Pažastų detoksikcija

Pažastų detoksikacija pereinant prie natūralaus dezodoranto

Manau jūs kaip ir aš gaudami vis daugiau informacijos apie grožio chemijos keliamą riziką bei pavojus reaguojate siekiu pereiti prie saugesnių ir natūralesnių kūno priežiūros priemonių bei sveikatą palaikančių, o ne žalojančių sprendimų.

Aš jau prieš eilę metų išmečiau visus komercinius dezodorantus. Kodėl? Remiantis Krūties Vėžio Asociacijos Fondu dezodorantuose randama štai tokių medžiagų, kurios gali sukelti vėžį:

 • Triklozanas gali veikti hormonus ir gali būti susijęs su krūties vėžiu
 • Ftalatai, kurie sutrikdo endokrininę sistemą ir kliudo normaliai hormonų sistemos funkcijai bei yra siejami su krūties vėžiu, nors studijos kol kas duoda kontraversiškus rezultatus
 • Parabenai randami atlikus krūties vėžio biopsiją, oda juos absorbuoja. Jie taip pat trikdo hormonų veiklą imituodami natūralų estrogeną, kas ir sukelia krūties vėžį

Turėkite omenyje, jog greta pažasties ir krūtų yra tuzinai limfmazgių, kuriuos kasdien pamaitinate pavojinga chemija tepdamiesi dezodorantu. Ir beje apie ftalatus bei petrolatus – juos iš mūsų ląstelių ištirpdyti ir išvesti iš organizmo gali terapinis Citrinų eterinis aliejus. Aš jau kurį laiką įsilašinu kasdien po lašelį į vandenį ir tiesiog išgeriu. Ką jis daro plastmasei galite pažiūrėti patys užlašinę jo lašelį ant tos baltos plastikinės pakuotės nuo kiaušinių.

Pasak gydytojo Joseph Mercola žmogaus kūnas natūraliai nesmirdi. Tai bakterijos gyvenančios ant mūsų odos reaguoja į tai, kuo jas maitiname. Pažastų kvapas nebus nosį riečiantis jei tai bus tik su prakaitu išskirti mineralai ir metabolinės atliekos. Tačiau kūnas tikrai smirdės jei prakaituosime toksinėmis atliekomis maitindamiesi mėsa, perdirbtu ir rafinuotu maistu.


Žinoma atsisakyti dezodoranto ir toleruoti natūralų ir dėl šiuolaikinės mitybos nemalonų prakaito kvapą neatrodo patrauklus sumanymas ir ryžto gali pakakti visai neilgam. O natūralūs dezodorantai gali atrodyti nepakankamai efektyvūs. Tokiu atveju į pagalbą siūlau pažastų detoksikaciją, kuri padės kūnui grįžti prie švaraus prakaito greičiau. Išplaukime senas bakterijas ir chemikalų likučius ir natūralūs dezodorantai veiks geriau.

Pakalbėkime apie Ingredientus. Levandų eterinio aliejaus kvapas tiesiog dieviškas (jei jį įsigysite iš kokybe besirūpinančios kompanijos, pati patyriau jog skirtingų gamintojų jie labai skiriasi) ir puikiai dera su Rozmarinų eteriniu aliejumi. Jie abu antimikrobiniai ir puikūs dezodorantai šalinantys kvapus.

Organiškas obuolių actas gali padėti subalansuoti kūno pH. Jis neerzina odos kaip valgomoji soda, tačiau turi tas pačias stiprias detoksikacines savybes. Be to juo naudinga patepti sudirgimus ar pabėrimus, kurie gali pasirodyti detoksikacijos periodu.

Pasistenkite atsispirti savo naujam natūraliam dezodorantui bent savaitę, dar geriau dvi ir pirmiau leiskite organizmui išsivalyti. O tuomet jau galite naudoti natūralų dezodorantą, aš labai mėgstu Thai alūno druską. Tik atrodo jog ji brangesnė nei komerciniai dezodorantai, tačiau tebeturiu tą patį Thai dezodorantą, kurį pirkau… na net nepamenu, bet tikrai daugiau kaip prieš 5 metus ir naudojau reguliariai.

Pažastų detoksikacijos receptas optimaliam natūralaus dezodoranto veikimui

Ingredientai:

 • 1 šaukštas organinio obuolių acto
 • Filtruoto vandens
 • 4 lašelių Rozmarino eterinio aliejaus
 • 4 lašelių Levandų eterinio aliejaus
 • Apie 60 ml buteliuko su purkštuku

Instrukcija

 1. Įpilkite šaukštą obuolių acto į buteliuką, įlašinkite į actą eterinius aliejus ir pateliuskuokite, kad išsimaišytų. Tuomet įpilkite 60 ml filtruoto vandens.
 2. Prieš eidami miegoti suplakite buteliuko turinį ir papurkškite pažastis. Leiskite joms nudžiūti ir gerai išsimiegokite.
 3. Kitą dieną kartokite procesą. Pirmas kelias dienas gali tekti dažniau apsiplauti pažastis, tačiau pastebėsite teigiamus kūno pokyčius po maždaug 5 dienų. Nepasiduokite.

Dar keletas rekomendacijų

 • Proceso trukmė kiekvienam gali būti šiek tiek skirtinga, tačiau nepasiduokite. Galite turėti savo detoksikuojantį purškiklį su savimi ir pasipurkšti pažastis dienos metu.
 • Skirkite laiko epsomo druskos arba kitaip magnio chlorido detoksikuojančiai kojų vonelei vakare, tai pagreitins organizmo išsivalymą.
 • Jei po viso proceso dar liko purškiklio drąsiai naudokite jį plaukams kaip nenuskalaujamą dezodorantą ir džiaukitės plaukų spindesiu.
 • Aš rekomenduoju terapinius Young Living firmos eterinius aliejus dėl jų grynumo, nepažeistos molekulinės struktūros bei palankiausio poveikio žmogaus organizmui ir tiesiog pasakiško aromato.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.