašysiu pasidalinti įspūdžiais, pastebėjimais ir rezultatais komentaruose.


http://www.youtube.com/watch?v=-wE1sSU-ZDY

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Romas

    Aš klausiausi 396hz vibracijos, tai kiekvieną kartą klausant po pirmais šonkauliais kur man nuolat jaučiasi įtampa, ta įtampa šiek tiek atslūgsta. Reiks ir meiles vibraciju paklausyt.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.