Gydymas akmenimis – įvadas

Akmenys yra vieni pirmųjų mūsų Motinos Žemės vaikų. Susiformavę skirtingų žemės evoliucijos etapu, skirtingomis fizinėmis sąlygomis kiekvienas spinduliuoja savitą energiją. Patekus akmenėliui į žmogaus energetinį lauką jis rezonuoja su jo energiją atitinkančiais organais padėdamas jiems grįžti į harmoningą būseną jei jie yra nuo jos nukrypę. Akmuo veikia žmogų visais lygmenimis nuo fizinio kūno, emocijų, psichologinės būsenos iki mastymo įpročių, asmenybės bruožų ir net giliausio dvasinio lygmens. Motina Gamta davė mums nuostabius padėjėjus, mokytojus ir gydytojus, tereikia juos pažinti ir su jais susidraugauti.

Į mano gyvenimą akmenėliai atėjo gerokai vėliau nei Taro kortos, tačiau jei su kažkuo miegi vienoje lovoje gali sakyti, kad jus sieja artimas ryšys 🙂 Mano mažųjų draugų kolekcija vis auga ir po ilgų ieškojimų pagaliau radau deramą indą jiems laikyti. Sunkus raižytas medinis dubuo keliauja pas mane siuntiniu. Nekantriai jo laukiu ir kai gausiu padarysiu savo kolekcijos nuotrauką. Galbūt pasidalinusi savo meile akmenėliams „užkrėsiu” šia aistra ir jus.

Šioje rašinių serijoje sužinosite apie akmenų poveikį, jų paruošimą ir naudojimą. Mokysimės gydymo akmenimis, meditacijos su kristalais ir net magijos bei būrimo akmenėliais.  Tikiuosi ir į jūsų gyvenimą šie nuostabūs gamtos kūriniai atneš grožio ir išminties. Jei kas nors norėtumėte pasidalinti savo asmenine patirtimi, pasakojimais apie patirtį su akmenėliais labai lauksime jūsų žinučių komentarų formoje apačioje.


Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Jurate

    Dėkui už įdomų straipsniuką apie akmenukus. Mano mylimiausias akmuo – laboratorijas. Jis tikrai turi magiškų savybių. Stimuliuoja kūrybą. Užtenka jį palaikyti delne ir kūryba ima lietis laisvai, jo nežemiškas grožis pakylėja dvasią 🌟🌹🍀🌞J.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.