Čakrų valymo ritualas

Čakrų terapija – kaip atgauti vidinę harmoniją

Labai svarbu jog čakros būtų pakankamai atviros, o jų veikla harmoninga, kad galėtume mėgautis optimalia sveikata ir jaustumėmės laimingi.

Čakros yra energetiniai centrai išsidėstę vertikaliai nuo stuburgalio iki viršugalvio. Jos tarsi transformatoriai priima energiją ir informaciją iš subtiliojo dvasinio pasaulio ir išreiškia ją fiziniame lygmenyje bei atvirkščiai. Kiekviena čakra per save praleidžia skirtingos kokybės (vibracinio dažnio, subtilumo) energijas ir yra susijusios su skirtingomis kūno zonomis, organais, sąmonės lygiais ir funkcijomis.

Reikia suprasti, jog energetinė sistema nėra statiška, ji „juda“ ir prisitaiko prie aplinkybių – pagal tai, kokioje esame situacijoje ir aplinkoje, kokia veikla užsiimame mums gali reikėti daugiau vienos ar kitos čakros energijos, kartais reikia labiau atverti kažkurias čakras ir priimti daugiau energijos ir naujos informacijos, kartais reikia jas uždaryti, kad apsisaugotume nuo negatyvios energijos ir informacijos. Sveika čakrų sistema yra gebanti laisvai prisitaikyti, niekur neužstrigusi, per kurią gyvybinė energija teka nevaržomai. Kai visi energetiniai centrai veikia harmonijoje vienas su kitu, žmogaus kūnas, protas ir siela yra harmonijoje, jis yra sveikas ir gali pilnai save realizuoti.

Deja taip yra ne visuomet (tiksliau gana retai). Kuri nors čakra gali būti nepakankamai atvira arba pernelyg atvira, funkcionuoti per silpnai arba per stipriai, užstrigti vienoje padėtyje. Tai veda į vidinį išsibalansavimą – tų funkcijų ir gyvenimo sričių, už kurias atsako čakra, sutrikimus ir jos valdomų organizmo sistemų ar organų ligas. Be to, vienos čakros išsibalansavimą ima kompensuoti kita čakra ir sutrikus vienos čakros veiklai su laiku iš pusiausvyros išeina visa sistema.


Čakrų išsibalansavimų sunku išvengti. Gyvenimas primena ėjimą lynu, pusiausvyra nėra statiška, mes judame ir nuolat ją prarandame ir vėl atkuriame. Susidūrus su traumuojančia situacija ar tiesiog pokyčiais, bet kuo, kas išveda mus už mūsų komforto zonos ribų mes pasirenkame būdą kaip su tuo susidoroti pagal tuometinį savo sąmoningumą, tačiau jei neturime žinių ir įgūdžių kaip nuolat paleisti seną energiją, emocijas ir idėjas bei įsileisti naujas, vienąsyk priimtas sprendimas ir reakcija į situacija lieka įrašyti kaip elgesio ir reagavimo šablonas ir yra kartojami visose panašiose situacijose. Tai galime vadinti bloku.

Daugelis holistinės medicinos ekspertų mano jog viskas vyksta taip: mes patiriame kažkokį stresą ar traumą ir taip skubame pasijusti geriau, pabėgti nuo neigiamos emocijos, kad emocinis smegenų centras (limbinė skiltis) parenka vietą kur padėti tos emocijos energija iki būsime pasirengę su ja susitvarkyti. Kiekviena emocija ir mintis turi savo vibracinį dažnį ir visa žmogaus patirtis, visos emocijos yra įrašomos į mūsų kūną ląsteliniame ir genetiniame lygmenyje ir netgi gali būti perduodamos iš kartos į kartą.

Beveik 100 procentų mūsų įsitikinimų sistemos suformuojama iki 8 metų amžiaus. Natūralu jog augant, įgyjant daugiau patirties ir galimybių tas programas būtina periodiškai atnaujinti, kitaip visą gyvenimą vadovausimės vaikystėje įskiepytais elgesio modeliais. Būtina išlaisvinti sukauptų emocijų energiją, kad tiek fizinis kūnas, tiek ir mūsų psichologinė būsena galėtų grįžti į pusiausvyros ir harmonijos būseną bei sąmoningai reaguoti į tai, kas vyksta čia ir dabar, o ne automatiškai kartoti tas pačias reakcijas lyg užstrigusi plokštelė.

Mūsų kūnas siunčia gausybę signalų jei čakros funkcionuoja ne taip, kaip turėtų. Jei jaučiatės liūdni, apatiški, nuolat stinga energijos, ar net puolėte į depresiją, labai tikėtina jog jūsų čakrų normalų funkcionavimą trikdo negatyvi energija. Jei esate nuolat suirzę, nepajėgiate įgyvendinti savo norų ir tikslų, gyvenate su jausmu „Negali būti jog tai mano gyvenimas, nepamenu jog būčiau tam pasirašęs“ greičiausiai jūsų potencialas yra ribojamas praeities traumų ir įstrigusių emocijų, įsitikinimų, kurie jums visai nenaudingi ir iš to sudarytų energetinių blokų. Kita vertus, subalansuota ir sveika energetinė sistema suteikia ramybės, taikos ir harmonijos pojūtį, lengviau susitvarkyti su kasdienio gyvenimo įtampa ir stresais, realizuoti save ir džiaugtis gyvenimu.

Problemos pripažinimas ir sprendimas kažką keisti yra pirmas žingsnis, tačiau jo nepakanka paleisti kūne įstrigusių emocijų energijai, pakeisti jau įpročiu tapusių reakcijų ir elgesio modelių. Tam būtina sąmoningai suprasti visą šabloną, kas jį inicijuoja ir kodėl. Tai mentalinis aspektas. Kiekvienos emocijos priėmimas ir išjautimas kol jos tiesiog atslūgs lyg jūros bangos neleis jų energijai įstrigti kūne. Taip pat svarbu suvokti iš tos patirties gaunamą pamoką, išnaudoti konflikto ar problemos atveriamą galimybę augti sąmoningumui, tai yra dvasinis sprendimo aspektas. Ir galiausiai kad pakeisti automatines reakcijas, savo elgesio įpročius reikia prieiti prie kūno ląstelinės atminties ir pakeisti ten įrašytą informaciją.

Energetinių blokų valymas 4 lygmenyse

Specialistas dirbantis su Reiki, terapiniais eteriniais aliejais, kristalais ar kitais vibracinės medicinos įrankiais gali padėti jums suardyti energetinius blokus, atkurti energetinę pusiausvyrą. Aš Reiki seansus atlieku nuotoliniu būdu, parenku klientams terapinius eterinius aliejus, kurie padeda išvalyti įstrigusias emocijas iš ląstelinės atminties, parenku akmenis. Tačiau mano įsitikinimų žmogus pats turi imtis atsakomybės už savo sveikatą, savirealizaciją ir laimę, dirbti su savimi pats, o į specialistą kreiptis pagalbos, bet ne visų problemų sprendimo. Kiekvienam žmogui reikalingos bent bazinės žinios ir energetinės higienos įgūdžiai, ypač tiems, kas nėra tikintys ir kam nepriimtina bažnyčios siūloma dvasinės higienos sistema. Meditacija ir vizualizaciją yra geriausi įrankiai prieinami kiekvienam. Neverta palikti specialistams atsakomybės už savo kasdienius poreikius, verčiau jais pasirūpinti patiems, o pagalbos kreiptis rimtesniais atvejais.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.