Obsidiano mandala apsivalymui ir transformacijai

Juodasis Obsidianas – juodas vulkaninis stiklas, gimęs labai staigiai atvėsus ir sustingus lavai, nespėjus molekulėms išsidėstyti griežta geometrine tvarka, turi unikalių savybių, kurios praverčia kai norime sudeginti neigiamą energiją, emocinius ir energetinius blokus ir pereiti transformaciją, atgimti iš savo pelenų lyg Feniksas.

Obsidianas yra efektyvus apsauginis ir įžeminantis akmuo, tačiau naudingiausia jo savybė yra gebėjimas ištraukti užslėptą disharmoniją į paviršių ir ją išlaisvinti. Tai reikia daryti atsargiai, nes daugelis užslėptų dalykų yra užslėpti todėl, kad jie yra nepatogūs, nemalonūs ir visai nesinori pažvelgti jiems „į akis“. Tačiau ateina laikas kai pasenę mąstymo ir elgesio šablonai turi būti sulaužyti, o energija reikalinga jiems palaikyti išlaisvinta naudingesniems tikslams. Obsidianas idealus pagalbininkas kai reikalinga transformacija, jis atneša ugninę ir apvalančią žemės gelmių energiją.

Šiam procesui jums reikės 5 juodų obsidiano akmenų ir raudonos paklodės, skaros ar kitokio patiesalo, ant kurio galėtumėte atsigulti. Šis raudonas fonas pageidautinas, bet neprivalomas, jį galima pakeisti įsivaizduojant jog esate raudonos spalvos debesyje.

Patogiai atsigulkite, fone gali groti muzika, kuri jums atrodo tinkama tam, ko siekiate, galite prieš pradėdami pasitepti pėdas, kaktą ir viršugalvį Frankincense eteriniu aliejumi arba eterinių aliejų mišinių Transformation. Rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės eterius iš Young Living kompanijos.


Padėkite vieną obsidianą sau virš galvos, du šalia pečių ir du abipus pėdų.

Pagulėkite šioje mandaloje ar tinkle 3-4 minutes. Nepadauginkite, geriau dažniau kartokite šią procedūrą. Praėjus laikui kelkitės neskubėdami, būtinai atsigerkite stiklinę vandens ir stenkitės jo daugiau gerti ateinančias dienas, kad lengviau vyktų pokyčiai, neskubėkite ir suteikite sau tiek laiko, kiek jums reikia prieš grįžtant prie įprastų darbų.

Taip pat apie obsidiano savybes skaitykite straipsnį Obsidianas – tiesai ir apsaugai.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.