Emocinių traumų gydymas ir pasąmoninių programų keitimas

Sakoma jog kilus konfliktai tarp proto ir širdies, tarp logikos ir jausmų, žmogus visuomet remsis jausmais. Pasak Gary Young, Young Living kompanijos įkūrėjo ir lyderio 99 procentus sprendimų savo gyvenime mes priimame remdamiesi jausmais. Taigi jei norite jog jūsų emocinis kompasas vestų jus į sveikatą, laimę, gerovę ir pilnatvę būtina įsisąmoninti bei valdyti dabartines emocijas ir išmokti išlaisvinti užgniaužtas ir pasąmonėje bei kūne įstrigusias praeities emocijas.

Šiuolaikinis mokslas pripažįsta jog bent 70 procentų visų ligų yra psichologinės kilmės, mūsų neigiamų emocijų pasekmė. Autorių Karol K. Truman (Feelings buried alive never die) bei gydytojo ir lektoriaus Dr. Bradley Nelson (Emotion code) teigimu daugelį sveikatos problemų sukelia nuslopintos, užgniaužtos, neišreikštos emocijos, kurių energija įstrigo kūne.

Visa mūsų patirtis, tiksliau emocijos yra įrašomos į ląstelių DNR. Tai reiškia jog dalis mūsų emocijų yra visai ne mūsų, o gautos iš tėvų, senelių bei protėvių. Ir viską gautą bei pačių sukauptą, ko nepajėgsime transformuoti ir paleisti, perduosime savo vaikams.

Daugelis mūsų kasdienių emocijų yra reakcijos visai ne į tai, kas vyksta dabar. Greičiau dabartinės emocijos yra tik aidas tų patirčių ir emocijų, kurių praeityje nepajėgėme suprasti, išspręsti, išreikšti ar paleisti. Arba gavome jas kaip giminės paveldą. Tai labai ryškiai matosi kai šeimoje karta iš kartos kartojamas tas pats elgesio modelis atvedantis į tas pačias pasekmes, pavyzdžiui disfunkcinius santykius, vienatvę ar alkoholizmą. Yra net šeimų, kuriuose kiekvienoje kartoje vienas ar keli nariai nusižudo – tai taip pat besikartojantis elgesio modelis, perduotas pirmo protėvio pasukusio tokiu keliu. Visos sukauptos traumos pasąmonėje yra virtusios programomis valdančiomis kiekvieną gyvenimo aspektą, ypač sprendimų priėmimo procesą.

Kai mūsų mintis riboja baimė, žema savivertė, įsitikinimas jog nesame verti daugiau ar geriau, mes priimame tai atspindinčius sprendimus. Ribotas mąstymas veda prie ribotų sprendimų, kurie veda prie gyvenimo labai nutolusio nuo kūrėjo mums suteikto potencialo. Mes renkamės tuos kelius, kurie atitiks mūsų įsitikinimus ir lūkesčius, tad tie įsitikinimai, tos emocijos tampa savaime išsipildančia pranašyste.

Išlaisvindami pasąmonėje ir kūne įstrigusias emocijas, išgydydami emocines traumas galime pozityviai paveikti visus gyvenimo aspektus – fizinį, psichologinį ir dvasinį. Eteriniai aliejai yra idealūs pagalbininkai nes jų molekulės pereina kraujo-smegenų barjerą ir įtakoja emocijas valdančią ir išsaugančią bei išlaisvintį galinčią smegenų dalį – limbinę skiltį. Paleidę savo emocinį bagažą mes atveriame sau galimybę realizuoti savo aukščiausią potencialą.

Young Living eterinių aliejų rinkinys Feelings (Jausmai) skirtas emocinei darnai atkurti. Tai šešių žingsnių kasdienė aromaterapijos programa. Šių eterinių aliejų kvapai leidžia pajusti savyje glūdinčias baimes, įsisenėjusias traumas ir ribojančius įsitikinimus bei transformuoti šias pasąmonines programas, pakeisti įsisenėjusius, nebenaudingus įsitikinimus apie save ir pasaulį, išlaisvinti vaikystėje patirtas emocines traumas, išsilaisvinti nuo praeities naštos ir priimti naujus sprendimus leidžiančius pasukti savo gyvenimą nauja, pozityvesne linkme.

Padedami Jausmų kolekcijos pradėsite vieną po kito šalinti negatyvių emocijų sluoksnius, patirsite, ką reiškia būti laisvais nuo tos naštos, kurią nešiojotės eilę metų ir ji tapo tokia įprasta, kad jau atrodo kitaip ir negali būti. Leiskite sau patirti nuostabą, įkvėpimą, džiaugsmą, meilę ir dėkingumą, nebebėgti nuo savęs pačių ir pagaliau jaustis saugiais būnant čia ir dabar.

Pasak Gary Young „Mintys yra vibracijos. Eteriniai aliejai sugeria mūsų mintis, kurios užfiksuojamos aliejuje kaip ketinimas. O ketinimas tai nukreipta energija.“ Kai patepate ketinimu pakrautą eterinį aliejų ant pėdų, jo vibracija gali persmelkti visas jūsų ląsteles per 60 sekundžių, išstumdamas negatyvią energiją iš ląstelių ir tokiu būdu pakeldamas viso kūno energetinę vibraciją. Šioje pakilioje būsenoje galite pasirinkti kuo norite tapti, kaip norite save išreikšti, ką patirti, jūs neturite jokių apribojimų išskyrus tuos, kuriuos patys pasirenkate pripažinti.

Jausmų kolekciją sudaro 6 eterinių aliejų mišiniai naudojami pagal rekomenduojamą protokolą, arba kaip man labiau patinka sakyti – ritualą. Šie aliejai tai Valor (narsa), Harmony (harmonija), Forgiveness (atleidimas), Release (išlaisvinimas), Present Time (dabartinis momentas) ir Inner Child (vidinis vaikas).

Štai Gary Young rekomenduojamas Jausmų ritualas. Galite jį visą atlikti kaip ištisinį procesą, meditaciją, skirdami jai iki 2 valandų ir po kiekvieno aliejaus patepimo įsigilinti į savo jausmus ir patirtis, „išjausti” kas vyksta jūsų vidinėje erdvėje bei kaip keičiasi fizinė savijauta. Arba galite įkomponuoti šią programą į savo dieną išdėstydami visus aliejus nuo pirmo pasitepimo ryte iki paskutinio prieš miegą.

Svarbu visai procedūrai skirti pakankamai laiko, neskubinti savęs, „išjausti“ kvapus (kiekvienu atveju patepus nurodytus taškus rekomenduojama giliai ir ramiai pakvėpuoti likusiu aliejumi uždedant delnus ant veido). Rekomenduojama programos trukmė yra vienas mėnuo atliekant visą ritualą kartą per dieną. Kvapų terapiją galima derinti su meditacinėmis emocijų paleidimo technikomis. Gerkite pakankamai kokybiško, švaraus vandens, kad palengvintumėte apsivalymo procesą. Atskiri aliejai gali būti naudojami ir atskirai nuo Jausmų ritualo pagal poreikį.

Įsigykite Feelings eterinių aliejų rinkinį

Štai ką apie Feelings rinkinį kalba pats jo kūrėjas Gary Young:

Young Living rinkinys Feelings

Valor

Valor

Valor aliejų mišinys padeda atsipalaiduoti ir susitelkti, suteikia narsos ir pasitikėjimo savimi, padeda įveikti neigiamas emocijas, išlaisvina iš mąstymo apribojimų, subalansuoja kūną ir emocijas, padidina deguonies įsisavinimą konkoriežinėje liaukoje – mūsų aukštesniojo intelekto ir intuicijos centre. Šis aliejus tinka stiprinti pasitikėjimą savimi ir savivertę, malšina skausmą, mažina knarkimą, tinka masažams.

Naudojimas: įtrinkite po lašelį Valor aliejaus į padus.

Sudėtis: Kokosų aliejus, mėlynoji eglė, rožmedis, marokinė ramunėlė, bosvelijų sakai.

HarmonyHarmony

Šis aliejus subalansuoja visus energetinius centrus išlaisvindamas iš jų negatyvią energiją/informaciją, suteikia harmonijos pojūtį ir stiprina pozityvų požiūrį. Taip pat subalansuoja simpatinę ir parasimpatinę nervų sistemas, kas suteikia didesnį kūrybingumą ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Naudojimas: įmasažuokite lašelį Harmony aliejaus į pasirinktą ar netgi visus pagrindinius energetinius centrus/čakras – viršugalvį, trečią akį, gerklę, krūtinės centrą, saulės rezginį, papilvę bei uodegikaulį.

Sudėtis: Sandalmedis, levanda, ylang ylang, bosvelija, apelsinas, šventgaršvė, pelargonija, juozažolė, šalavijas, mėlynoji eglė, kalendra, bergamotė, citrina, jazminas, ramunėlė, palmaroza, rožė.

ForgivenessForgiveness

Šis mišinys padeda transformuoti ir paleisti ypač skausmingus prisiminimus bei negatyvias emocijas susijusias su konkrečiais žmonėmis ir įvykiais. Mažina depresinę nuotaiką ir nerimą, subalansuoja hormonus, turinčius įtakos nuotaikos svyravimams, padeda įveikti streso ir nevilties jausmus.

Nesugebėjimas atleisti yra viena iš dažniausių fizinių, protinių ir dvasinių ligų priežasčių. Tikriausiai visi esate girdėję apie alfa smegenų bangas, tokio tipo bangas smegenys skleidžia kai esame atsipalaidavę. Tai kūrybingumo būsena. Atleidimas padidina alfa bangų amplitudę tarsi išties būtume išsilaisvinę iš kažkokių apribojimų. Neatleisdami kažkam kitam, to žmogaus nesusargdiname, negalėdami atleisti susergame patys. Atleidimas yra mums ir dėl mūsų pačių. Atleidimas vyksta tokiais žingsneliais:

  1. Atleiskite sau, kad leidote kitam žmogui paveikti jūsų sveikatą ir laimę
  2. Atleiskite kitam asmeniui už bet kokią žalą, kurią jums padarė (viską atliekate savyje, nebūtina susitikti su tuo žmogumi ar pasakyti jam apie tai)
  3. Suteikite kitam žmogui leidimą atleisti jums
  4. Įžvelkite kuo ši situaciją buvo jums palanki, ką gero atnešė
  5. Pajuskite dėkingumą už gautą patirtį ir pamoką, kurią išmokote

Naudojimas: Įkvėpkite Forgiveness aromatą ir prisiminkite situaciją, kurioje jums reikia atleisti sau ir kitiems. Dešine ranka, sukdami pagal laikrodžio rodyklę patepkite Forgiveness aliejumi apie bambą mintyse eidami per visus 5 žingsnelius. Galite kartoti tiek kiek reikės, kol pavyks atleisti ir pajusite jog išsilaisvinote.

Sudėtis: sezamų aliejus, melisa, pelargonija, bosvelija, sandalmedis, kalendra, šventgaršvė, levanda, bergamotė, citrina, ylang ylang, jazminas, šlamutis, ramunėlė, palmaroza, rožė.

Release

Release

Tai vienas iš stipriausių mišinių padedančių išsilaisvinti nuo itin įsisenėjusių traumų, negatyvių emocijų ir prisiminimų. Release balansuoja energetinius srautus ir hormonus, stiprina nervų sistemą, valo kepenis, suteikia proto aiškumo, atkuria pasitikėjimą savimi.

Neigiamos emocijos yra tam tikra cheminė reakcija organizme, išskiriami neuropeptidai, hormonai ir visa tai patenka į kraują, o iš ten į kepenis, kurioms tenka visą tai išvalyti. Čia neigiamos emocijos gali įstrigti nepajėgus jų perdirbti (fiziška ir psichologiškai). Rezultate kepenys tampa tokių destruktyvių emocijų kaip pyktis, nuoskauda, kartėlis, neapykanta, pavydas, sandėliu.

Naudojimas: Lašelį Release aliejaus patepkite kepenų zonoje, taip pat galite tepti kepenų taškus ant pėdų ir ausų.

Sudėtis: ylang ylang, alyvuogių aliejus, lavandinas, pelargonija, sandalmedis, mėlynoji bitkrėslė.

Present TimePresent Time

Gyvendami praeities prisiminimais ar ateities svajonėmis ir baimėmis mes nesame itin produktyvūs ar efektyvūs dabartyje. Tokia būsena kelia emocinį disbalansą, atotrūkį nuo savo kūno ir fizinio lygmens. Šis aliejų mišinys padės jums išlikti susitelkus į šios dienos užduotis, sumažins nerimą, depresiją ir nemigą. Mokydamiesi būti čia ir dabar stiprinsite ir gerovę savo gyvenime, nes Visata sukuria viską, ko tik mes paprašome (kai prašome iš tinkamos vidinės būsenos) ir atsiunčia mums galimybę tai gauti. Tačiau jei mūsų „nėra namie“, t.y. savame kūne ir šioje akimirkoje, galimybė ateina ir nueina. Šia tema nuostabiai rašo Eckhart Tolle, o aliejų mišinys Present Time padės pakeisti įprotį bėgti nuo savęs ir dabarties bei mokys būti būti šioje akimirkoje.

Naudojimas: Tepkite Present Time aliejumi už ausų.

Sudėtis: neroli, juodoji eglė, ylang ylang, migdolų aliejus.

Inner ChildInner Child

Vaikystėje viskas atrodo įmanoma, nėra jokių apribojimų. Visos gyvenimo patirtys, stresai, nusivylimai nutolina mus nuo tikrosios mūsų prigimties, nuo vidinio žinojimo kas iš tiesų esame ir kokia mūsų paskirtis. Padedami Inner Child aliejaus galime atrasti savo „vidinį vaiką“, tikrąjį save, savo kūrybingumą ir nevaržomą gyvenimo džiaugsmą. Šis aliejus gerina nuotaiką, stabilizuoja emocijas, stiprina pasitikėjimą ir sąmoningumą.

Naudojimas: Tepkite Inner Clild aliejumi po nosimi.

Taip pat galite užlašinti vieną lašelį Inner Child aliejaus sau ant nykščio galo ir pridėti jį prie gomurio. Tai energetiškai atveria kranialines (kaukolės) struktūras ir stimuliuoja konkoriežinę liauką, hipofizę ir kitas emocines smegenų dalis, kurios randasi virš gomurio. Jei eisite atbuli laikydami nykštį burnoje atrodysite kiek keistai, tačiau tai keičia judėjimą dubenyje, pailgina stuburą, kas atlaisvina suspaustus stuburo diskus. Tokiu būdu galite išvalyti nervinius kanalus, kad energija galėtų laisvai tekėti kūnu ir į smegenis.

Sudėtis: apelsinas, mandarinas, ylang ylang, jazminas, sandalmedis, citrinžolė, mėlynoji eglė, nerolis.

ValorValor

Ritualą užbaigiam dar kartą patepdami pėdas Valor mišiniu, kad užrakintume pusiausvyros ir išbaigtumo jausmą.

Gary Young rekomendacija: „Naudokite Jausmų rinkinį ryte ir vakare 30 dienų ir jūsų gyvenimas ims keistis, pasijusite kupini entuziazmo, o žmones trauks prie jūsų tarsi būtumėte magnetas“.

Įsigykite Feelings eterinių aliejų rinkinį

Perspėjimas

Laikykite aliejus vaikams nepasiekiamoje vietoje, venkite kontakto su akimis. Kai kurie eteriniai aliejai šioje kolekcijoje gali sukelti odos sudirgimą jautresnei odai. Jei esate nėščia, žindote kūdikį ar turite rimtų sveikatos problemų ir vartojate medikamentus, pasitarkite su savo gydytoju prieš naudojimą.

Jei reikės daugiau informacijos apie šių produktų įsigijimą ar norėsite pasidalinti savo patirtimis naudojant Feelings rinkinį – rašykite man komentare arba asmeniškai į emailą (nurodytas svetainės apačioje).

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Vilija

    Nesenai mano tėtis/amzina jam atilsį/ išėjo Anapilin.Visa šema apsejome be vaistų ir t.t .Naudojome,tai….kas buvo mano rankinuke.Lavanda,Stress away.Padejo . Tiesiogiai lasinome ant delnų.

  2. Būtų labai įdomu išgirsti nuomones, kas sąmoningai su emocinių traumų gydymu dirbo. Ar buvo poveikis naudojant aliejus kaip terapijos formą.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.