Kaip ir kodėl akmenys turi gydomąjį poveikį

Aš nuolat mokausi, augu ir tobulėju ir periodiškai ateina laikas grįžti prie pačių pagrindų ir iš naujo atsakyti į esminius klausimus. Taigi noriu papasakoti apie akmenų įtaką beveik iš mokslinės pusės.

Jei bent retkarčiais pažiūrite Discovery kanalą tikriausiai esate girdėję tokius terminus kaip elementariųjų dalelių fizika ir stygų teorija. Negaliu pasigirti labai giliu fizikos išmanymu, tačiau esmė štai kokia – materija yra visai ne materija, nes tarp mažiausių dalelių yra daugiau tuštumos nei tų dalelių. O pažvelgus dar giliau paaiškėja jog ir tos mažiausios dalelės yra viso labo vibracija, t.y. energija.

Prisiminkite Einšteino formulę energija=materija (padauginta iš šviesos greičio pakelto kvadratu, bet čia jau matematika). Taigi viskas yra energija, viskas yra vibracija, skiriasi tik vibravimo intensyvumas, kaip garso bangos ilgis ir dažnis lemiantis kokia pasigirs nata. Ir viskas yra viena, nes realiai absoliučiai viskas yra to paties energijos vandenyno lašeliai.

Žmogus kaip visuma taip pat turi savo dominuojantį vibracinį dažnį. Ir jis yra ganėtinai nestabilus. Mes taip jau sutverti, kad sąveikautume ir keistumėmės energija su visa aplinka. Mus lengvai išveda iš optimalaus dominuojančio vibracinio dažnio įvairios aplinkos įtakos, mūsų pačių mintys ir emocijos.


Akmenys priešingai – yra labai pastovios struktūros ir vibracijos. Akmens (kuris yra materija lygi energijai) vibracinį dažnį lemia jo geometriškai idealiai tvarkinga ir stabili molekulinė struktūra, jo cheminė sandara ir spalva. Įnešti į mūsų energetinį lauką jie įneša savo vibraciją, kuri koreguoja mūsų vibraciją. Tinkamai parinktas akmuo gali padėti grąžinti į harmoningą vibraciją išsiderinusį organą ar organizmo funkciją. Taip pat akmens energija gali pakoreguoti mūsų minčių ir jausmų energija, t.y. padėti keisti mąstymo įpročius bei emocinę savijautą. Tai reiškia jog su akmenų pagalba galime nuslopinti vienas savo charakterio savybes ir vidines būsenas ir sustiprinti kitas, sustiprinti pozityvius ar konkrečioje situacijoje reikalingus charakterio bruožus.

Jokiu būdu neteigiu jog akmenys yra panacėja nuo visų bėdų ir priemonė visiems tikslams pasiekti. Tai tiesiog subtiliai mus įtakojantys pagalbininkai. Jų įtaka stipriai priklausys ir nuo mūsų pačių. Nes, kaip įrodė ta pati elementariųjų dalelių fizika, – mes įtakojame dalelių elgesį savo lūkesčiais ir stebėjimu. Vertimas: energija eina ten, kur sutelktas dėmesys. Tad stalčiuje užmirštas akmuo nepadarys perversmo jūsų gyvenime, tačiau akmuo veikdamas drauge su jūsų aiškia intencija ir dėmesio sutelkimu į tikslą tikrai gali nusverti svarstyklių lėkštutes jūsų pusėn.

Šį straipsnį rašau šiek tiek apdujusi nuo didelio kiekio kalnų krištolo energijos. Atkeliavo visa dėžutė mano užsisakytų akmenų ir kol juos visus išpakavau, apžiūrėjau, nuploviau ir apvaliau bei sudėjau krautis saulėje tikriausiai gavau mamuto dozę jų energijos. Gaudesį galvoje suprantu kaip tiesiog didelį kiekį gautos energijos, bet labai įdomu ką reiškia gumulas ties gerkle, atrodo būsiu užčiuopusi jautrią vietą, su kuria reikia padirbėti. Labai norėčiau sulaukti jūsų pasakojimų apie ryškesnius pojūčius ir potyrius su akmenimis bei kaip pasitelkiate jų pagalbą komentaruose.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.