Karma - priežasties ir pasekmės dėsnis

Priežasties ir pasekmės dėsnis

Priežasties ir pasekmės dėsnis reiškia jog atsitiktinumų nebūna, viskas turi priežastį, net jei ji nėra akivaizdi ir aiškiai atsekama. Šis dėsnis yra būtinas, nes jis sudaro galimybę pažinimui, pokyčiams ir tobulėjimui. Mums reikia pamatyti/pajusti kiekvienos vibracijos, kiekvienos minties ir kiekvieno veiksmo rezultatą. Tik gaudami atgalinį ryšį galime daryti išvadas ir suprasti kaip kurti priežastis norimoms pasekmėms.

Vaikystėje, dėl savo ribotų žinių ir vaikiško supratimo apie religiją, įsivaizdavau jog ant debesies sėdi barzdotas senukas vardu Dievas ir iš savo aukštybių mato kas nusideda ir ką reikia nubausti. Tačiau iš tiesų priežasties ir pasekmės dėsnyje nėra nieko asmeniško ar priešiško. Niekas nestebi kada nusikalsi, kad nubaustų, niekas neskaičiuoja gerų darbų, kad už juos atlygintų. Yra visiems bendri dėsniai, kurie veikia nuolat ir be jokių išimčių ar asmeniškumo.

Pasaulis lyg veidrodis mums atspindi tas energijas, kurias į jį siunčiame. Nors vartojamos tokios sąvokos kaip gera karma ir bloga karma, iš tiesų tai vienas ir tas pats priežasties ir pasekmės dėsnis parodantis mums ką mes sukūrėme.

Už priežasties ir pasekmės dėsnio slypi nevertinantis ir neteisiantis nebylus mūsų pačių Aukštesniojo Aš klausimas – ar būtent šito nori, ar kursi tą patį toliau, ar kažką koreguosi? Tau rinktis, turi visišką laisvę.


Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.