Eterinių aliejų pagalba ekonominio nestabilumo laikotarpiu

Man kaip Tarologei tenka bendrauti su daug žmonių ir išklausyti visų rūpesčius. Labai daugelis jaučia įtampą dėl ekonominės situacijos. Kieno verslo padėtis prasta, kas neranda darbo, kas jį turi bet nesijaučia saugiai ar dirba ne idealų darbą, bet bijo ieškotis ko nors tinkamesnio. Vienos klientės žodžiais jos mažame miestelyje darbdaviai tikisi jog dirbsi 25 val per parą, 8 dienas per savaitę ir dar sumokėsi darbdaviui už tokią privilegiją. Daugelis priversti priimti labai sunkius sprendimus liečiančius visą jų šeimą ir gyvenimo būdą.

Visos šių žmonių emocijos – pyktis, baimė, bejėgiškumas, nepasitikėjimas ir abejonės savimi, savivertės jausmo praradimas, nesaugumas, liūdesys ir įtampa yra labai žemos vibracijos ir esant tokioje būsenoje ne tik kad sunku pritraukti kažką geresnio į savo gyvenimą, bet ima materializuotis ir dar daugiau įvykių, aplinkybių bei žmonių, kurie rezonuoja su tomis neigiamų emocijų vibracijomis, t.y. ir taip blogai jaučiantis pasipila visa nemalonių įvykių virtinė tarsi paleidus nuo kalno sniego gniūžtę, kuri vis didėja ir didėja.

Kaip gi nutraukti šią grandinę? Yra labai paprastas ir tiesiog partizaniškai gudrus būdas įnešti į savo organizmą pozityvių, aukštų vibracijų – pasitelkiant terapinės kokybės eterinius aliejus. Apie jų vibracines savybes jau esu rašiusi, šį kartą noriu aptarti kokie aliejai padėtų įveikti ekonomikos nestabilumo keliamas emocijas ir problemas, atverti sau pozityvių galimybių, prisikviesti tą nusigręžusią sėkmę sugrįžti.

Eterinis aliejus JoyPirma mano rekomendacija būtų Joy aliejų mišinys. Jo pavadinimas reiškia džiaugsmą. Jis padėtų neutralizuoti visą liūdesį, apmaudą, abejones ir nepasitikėjimą pakeisdamas juos meile sau, tikėjimu, ryžtu susitelkti į pozityvius dalykus ir džiaugtis gyvenimu bet kokiomis aplinkybėmis. Maža to, kad šio aliejaus vibracijos veiks jus pačius, jos veiks ir aplinkinius, nes mes intuityviai nuskaitome vieni kitų spinduliuojamą informaciją ir atitinkamai reaguojame. Jei kažkas bijo nesėkmės, nejaučia pasitikėjimo, jaučiasi per prastu atėjęs į darbo pokalbį spinduliuos būtent šią informaciją ir potencialus darbdavys nesąmoningai ją pajus. Ir nors mes visi laikome save racionaliomis būtybėmis, tačiau iš tiesų 99 procentus sprendimų savo gyvenime mes priimame remdamiesi jausmais. Kaip manote kas gaus darbą ar sėkmingą pasiūlymą – tas kuris spinduliuoja baimę, įtampą, nepasitikėjimą savimi ir gyvenimu ar tas kuris spinduliuoja džiaugsmą, atvirumą, nuoširdumą ir meilę sau bei gyvenimui? Maža to, pakanka 8 molekulių, kad į organizmą būtų įnešta aliejaus informaciją, tad visi kas užuos jus pasikvėpinus šiuo aliejumi ar bus patalpoje kur jį garinsite taip pat patirs jo poveikį. Nenustebkite jei pardavėjai parduotuvėse, niurzgaliai kolegos, rėksnys bosas ar net uošvienė/anyta ims šilčiau šypsotis.


Susiraskite ramią vietą kur jūsų bent keletą minučių niekas nesutrukdys. Kartais tenka pasinaudoti mažuoju kambarėliu, kai gyvenimas visai chaotiškas. Užlašinkite Joy aliejaus ant delno ir uždėkite jį sau ant širdies. Laikykite ranką kol pajusite pajudant/pasikeičiant energiją. Tai gali pasijusti kaip šiluma, pulsacija ar tiesiog intuityvus jausmas. Sutelkite dėmesį į tas vietas kur jaučiate liūdesį, nerimą, įtampą, mintimis nukreipkite Joy aliejaus energiją į tas vietas. Stebėkite kas kinta jūsų vidinėje erdvėje.

Eterinis aliejus ValorSekantis mano pasiūlymas yra neįtikėtino populiarumo eterinių aliejų mišinys Valor. Jo pavadinimas reiškia narsa ir žmonės žinantys jog laukia nelengva diena, rimti iššūkiai, bendravimas su klientais, partneriais, konkurentais ir norėdami mobilizuoti savo jėgas ir jausti pasitikėjimą savimi dieną pradeda pasitepdami pečius. Taip pat galima lašeliu pasitepti krūtinę nuimti nerimui arba smilkinius prieš pokalbį su bosu. Garinkite difuzoriuje kai reikia susikaupti ir jaustis užtikrintiems.

Eterinis aliejus ClarityKai reikia tiesiog maksimaliai susikaupti darbe ar priimant svarbius sprendimus labai praverstų aliejų mišinys Clarity. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog į jį įeinantys rozmarinas ir pipirmėtė padeda susikaupti, didina protinį pajėgumą ir atmintį net 28 proc. Labai naudinga laikant egzaminą. Taip pat puiki alternatyva kavos puodeliui jei dirbant sunku susikaupti, ima mieguistumas ir blaškosi dėmesys.

Abundance - geroves ir gausos eterinis aliejusIr eikime tiesiai prie tikslo – jeigu stinga gerovės, išmėginkime Abundance aliejų mišinį, kurio pavadinimas reiškia gausą ir klestėjimą. Aromatas… kaip čia pasakyti, jausmas tarsi įmagnetintas, įelektrintas. Jo ir poveikis toks, sustiprinti mūsų gebėjimą pritraukti dalykus į savo gyvenimą. Bet primenu jog mes traukiame tai, kas rezonuoja su tuo, kas esame. Vadinasi jei nekeisime savo įsitikinimų ir emocijų pinigų, ekonomikos, darbo atžvilgiu, įsitikinimų apie tai, ko esame verti, galime pritraukti dar daugiau to, ką jau turime. Taigi šį aliejų saugu naudoti kai jums tinka ir patinka tai, ką jau turite ir norisi daugiau bei greičiau, o jei norite kažko kito nei turite, derinkite Abundance su Transformation ir pozityviomis afirmacijomis arba Release kad paleisti sukauptas negatyvias emocijas, įstrigusias kūne ir ribojančias jūsų potencialą, kliudančias judėti į priekį.

Eterinis aliejus AwakenJei kartais tiesiog nežinote ką daryti, ko norite, kas jums tiktų, koks gi tas jūsų kelias, rekomenduoju aliejų mišinį Awaken. Jis stiprina sąmoningumą, suteikia emocinės stiprybės ir pusiausvyros, padeda paleisti praeitį ir atsiverti savo aukščiausiam potencialui, padeda suvokti kas esame ir kaip norime save išreikšti, sustiprina tą troškimą. Jo pavadinimas reiškia pabudimas.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Linkiu jums tikėjimo savimi, žinojimo kas esate ir koks jūsų kelias bei drąsos siekti savo svajonių.

Jei reikės papildomos informacijos apie aliejų įsigijimą ar naudojimą ar net apie papildomų pajamų šaltinį rekomenduojant šiuos aliejus kitiems – rašykite.

Norinčias giliau pažinti aromatų emocinį poveikį, išmokti kurti individualius transformacinius botaninius kvepalus kviečiu į AromaPsichologijos kursus internetu.

AromaPsichologijos kursai internetu

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. vaida

  Sveiki
  Iškilo toks klausimas :), o kiek kartų per dieną naudoti et.aliejų. Pvz., Awaken, ar užtenka tarkime pasitepti riešus ar kaklą vienąkart dienoje ar dažniau tai reikia daryti ?
  Kiek ilgai tenka naudoti, kol pasijaučia poveikis ? 🙂 Nebūtinai šio e.aliejaus 🙂

  1. Lina Balsė

   Sveika Vaida, į šį klausimą negali būti vienareikšmiško atsakymo, nes emociniai eterių mišiniai veikia mūsų pasąmonę, iškelia ir gydo emocines traumas. Čia reikia klausti ne kaip dažnai gali naudoti eterių mišinį, o koks tempas man priimtinas. Jei esate saugioje ir harmoningoje, ramioje aplinkoje, galite skirti laiko savianalizei, galbūt jums tiks intensyvesnis tempas ir galite teptis eteriu ar jį garinti kelis kartus per dieną. O gal gyvenate chaotišką gyvenimą su daug stresų ir įtampų ir nors jums labai reikia to eterių mišinio, kurį pasirinksite, poveikio, jūs nepajėgsite pereiti vidinio transformacijos ir integracijos proceso pernelyg greitai ir geriau gal tik savaitgaliais atsipalaidavus pakvėpuoti jo aromatu ar pasidaryti atpalaiduojančią aromatinę vonią. Aš pati esu maksimalistė ir visuomet negailėdama savęs noriu greitų rezultatų net jei bus sunku, tačiau šiuo atveju tai neveiktų ir duotų priešingą rezultatą, išbalansuotų, sukeltų emocinį chaosą ir kliudytų adekvačiai funkcionuoti kasdienybėje. Tad rinkitės sau komfortabilų individualų tempą.

   1. vaida

    Ačiū labai 🙂
    O jei kvapas nepatinka, vis dėlto „pratintis” ar kaip tik ne. Nes vienur rašo, kad jei kvapas nepatinka, tai ir nenaudoti, kitur – kad yra kažkokių emocinių problemų ir kaip tik naudoti. Ką iš patirties galite patarti 😀

    1. Lina Balsė

     Aš mėginau naudoti eterį, kurio kvapas kėlė siaubingą emocinio atmetimo reakciją. Atrodė itin nemalonus. Bet pasinagrinėjus jo savybės įtariau jog tikrai kabina tam tikrus mano blokus. Kasdien naudoti nenorėjau, tad naudojau periodiškai, vis tepiausi juo, pauostydavau. Kvapas atrodo liko tas pat, bet sunaudojus buteliuką nebėra emocinio komponento, tad kvapą ėmiau vertinti neutraliau, galiu pasakyti jog jis man ne itin patinka, bet stiprių emocijų ir atmetimo nebekelia.

     Su kitu nepatikusių eterių elgiausi dar nuosaikiau, tiesiog turėjau jį ir kas mėnesį vis atsidarydavau iš naujo pauostyti. Taip pat įvyko didelis progresas kvapo suvokime. Iš pradžių atrodė jog per chaotiška kompozicija, tarsi elektra trenkia į nosį, o ne kvapas. Bet su laiku ėmiau išskirti skirtingus kvapus, niuansus, atspalvius. Kai pirmąsyk suvokiau jog kitaip užuodžiu į kvapą pamaniau jog tai jau viskas, prisijaukinau jį. Bet pastebiu jog su laiku atrandu jame dar naujų natų, tad matyt taip retai naudojant ir procesas labai ilgas ir lėtas. Nors ne visuomet ir pageidautinas tas stiprus poveikis ir spartus procesas.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.