Kalnų krištolo kristalai piršteliai

Kalnų krištolas arba skaidrus kvarcas

Kalnų krištolo savybės

Kalnų krištolas yra silicio dioksido mineralas (SiO2), turinti heksagoninę kristalinę gardelę, t.y. augantis šešiabriauniais „piršteliais“. Tai mineralas, kurio žemės plutoje yra gausiausiai, jis randamas kiekviename žemyne. Astrologiškai Kalnų krištolas yra susijęs su Saule (šviesos simbolis) ir Saturnu (kristalizacijos simbolis), tad jis pats yra tarytum susikristalizavusi šviesa. Štai keletas šio nuostabaus kristalo savybių:

 • Kalnų krištolas yra kantrus mokytojas padedantis eiti į šviesą, t.y. kelti sąmonės lygį
 • Jis valo ir stiprina visus energetinius centrus (čakras)
 • Padeda keisti negatyvias vidines nuostatas į pozityvias
 • Padeda pajusti vienybę su aukštesnėmis jėgomis ir kuriamąja energija
 • Padeda išreikšti geriausią, ką turime savyje ir realizuoti savo potencialą
 • Kalnų krištolas saugo į jį įdėtą informaciją (kompiuterio čipai taip pat gaminami iš silicio)
 • Sustiprina mūsų intenciją ir padeda susitelkti į tikslą
 • Yra energijos generatorius, sustiprinantis mūsų įdėtą intenciją
 • Jo energija yra universali kaip šviesa galinti lūžti į visas vaivorykštės spalvas, tad jis gali padėti įgyvendinti bet kokį tikslą
 • Idealiai tvarkinga molekulinė struktūra padeda nuraminti mintis, susikaupti ir pagilinti meditaciją.

Kalų krištolas yra galingas skaidrios energijos šaltinis ir vienas stipriausių aplinkos ir žmogaus energiją harmonizuojančių ir keliančių į aukštesnį vibracinį lygmenį akmenų. Harmonizuoja visus energetinius centrus (čakras), pripildydamas juos energijos ir subalansuodamas visą energijos apykaitą. Todėl žmogus nešiojantis papuošalą su šiuo kristalu ar geriantis jo eliksyrą jaučiasi energingesnis ir harmoningesnis. Kristalas sustiprina ryšius su dvasiniu „aš“, atstato dvasinę pusiausvyrą, todėl yra vedlys padedanti rasti savo kelią  gyvenime ar optimaliausią kelią į užsibrėžtą tikslą.

Tai universalus pagalbininkas, nes skleidžia viso spalvinio spektro vibracijas ir suteikia kūnui tai, ko jam tuo metu reikia. Teigiama, kad jo skleidžiamos bangos tokios pačios kaip ir žmogiškosios. Todėl padeda žmogui geriau pažinti save, realizuoti aukščiausią savo potencialą ir yra tinkamas visiems nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar zodiako ženklo.

Kalnų krištolas praverčia kiekviename manifestacijos proceso etape nuo susikaupimo ir minčių bei tikslų aiškumo iki energijos jų įgyvendinimui generavimo. Bet turiu perspėti jog jis išties sustiprina mūsų energiją ir intencijas bei pagreitina jų materializaciją. Tad jei turite prieštaringų minčių ir emocijų, jei dažnai mąstote negatyviai ir nuolat nešiosite kalnų krištolo akmenį, jis paspartins visų šių minčių ir energijų materializaciją. Tokiu būdu jis padės labai greitai ir akivaizdžiai pamatyti teigiamų ir neigiamų minčių rezultatus, suprasti savo klaidas ir pasimokyti iš jų.


Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Labas vakaras gerb Linute .Rasau jums pirma karta ,nors jusu puslapyje lankausi daznai .Jauciu kad jusu skleidziama energija yra labai gera .Zinau kad kalnu kristolas is tiesu skleidzia labai didele energija Pries keleta metu pati turejau ta pirsteli .Ji plaudama po tekanciu is krano vandeniu pamaciau tokia akinancia sviesa kad net issigandau nors sviesa buvo labai graziu vaivorykstes spalvu. Man tas kristaliukas padejo mano ligos sunkiame kelyje atlaikyti visus baisumus .As jam uz tai dekinga . Tik ivyko toks dalykas ,kad jis dingo ,as niekaip neatsimenu kur ji padejau .Gal taip ir turejo ivykti kai man padejo ,tiesiog keista situacija . Na ka dabar padarysi yra kaip yra .Dabar noreciau pas jus isigyti tu pirsteliu gal reiketu tuos 6 pirstelius uzsakyti .Man yra tokia stipri raumenu itampa ir jokie vaistai nepadeda gal sakau tie kristaliukai padetu .Ka jus patartumet . Ir dar noriu jusu paklausti ka jus manote apie gydyma kosmoenergetika energijomis ar verta i juos kreiptis .Buciau labai dekinga jeigu ptartumet kaip pasielgti .SVEIKATOS JUMS IR JUSU SEIMOS NARIAMS PAGARBIAI VIOLETA

  1. Lina Balsė

   Galima būtų individualiai parinkti tinkamiausią akmenį, o apie energetines paslaugas parašiau prie kito jūsų komentaro.

  1. Lina Balsė

   Ne, labradoritų jau nebėra. Turiu juodųjų obsidianų, juodųjų tumalinų, paskutinį selenitą ir tibeto kvarco kristaliukų. Ši informacija yra kovo 3 d.

 2. Lina

  Laba diena,Lina,
  Nupirkau dukrai kalnų krištolo gabaliuką.Bet jis tokios keistas fomos.Padovanojau jai.Bet ji iškart įsidūrė pirštą,taip,kad kraujas bėgo.Visą dieñą buvo mieguista (naktį buvo pasidèjusi po pagalve).Dieną pradejo skaudeti galvą,ko niekuomet jai nebūdavo.Tikrinosi su švytuokle,kuri sake kad netinka šis akmuo.Gal reikejo man ta akmenį kaip nors’apvalyti’.Visdelto parduotuvėje (ezoterinėje)jį lietė daugybė ž monių su įvairiomis mintimis.O ir renkantis,vis neradau,kuris man prie širdies liptų…tai po ilgų ieškojimų pasiėmiau šį….nors norejosi kažkokio kitokio.Pasiėmiau jį sau.Ir lygtais pradedu ‘susidraugauti’…Ar galite pakomentuoti?Arba bent jau pamokinkite ką pirmiausiau reikėtų atlikti įsigijus naują kristalą,or kokį kitą natūralų akmenį.
  Ačiū

  1. Lina Balsė

   Sveika Lina, naujai įsigytą akmenį būtina apvalyti ir pakrauti, tik po to naudoti sau. Ir jei intuityviai pasirinkote akmenį sau, tai sau ir naudokite, jei norėjosi kito – geriau buvo ir pirkti kitą. Svarbu klausyti savo intuicijos, ji padės teisingai pasirinkti akmenis. Jei norite akmens dukrai, ieškokite jo su aiškia intencija rasti tinkamiausią akmenį dukrai, sutelkusi mintis į ją ir jos poreikius, tuomet nesuklysite ir akmuo jai bus naudingas.

 3. Laura

  Atsiprasau nepastebejau jusu atsakymo. Turiu as gera drauge ir noreciau jai padovanoti kaledu proga tai net nezinau kokie tiktu jus turite dideli pasirinkima kaip issirinkti tinkama ? Zinoma noreciau ir sau . Ir norejau paklausti ar darote siuntima y UK?

  1. Lina Balsė

   Sveika Laura, šiuo metu turiu kelių rūšių akmenų – kalnų krištolo bokštelių, labradorito bokštelių (apsaugai ir intuicijai), kalnų krištolo pirštelių, tibeto kvarco kristalų ir juodojo obsidiano akmenėlių. Dovanai manau geriausiai tiktų kalnų krištolo bokštelis. Galėčiau išsiųsti į UK, jei papildomai apmokėsite siuntimą, berods apie 3-3,5 eur gaunasi bent jau kai į Vokietiją siunčiau tiek mokėjau. Parašykite man į emailą ko norėsite.

 4. Inga

  Laba diena Lina, norėčiau paklausti gal dar turite ir kitokių akmenėlių pardavimui?

  1. Lina Balsė

   Sveika Inga, pas mane dar kartu su kalnų krištolo bokšteliais atkeliaus tibeto kvarco kristaliukų, netrukus apie juos papasakosiu plačiau, o šiaip kol kas tikros parduotuvėlės neturiu, tiesiog kartais sau ką nors užsisakydama daugiau paimu, kad pasidalinti.

 5. Alma

  Sveika, Lina,
  Ar dar turite pardavimui kalnų krištolo pirštelių?

  Laba diena Alma dar turiu mažųjų pirštelių. Parašykite man į emailą.

 6. Evelina

  Sveiki, norejau paklausti patarimo del akmens (jei patarimu nemokamai nedalijate suprasiu). Intuityviai jauciu, kad man siuo metu reikalingas rozinis kvarcas. Vakar vienoje parduotuveleje uztikau didelius (per delniuka) netaisyklingos formos rozinio kvarco luitelius. Jie ne grubus o apslifuoti, todel malonu liesti. Buciau net neabejodama isigijus, taciau pamaciau sone isgrezta nemaza skyle (lyg pakabuciui) Savaime suprantame tokio dydzio akmens niekas ant kaklo nesikabintu. Del tos skyles susilaikiau. Ar verta toki akmeneli pirkti ir gal kur pasikabinti kambary per ta isgrezta skyle? Ar verciau ieskoti taisyklingos formos (pvz skritulio, sirdeles, kiausinio) formos akmens ir neskubeti su pirkimu, nes akmuo ne rasiklis ir tas isgrezimas man lyg sudarko ta akmens grozi?

  Aš mielai dalinuosi informacija, tik paslaugų nemokamai neteikiu 🙂 Dėl tos skylutės, jeigu akmuo jums atrodo ir jaučiasi kaip sudarkytas, geriau jo nepirkite. Pats akmuo šiaip ar taip nėra toks, kokį jį sukūrė motulė žemė, jis iš jos iškastas, tikriausiai atskirtas nuo matricos, kurioje susiformavo, šlifuotas, formuotas. Tai tik mūsų akiai ta simetrija ar forma tokia maloni ir skylė ar koks nuskilimas atrodo tarsi akmens trauma, bet jam tai tik viena iš daugelio transformacijų. Aš suprantu jog kai kurie kristalų terapijos specialistai renkasi tik natūralaus pavidalo, visiškai neformuotus akmenis, o yra kam patogiau dirbti su nugludintais ir nedaro iš to problemos. Nelogiškas atrodo viduriukas, kai nugludinimas tai gerai, o skilimas ar pragręžimas jau akmens sugadinimas 🙂 Tačiau jei jūs taip jaučiatės, kad jis pagadintas, jūs pati per tokį filtrą jį matysite ir jausite ir atitinkamai gausite tokį poveikio rezultatą. Aš visuomet sakau, kad jei pats mylėsi skilusį akmenį ir jis tave mylės, o jei ne, tuomet ieškok dailesnio.

 7. Indra

  Norėčiau paklausti, ar yra skirtumas kokios formos yra kalnų krištolas? Ar būtent pirštelis, ar gali būti ir skaldyto kalnų krištolo karoliukai? Jei tarkim pasidaryti tokį papuošalą, ar su skaldyto krištolo akmenuku taip pat galima dirbti?

  1. Lina Balsė

   Sveika Indra, kvarcas yra kvarcas, jis ir karoliukų formatu turės tas pačias savybes, nors forma suteikia šį tą savito. Tarkim apvali forma švelniai spinduliuoja visomis kryptimis, karoliai puikiai saugo, stiprina nešiotojo energetiką, harmonizuoja. O pirštelis su smaigaliu lyg strėlė ar rodyklė veda į priekį, link pasirinkto tikslo, padeda sukoncentruoti dėmesį.

 8. Diana

  Sveika Lina,nuosirdziausias Dekui uz si tavo saita.Taip ilgai ieskojau siu ziniu ir tik idejus savo nora i koliaza po trumpo laiko pacios teikiama informacija tarsi iskrito is dangaus.Dekoju uz zinias,dekoju,kad esi.

 9. dalia

  laba diena Lina, norejau padekoti uz jusu skleidziama gerumo energija. kiekviename jusu saite as randu tai, kas mane sudomina, teikia naudingos informacijos ir pataria. visa tai labai vertinga. linkiu jums stiprybes, dirbant si prasminga ir nuosirdumo reikalaujanti darba. ACIU JUMS 🙂

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.