Kaip pakelti savo energetine vibracija naudojant eterinius aliejus

Kaip pakelti savo energetinę vibraciją pasitelkiant eterinius aliejus

Viskas šioje visatoje yra energija vibruojanti skirtingais dažniais. Net kieti objektai kaip akmuo ar mūsų fizinis kūnas mokslininkų jau sudaryti iš judančios energijos, vibracijų.

Dažnis, kuriuo žmogus, emocija ar koks nors objektas vibruoja vadinamas jo vibracija.

Pakeldami savo vibracinį dažnį galite labiau susiderinti su tuo gyvenimu, kurį norite gyventi. Vibracijos pakėlimo procesas sukurs raibulių efektą ir palies kiekvieną jūsų gyvenimo aspektą nuo fizinio, psichologinio iki dvasinio.

Tarp pozityvių vibracijos pakėlimo efektų galima paminėti geresnę sveikatą ir komforto jausmą savo kūne, proto aiškumą ir ramybę, vidinę pusiausvyrą, ryšį su savo aukštesniuoju Aš, su dvasiniu lygmeniu. Aukšta asmens energetinė vibracija reiškia spartų dvasinį augimą, stiprėjantį gyvenimo džiaugsmą, meilę, pilnatvę, lengviau realizuoti savo tikslus, tarsi nematoma srovė neštų pirmyn. Manifestacija tokiems žmonėms savaime suprantamas dalykas, jiems lengva tikėti jog jų minčių energija kuria realybę, kai ta energija stipri ir rezultatai išryškėja greitai.


Kita vertus, jei šiuo metu jūsų energetinė vibracija žema greičiausiai patiriate sveikatos problemų, sunkumų santykiuose, išgyvenate tokias toksiškas emocijas kaip baimė, skausmas, nerimas ir daugybė kitų nemalonių simptomų, kurie gali nebebūti jūsų gyvenimo dalimi jei pakelsite savo vibraciją.

Yra pakankamai daug būtų pakelti savo energetinę vibraciją, bet šį kartą kalbėsiu apie patį lengviausią ir greičiausią, t.y. naudojant eterinius aliejus.

Kodėl būtent eteriniai aliejai?

Eteriniai aliejai naudojami jau ilgus amžius dėl savo gydomųjų ir dvasinių savybių. Moksliniai tyrimai parodė jog eterinių aliejų vibracija yra aukščiausia iš visų matuotų substancijų ir medžiagų. Straipsnyje Vibracinės Young Living eterinių aliejų savybės detaliau rašiau apie tai, tačiau trumpai pasikartosiu jog sveiko žmogaus vibracija yra tarp 62 ir 78 Mhz, vibracijai smukus iki 58 Mhz žmogus pasijunta negaluojantis jau atsiranda negalavimai, o tarp 57 ir 60 Mhz organizmas tampa tinkama terpe ligai, šiame diapazone dažni peršalimai ir gripai.

Neigiamos mintys pažemina mūsų vibracija 12 Mhz, pozityvios pakelia apie 10 Mhz, o malda 15 Mhz. Pakanka pauostyti kavą, kad energetinė vibracija smuktų 8 hz, ją išgėrus vibracija sumažėja 14 Mhz. Dar blogiau su cigaretėmis, vien ją laikant, cigaretės vibracijai esant mūsų energetiniame lauke mūsų energetinė vibracija krenta 17 Mhz, o rūkant 23 Mhz ir prireikia kelių dienų atsigauti ir grįžti į įprastinį vibracinį dažnį, kelių dienų, kai dėl smukusios vibracijos būsime pažeidžiami ligoms, stresams ir kitiems nemaloniems dalykams. O pauosčius ar pasitepus terapinės kokybės eteriniu aliejumi tai gali įvykti per kelias minutes nes eterinių aliejų vibracijos svyruoja tarp 52 ir 580 Mhz.

Ką tai mums reiškia?

Uostydami, garindami aromalempoje ar difuzoriumi, vartodami per odą Young Living terapinės kokybės eterinius aliejus galime iš karto pakelti savo vibraciją. Mūsų natūrali energetinė vibracija yra aukšta, tačiau tokie faktoriai kaip neigiamos mintys, perdirbtas, nešviežias maistas, toksinai aplinkoje bei mumyse besikaupiantys energetiniai blokai (kas yra ne kas kita, kaip kūne įstrigusi neigiamų emocijų energija, kurios nemokėjome transformuoti ir paleisti) nusmukdo mūsų vibracija.

Tačiau lygiai kaip mūsų vibraciją smukdo buvimas šalia ir kontaktas su žemomis vibracijomis, taip ją kelią buvimas šalia ir kontaktas su aukštomis vibracijomis.

Kažkuria prasme tai lyg Trojos arklys leidžiantis įnešti pozityvias aukštas vibracijas į savo fizinį, mentalinė, emocinį ir energetinį kūną net kai patys dar nesugebame išeiti iš neigiamų emocinių būsenų, pakeisti savo mąstymo, paleisti patirtų traumų. Eteriniai aliejai praktiškai įeina pro galines duris, apeidami mūsų pačių pasipriešinimą ir imasi darbo.

Naudojant eterinius aliejus pakelti energetinei vibracijai pagerės koncentracija, dvasinis ryšys, vienybės ir buvimo tėkmėje pojūtis, tačiau taip pat sukuriama tokia aplinka fiziniame kūne, kurioje negali gyventi bakterijos, virusai, grybeliai ir nėra vietos ligoms. Eteriniai aliejai gali padėti sustiprinti imuninę sistemą ir ištirpdyti blokus energetiniame ir fiziniame kūne dar iki atsirandant ligai.

Tokias aukštas vibracijas, gilų terapinį poveikį fiziniam kūnui, protui, emocijoms ir energetikai turi ik aukščiausios terapinės kokybės eteriniai aliejai, todėl aš perėjau prie Young Living, aukštą verslo etiką turinčios kompanijos, produkcijos ir savo skaitytojams rekomenduoju būtent ją.

Kaip įsigyti Young Living terapinius eterius su 24 proc. nuolaida

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Erika

    Jei zmogus nuolat islaikytu atitinkamo daznio vibracijas, jis isliktu sveikas! isivaizduokite, kad vien turint ketinima gerti kava ir laikant puodeli kavos rankose, zmogaus vibracijos nukrenta bent 10 balu (kai apie 25 balu skirtumas reiskia organizmo neatsparuma mutuojanciu lasteliu dauginimuisi). Neturint priemoniu, vient tik gyvenant iprastu gyvenimo ritmu ir turint geras emocijas, zmogaus energinis daznis atsistato per 3 dienas. Mane nustebino zinia, kad savo energijos dazni galima atsatyti i pradini lygi per 20 sek! kaip? naudojant YL eterius, ir tubut todel, kad jie irgi turi vibracijas, turi nepazeista molekuline struktura. Nerealu! Dziaugiuosi juos atradusi.

Komentarai uždaryti.