Kiaušidžių cistų gydymas eterinias aliejais

Kiaušidžių cista – Alternatyvioji terapija pasitelkiant eterinius aliejus, akmenis ir kita

Jau kuris laikas turiu tokią nesmagią problemą ir nors gydytoja operacijos dėl nedidutės cistos skirti neskuba, bet užsiminė apie hormonų terapiją. Man tai nuskambėjo bauginamai kai esu skaičiusi kaip tie sintetiniai hormonai padaro moters organizmui. Jei nebus kitos išeities darysiu ką reikės, bet kol turiu laiko pasiryžau susiimti ir išmėginti visus man žinomus ir prieinamus sveikatos gerinimo ir moteriškų hormonų subalansavimo būdus.

Po kelių mėnesių būtinai papasakosiu apie rezultatus, bet kam įdomu, galiu iš karto pasidalinti savo veiksmų planu.

 1. Eteriniai aliejai moteriškų hormonų subalansavimui ir cistų gydymui
 2. Kristalų terapija – individualus planas pagal mano organizmo ir psichologijos ypatybes
 3. Princesės perlas žoliniai tamponai
 4. Didesnis geriamojo vandens kiekis (kaip gi be jo išsivalysi organizmą)
 5. Mitybos pakoregavimas – cukraus sumažinimas, gerųjų riebalų padidinimas. Pareigingai gersiu žuvų taukus ir dažniau valgysiu žalias salotas su avokadais bei riebias žuvis kaip lašišą ir tuną
 6. Streso mažinimas pasitelkiant meditaciją ir dažnesnius Reiki seansus sau
 7. Miego režimo subalansavimas, aš per vėlai einu miegoti, o blogas miego režimas iškarto išbalansuoja hormonų sistemą

Plačiau papasakoti noriu apie pirmus du punktus. Išieškojusi knygas ir internetą išsirinkau eterinių aliejų receptą, kurį pasiryžau išmėginti. Šiandien pasiruošiau ir iš karto panaudojau eterinių aliejų mišinį nuo kiaušidžių cistų.

Kiaušidžių cistų gydymas eterinias aliejais
Kiaušidžių cistų gydymas eterinias aliejais

Eterinių aliejų mišinio nuo kiaušidžių cistos receptas

 • 8 lašai rožinių pelargonijų eterinio aliejaus (Geranium)
 • 8 lašai kiparisų eterinio aliejaus (Cypress)
 • 8 lašai bosvelijų eterinio aliejaus (Frankincense)
 • Bazinis aliejus – aš naudojau 5 ml abrikosų kauliukų aliejų, nes jo turėjau namie. Galima naudoti ir kitą, kad ir alyvuogių. Koncentracija su 5 ml ir taip gavosi gan stipri, nors moteris, kurios atsiliepimas mane sugundė išmėginti būtent šį receptą naudojo dar stipresnę – tik 25 lašus bazinio aliejaus.

Viską sumaišiau ir supyliau į tamsaus stiklo indelį. Kadangi eteriniai aliejai veikia ne tik fiziškai, bet ir energetiškai, gydo paties augalo siela, nusprendžiau pastiprinti mišinio energiją įdėdama į buteliuką su mišiniu kalnų krištolo akmenėlį, pravertė mažučiukai, kuriuos turiu geriamajam vandeniui krauti. Ir kad nebūtų per maža dar padėjau iki vakaro visą savo kūrinį į vario piramidę.


Vartojimas: Planuoju šiuo mišiniu 2 kartus per dieną masažuoti pilvo apačią, gimdos ir kiaušidžių zoną, taip pat patepti kelių linkį ir šiek tiek žemyn blauzdas. Moteris, kuriai išnyko 3 cm cistą rašė jog šį mišinį gamindavosi lėkštutėje, išvoliodavo po ją tamponą ir naudojo jį nakčiai į vidų kas naktį 4 naktis iš eilės, 2 naktų pertrauką ir dar 4 naktis. Aš nusprendžiau jog tik masažuosiu odą, esu tikra jog organizmas įsisavins ir nuneš kur reikia.

Atsargumas: Pirmąsyk patepus odą jokio perštėjimo nejaučiu, taigi mano pasirinkta koncentracija man tinka, bet jei kam jaustųsi daugiau nei švelni šilumą, imtų graužti odą reikėtų nedelsiant nuplauti ir naudoti mažesnę koncentraciją, t.y. dar įpilti bazinio aliejaus.

Individualus kristalų terapijos planas

Kita mano plano dalis yra pasitelkti kristalus ir mineralus. Michael Gienger cistų gydymui rekomenduoja agatą arba okeaninį agatą. Aš į problemą žvelgiu plačiau ir noriu papildomai padėti/paskatinti viso organizmo detoksikaciją ir šalinimą stiprinant pagrindo čakrą, subalansuoti bendrą hormonų foną ir stiprinti pačių kiaušidžių bei sakralinės čakros veiklą. Todėl veiksiu etapais. Pradėjau vakar vakare nuo kristalų mandalos pagrindo čakros energijų atpalaidavimui, valymui ir čakros sustiprinimo Naudojau šiuos išdėstymus:

Pagrindo čakros valymas kristalais
Pagrindo čakros valymas kalnų krištolo, juodojo turmalino ir raudonojo jaspio kristalais

Pirmiausia norėjau išlaisvinti visą čakroje susikaupusį stresą ir įtampą, visą negatyvią energiją, todėl įsitaisiau ant fotelio kiek toliau nuo savęs suglaudusi pėdas ir tarp kojų aplink centrinė raudonojo jaspio akmenį išdėliojau 4 juoduosius turmalinus ir keturis kalnų krištolo pirštelius nukreiptus į išorę. Su šiuo akmenų išdėstymu pasėdėjau apie 15 min ir tuo metu jutau stiprų šaltį šlaunų ir sėdmenų zonoje bei žodžiais sunkiai nusakomus pojūčius.

Pagrindo čakros stiprinimas kristalais
Pagrindo čakros stiprinimas raudonojo jaspio ir kalnų krištolo kristalais

Po čakros valymo nusprendžiau pastiprinti jos funkcijas, todėl apie raudonąjį jaspį išdėliojau 4 kalnų krištolo kristalus taip, kad jų smaigaliai skatintų energiją suktis pagal laikrodžio rodyklę.

Nors reikia laiko integruotis naujoms energijoms, tačiau tam tikri pokyčiai pasijuto jau tą patį vakar vakarą ir šiandien – tai teigiama įtaka žarnyno veiklai ir kraujotakai, man vakarais būna sunku sušilti, o vakar jutau kaip pačios šyla kojos ir rankos.

Tai pirmas viso suplanuoto proceso etapas. Valyti ir stiprinti pagrindo čakrą, o taip pat stiprinti įsižeminimą (nakčiai kojų gale vis padedu nuo kūno nukreiptą dūminio kvarco pirštelį) nusprendžiau įvertinusi asmeninę situaciją ir būdo savybes, atsižvelgdama į tai, kad mano aktyviausios yra širdies ir trečiosios akies čakros, o apatinės veikia silpniau. O tam, kad organizmas galėtų lengviau apsivalyti nuo to, kas jam kliudo reikia suaktyvinti Pagrindo ir pėdų čakras.

Sekantis etapas bus bendrą detoksikaciją skatinantys kristalai, kol kas dar nenusprendžiau ką tiksliai naudosiu, linkstu prie harkimerio deimanto. Apie bendrą detoksikaciją galbūt vėliau parašysiu atskirą straipsnį, o dabar pereisiu prie hormonų subalansavimo ir sakralinės čakros stiprinimo kas aktualiausia mūsų šio straipsnio temai.

Parodysiu kristalų išdėstymą su mėnulio akmeniu, kurį planuoju naudoti ant Sakralinęs čakros. Tą patį išdėstymą ketinu naudoti kas porą dienų ir išmėginti variantus su mėnulio akmeniu (hormonų subalansavimui), karneoliu (Sakralinės čakros stiprinimui) ir su okeaniniu agatu (pagal Michael Gienger rekomendaciją esant cistoms) tik su agatu dėsiu ne pilvo apačios centre ant Sakralinės čakros, o šone, ant cistą turinčios kiaušidės. Nuotrauką įdedu būtent su mėnulio akmeniu, kad parodyčiau kaip atrodo tikrasis mėnulio akmuo, nes dažnai taip pat vadina opalitą – beveik skaidrų, žydrą atspalvį turintį sintetinį akmenį. Gal opalitas ir įspūdingiau atrodo, bet tikrasis mėnulio akmuo yra tas, kurio man reikia dėl jo savybių, jis neskaidrus, pilkšvas, gali būti su įvairiais atspalviais, turi satininį žvilgesį ir atrodo jog paviršius truputį permatomas ir matai gilyn į jo vidų. Šeši kalnų krištolo piršteliai čia nukreipti į vidų tam, kad suteikti čakrai ir vidaus organams daugiau energijos ir padėti įsisavinti bei sustiprinti centrinio akmens energiją. Jei centre dėsiu detoksikuojantį, valantį akmenį, okeaninį agatą, pirštelius apsuksiu į išorę, kad išvestų žalingą energiją.

Sakralinės čakros stiprinimas ir hormonų subalansavimas kristalais
Sakralinės čakros stiprinimas ir hormonų subalansavimas kristalais. Galima naudoti mėnulio akmenį, karneolį, okeaninį agatą, tik su pastaruoju kvarco pirštelius nukreipčiau į išorę

Jei jums įdomi ši tema ir norite jog parašyčiau daugiau apie savo mėginamas priemones bei jų rezultatus, norite ką nors pasitikslinti ar patys pasidalinti savo patirtimi su panašiomis problemomis – parašykite man žinutę komentaruose.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Renata

  Laba diena,
  pati turiu cistą kiaušidėje, jau ilgą laiką, ginekologė skyrė gerti kontraceptinis tabletes, deja, nepadėjo. Norėčiau išbandyti eterinius aliejus. Gal žinote kiek laiko juos reikėtų vartoti? Beje, kiek pati laiko jau vartojate, ar yra kokių pokyčių? 🙂

  1. Lina Balsė

   Sveika Renata, aš su dideliu entuziazmu ėmiausi aliejų, kristalų, tačiau neužilgo teko apsilankyti pas ginekologę ir neliko kur dingti, teko gerti kontraceptikus. Šiomis dienomis eisiu pasirodyti ar tai padėjo, bet nuojauta mano deja ne optimistinė. Jei poveikio tabletės nepadarė, baigusi dabar pradėtą dėžutę juos nutrauksiu ir grįšiu prie aliejų, kristalų, nakvišų+agurklių aliejų, kuriuos rekomendavo viena iš lankytojų. Bet gali būti jog aš blogas bandomasis triušis, nes ginekologė įtaria jog turiu ne paprastą cistą, o dermoidą – 3,5 cm riebalinį ir kitokių ląstelių gniutuliuką, kurį tik operaciniu būdu įmanoma pašalinti. Bet stengiuosi tuo netikėti, nes kuo tikime, tas tampa realybe ir mėginu viską, kas tik gali padėti, pavargau kraujuoti 3 iš 4 savaičių per mėnesį.

 2. Agnė

  Laba diena, panelės! 😀
  Jei galima, norėčiau pridėti keletą minčių, kurios gali būti naudingos visame sveikimo etape. T.y. , šalia privalomo medikamentų bei kitų išorinių priemonių naudojimo galima pripliusuoti ir vidinį, dvasinį darbą su savimi, su gilesnėmis negalavimo priežastimis, kas paspartintų gijimo procesą. Seniai esu atradusi: kai ką nors suskausta, atsigulu ant lovos, atsipalaiduoju, ramiai mintimis ir pojūčiais susitelkiu į skaudamą vietą. Ten galima jausti nemalonų tempimą, tarsi energijos susigrūdimą ( kitaip – bloką ). Švelniai prajautus, paanalizavus konkrečiai tą kūno zoną, ima aiškėti neteisingos mintys, poelgiai ar nuostatos, išprovokavusios ligą. Gali iškilti nesmagūs paveikslėliai ( kokia nors situacija iš praeities, pokalbis, scena, patirtis ) su kuriais tenka dirbti.
  Kaip dirbti? Pirmiausia, padeda nusiteikimas, jog gydau ne vien konkrečią ligą, o sprendžiu savo vidinę problemą, noriu ją suvokti ir ištaisyti. Antra – tikiu, kad pavyks tai padaryti, kad turėsiu kantrybės ir jėgų, nepasiduosiu nevilčiai, jei gijimas vyks lėčiau nei tikiuosi, nepyksiu ant savęs, jei ne iš karto suprasiu kame reikalas. Trečia- atgaminus nemalonią situaciją ar visą jų virtinę, kurioje kartojosi mūsų klaidos, keičiu reakciją. T.y. jeigu prisimenu, kad toje situacijoje mane nuolat žemino ar skaudino kažkokie žmonės, ar aš pati jaučiuosi kalta dėl ko nors, ko nors bijau, gėdijuosi, pati pykau ant kitų, smerkiau ir pan., tai šią akimirką bandau atrasti savyje naują reakciją į tuos įvykius, į žmones, santykius, į save pačią, pakeičiu nuostatą. Nuostatos gali būti įvairios, pagal konkrečią situaciją. Gali tekti atleisti kitiems, sau pačiai, atsiprašyti ko nors, numalšinti kokią nuoskaudą, pasipiktinimą, pasišlykštėjimą, gėdą … Na, tų negatyvių emocijų pas mus visus yra pačių įvairiausių 🙂 ir nereikia jų bijoti, vertingiau – susipažinti su jomis, sąžiningai įsivardinti ir pradėt po truputėlį tirpdyti. Šiame darbe ypatingai padeda suvokimas, jog gyvenu tam, kad tobulėčiau, pasitikiu savimi, o šis išbandymas ( liga ) man duotas kaip nuoroda į spartesnį tobulėjimą.
  Kai atpažįstame savo klaidą, ligos priežastį, stebėkime save toliau, mat šiame procese paprastai ima kartotis situacijos, kuriose anksčiau išgyvenome daug negatyvo. Taip gauname šansą čia ir dabar, šiandien elgtis, mąstyti, veikti, reaguoti naujai. Stebėkime, kas mus jaudina, erzina, piktina, baugina, liūdina, iš naujos perspektyvos – vidinės ramybės. Ramybė, pasitikėjimas savimi, vidinė taika, kantrybė, drąsa ir optimizmas yra puikūs pagalbininkai sveikstant.
  Linkiu visoms kuo geriausios sveikatos, laimės, moteriško žavesio ir taikos su savimi! 🙂
  Su meile

  1. Lina Balsė

   Agne ačiū labai, kad pasidalinote šia savo technika, jūs iš tiesų einate prie negalavimo esmės ir sparčiai tobulėjate šitaip reaguodama, stengdamasi suprasti priežastis. Jūs savo komentare labai paprastai susumavote pačią esmę to, apie ką iš toliau rašau šioje svetainėje 🙂

   1. Agnė

    Mokausi, Lina, ir iš Jūsų. Dėkoju už žinias, kuriomis dosniai dalijatės!

 3. Živilė

  Sveikos. Aš taip pat esu ta, kuri kenčia nuo cistų atsiradimo kiaušidėse nuo pat paauglystės. Panašu, kad pas mane yra rimti hormoninės veiklos sutrikimai, kurių pasekmė ir būna tos cistos. Gydytojai gydo skirdami kontraceptines tabletes dažniausiai. Tuom gydžiausi kelerius metus ir aš. Tačiau, po tokio gydymo man liko ne mažai šalutinių pasekmių (pvz. iki tol gyvenime man niekada neskaudėjo galvos, net nežinojau kas tai yra, bet po tablečių vartojimo atsirado migreniniai galvos skausmai, kita – svorio pokyčiai, nutraukus kontrceptiku vartojimą – man kaip tik padidėjo kūno plaukuotumas, mėnesinių ciklas po kurio laiko labai sutriko ir pnš.). Ir dar buvo pasakyta, kad šias tabletes teks vartoti… kone visą gyvenimą! Aš išsigandau. Išsigandau vien to, kad buvo nepakeliami galvos skausmai. Kai neiškentusi galvos skausmų gydytojai pasisakiau, kad viskas, nebegaliu! Ji man ir nutraukė tų tablečių vartojimą, dar pasakiusi, kad „tebūnie ir taip, liksi nevaisinga, tai liksi”… Kadangi cistos vistiek vėliau atsirasdavo, ėmiau ieškoti būdų, kaip jas gydyti natūraliau. Lankiausi pas homeopates, žolininkes ir pnš. Išbandyta visko, pvz. medetkų arbatos gėrimas (kas itin padeda esant „moteriškoms bėdoms”, mano teta po 5erių metu bandymo susilaukti vaikų, pastojo ilgą laiką pagėrusi paprasčiausios medetkų arbatos ir pastojo, kas jai buvo didelis stebuklas 🙂 ). Dar bandžiau vartoti rimtesnius homeopatinius vaistus (pvz. Agnucaston) irgi padėdavo, bet laikinai. Galiausiai vienos žolininkės patarta pavartoti nakvišų aliejaus kapsulių, išsyk pajutau poveikį. Bet nakvišų aliejus man labai skystina kraują, prasideda kraujoplūdžiai iš nosies, vėl ieškojau alternatyvos jam – ir tai buvo agurklių aliejus. Stebuklas! 🙂
  Agurklių aliejaus ir nakvišų aliejaus kapsulės- tai man padėjęs atradimas! Šių kapsulių pavartoju du kartus (kartais ir 1 kartą) metuose, mažiausiai 3 mėnesius. Esu echoskopavusis pas ginekologą, kiaušidės – kaip iš vadovėlio, jokių cistų nebematė 🙂 Negana to, šios kapsulės padeda ir odai, plaukams, nagams. Man kaip hormonų sutrikimo pasekmė būnant virš 25 metų amžiaus atsirado šlapiuojančios egzemos požymiai. Ją apmalšinti padeda irgi būtent nakvišų ir agurklių aliejaus kapsulių komplektas 🙂 Vadinasi, šie du stebukingi aliejukai -puiki moteriško hormoninio balanso sureguliavimo priemonė! Rekomenduoju moterims, turinčioms tokių bėdų su hormoniniais sutrikimais, su cistomis kiaušidėse tiesiog pabandyti pagerti tas kapsules 🙂
  Turiu perspėti vieną dalyką iš patirties savo artimųjų moteriškių rate. Yra toks dalykas, kad ne visoms tinka būtent agurklių aliejus (nors jis – gan veiksmingas), sukelia odos niežėjimą, bėrimus. Jei tokius požymius pastebite, agurklių aliejaus vartojimą nutraukite. Tam yra dar kitokia man žinoma alternatyva kaip pvz.; linų sėmenų aliejus kapsulėse (Flax oil)…

 4. labai aciu uz tokius gerus patarimus. Reiks nusipirkti visokiu tikru akmenuku ir isbandyt, bet jei turesiu klausymu ar galeciau su jum pasikonsultuoti,dekoju

  1. Lina Balsė

   Būtent dėl cistų gydymo, nors ir nesu gydytoja ar šios ligos žinovė, bet mielai pasidalinsiu savo mintimis ir patirtimi jei parašysite komentarą tiesiai čia prie straipsnio, kas visos mintys ta pačia tema būtų vienoje vietoje. Jei nerasite kvarco pirštelių – turiu jų pardavimui, bet kitų akmenų teks ieškotis.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.