Mėnulio jaunaties magija – kada sodinti norų sėklas

Mėnulio jaunaties magija – kada sodinti norų sėklas

Ši informacija apie jaunaties atveriamas galimybes pravers kiekvieną mėnesį, o su laiku straipsnį galėsiu papildyti nauja informacija. Tikiuosi ir jūs jį papildysite savo komentarais ir pasakojimais apie šios metodikos efektyvumą bei įgyvendintus norus.

Taigi apie ką čia visa tai? Mėnulio jaunatis yra ypatingas laikas, kuomet Saulė ir Mėnulis atsiduria tiksliai toje pačioje vietoje dangaus skliaute, tame pačiame zodiako ženkle. Tai mėnulio ciklo pradžia ir jungtinė Saulės ir Mėnulio energija palaiko bet kokią naują pradžią.

Galbūt esate girdėję sakant „Yra laikas sėti ir yra laikas pjauti“. Tai štai – mėnulio jaunatis yra idealus laikas sėti savo tikslų ir norų sėklas, paskelbti Visatai apie tai, ką norite įsileisti į savo gyvenimą ar sukurti. Per Mėnulio jaunatį daugybė žmonių pasaulyje, jau žinantys šį metodą, užrašo savo norus ir ketinimus atitinkančius tikrąją valią ir širdies troškimą. Saulės ir Mėnulio susijungimas yra lyg sąmonės ir pasąmonės, loginio ir intuityvaus prado susijungimas ir jei norite sulaukti didžiausio palaikymo labai svarbu jog noras kiltų iš širdies, jog norėtumėte to, ko iš tiesų norite, o ne to, ko turėtumėte norėti.

Rekomenduojama užrašyti daugiau nei 2 norus, bet mažiau nei 10. Jei turite ypatingą svajonę, svarbiausią šiuo metu jums tikslą, paskirkite jam net kelis norus užrašydami atskirus norus skirtingiems tikslo aspektams.


Norai turi būti tik jums ir apie jūs, negalima norėti ko nors kitiems žmonėms ar norėti pakeisti kitus žmones. Jei kyla sunkumų santykiuose tarkime su despotišku bosu, būtų tuščias norų švaistymas norėti jog jis pasikeistų į mielą meškutį arba susižeistų balso stygas ir nutiltų amžiaus, kad jį atleistų iš darbo. Tokie norai nesipildys, o pikti linkėjimai tik pritrauks negatyvo į jūsų gyvenime. Tačiau galite panorėti sustiprinti savo pačių pasitikėjimą savyje, atskleisti ir išreikšti lyderio savybes, išsilaisvinti iš savo kompleksų verčiančių itin jautriai reaguoti į boso asmenybę ir elgesio manierą, geriau suprasti tą žmogų ir rasti palankiausią būdą bendrauti su juo. Visuomet galima problemą spręsti pozityviai.

Kiekvienas zodiako ženklas valdo tam tikras kūno dalis, tad tai puikus būdas pagerinti savo sveikatą.

Norus rašykite jau prasidėjus jaunačiai, jokiu būdu ne anksčiau. Kuo arčiau jaunaties momento užrašysite savo norus ir ketinimus, tuo daugiau energijos ir palaikymo jie gaus, bet laikoma jog tinka 8 val. po jaunaties momento. Aš stengčiausi tilpti į pirmas 3 jaunaties valandas.

Jaunatis zodiako ženkle

Dar daugiau palaikymo jūsų noras, ketinimas ar tikslas sulauks jei jis atitiks zodiako ženklo, kuriame vyksta jaunatis, temą.

Jaunatis Avine – ar norėtumėte išsilaisvinti iš kokios nors baimės? Rasti savyje drąsos kažką pradėti, kažko imtis? Gal norite išjudinti savo gyvenimą iš sąstingio, įnešti daugiau energijos, aistros, ryžto, veržlumo? Tai puikus laikas rašyti tokiems norams, įnešti kažką naujo į savo gyvenimą.

Jaunatis Jautyje – pats laikas atverti vartus gerovei ir klestėjimui nes Jautis susijęs su saugumu, komfortu, pinigais, nuosavybe, jausmingu mėgavimusi gyvenimo malonumais. Per šią jaunatį būtų idealu sudaryti sąrašą dalykų, už kuriuos jaučiate dėkingumą ir pajusti visą jau turimą gerovę, nes tik panašus traukia panašų. Negali pritraukti gerovės būdamas stygiaus būsenoje. Šią jaunatį rašykite praktiškus ir materialius norus bei norus susijusius su Jautiškomis savybėmis kaip užsispyrimas, atkaklumas, kantrybę, ištvermė. Galite sukurti norų koliažą.

Jaunatis Dvyniuose – ypatingai palaikomi bus norai susiję su informacija, pažinimu, mokymųsi, bendravimu, informacinėmis technologijomis, smulkiais buitiniais bei komunikacijos prietaisais bei transportu.

Jaunatis Vežyje – laikas norams susijusiems su namais ir šeima, su motinyste, su emociniu saugumu ir komfortu.

Jaunatis Liūte – daug energijos gaus norai susiję su meile, pomėgiais, hobiais, kūryba, gyvenimo džiaugsmu ir vaikais, o taip pat azartiniais ir kitokiais žaidimais.

Jaunatis Mergelėje – palaikys norus ir tikslus susijusius su sveikesniu gyvenimo būdu, sportu ir dieta, svoriu, gydymu, darbu, bendradarbiais, bet kokio darbo efektyvumu ir organizuotumu, susikaupimu, pagalba ir tarnyste. Taip pat palaikomi bus norai susiję su nerimu, kritiškumu, darboholizmu – šias neigiamas savybes galima pasistengti transformuoti į sveikesnę jų išraišką.

Jaunatis Svarstyklėse – ypatingai palaikomi bus norai susiję su santuoka, partneryste, teisiniais reikalais ir teisingumu, sutartimis ir susitarimais, su diplomatija, komandiniu darbu, tarpusavio priklausomybės gydymu, socialiniais įgūdžiais, diplomatija, taktiškumu, gebėjimu gerai sutarti su žmonėmis, grožiu, menu, elegancija, geru skoniu taip pat neryžtingumu ir dvejonėmis.

Jaunatis Skorpione – tai laikas giliai transformacijai, tad sulauksite pagalbos siekdami mesti žalingus įpročius, atsikratyti seno emocinio bagažo, atleisti, atsiverti permainoms. Taip pat palaikomi bus norai susiję su giliu dvasiniu ryšiu, antrosiomis sielos puselėmis, seksu ir seksualumu, asmenybės gilumu, gebėjimu suprasti savo ir kitų žmonių giliausias motyvacijas ir poreikius, psichologiniu nuovokumu.

Jaunatis Šaulyje – puikus laikas norams apie tolimas keliones, aukštąjį mokslą, akiračio plėtimą, sėkmę ir optimizmą. Taip pat galite pritraukti jums reikalingus mokytojus, siekti suprasti gyvenimo ir Visatos dėsnius.

Jaunatis Ožiaragyje – puikus laikas statuso, prestižo, karjeros norams, ambicingiems, dideliems tikslams, sunkiems iššūkiams.

Jaunatis Vandenyje – gal svajojate apie daugiau laisvės, turite norų susijusių su draugyste, tiesiog norite suteikti daugiau energijos ilgalaikiams planams.

Jaunatis Žuvyse – šis ženklas sunkiai apibrėžiamas, nes tai okeanas, visų ankstesnių ženklų suma. Šią jaunatį būtų labai palaikomi norai susiję su dvasiniais tikslais, emociniu gyvenimu, menu ir kūryba, tarnyste, siekiu giliau suprasti, užjausti, besąlygiškiau mylėti pasaulį.

Jaunaties padėtis jūsų gimimo horoskope

Jei turite savo gimimo horoskopą (kas neturi galite jį nusipaišyti pasinaudodami nemokama Astrologine skaičiuokle) galite pasižiūrėti į kurį horoskopo būstą patenka Jaunatis ir kur jums atėjo laikas įnešti naujų vėjų.

1 ir 7 būstai: asmeninis tobulėjimas ir geresni santykiai.
2 ir 8 būstai: finansinės srities ir aplinkybių pokyčiai.
3 ir 9 būstai: geresnė komunikacija, kelionės, lankytojai, žinios ir įžvalgos.
4 ir 10 būstai: gyvenamosios situacijos pagerėjimas arba karjeros sėmė.
5 ir 11 būstai: kūrybinis įkvėpimas, draugystė, linksmybės.
6 ir 12 būstas: sveikatos pagerėjimas, taika ir nušvitimas.

Rekomenduojama norų formuluotė ir procesas

Prieš pradėdami rašyti norus nusiraminkite kelis kartus giliai įkvėpdami ir iškvėpdami, galite pamedituoti, taip pat susikurti raminančią aplinką muzikos, aromatų ir žvakių pagalba, kad jums rašant norus lengviau į procesą įsijungtu ir pasąmonė ir jūsų aukštesnysis Aš.

Norus rekomenduojama rašyti tokia ar panašia formuluote, visuomet pradedant nuo Aš:

 • Aš su meile ir dėkingumu įsileidžiu į savo gyvenimą… (pvz. naujas įdomias pažintis, verslo idėjas, x dydžio algą, man tinkamiausią vyrą/moterį laimingiems meilės santykiams ar kt)…
 • Ar renkuosi mylėti ir išreikšti save kaip… (pvz. pasitikintį savimi ir ryžtingą vyrą arba tolerantišką ir draugišką moterį)…
 • Aš su meile kuriu… (pvz. meile supratimu ir pagarba pagrįstus santykius su savo vyru/žmona).
 • Aš lengvai randu tinkamiausius žodžius… (išreikšti savo meilę ir palaikymą vaikui arba išsakyti savo požiūrį vadovui, kad vienas kitą suprastume ir darbas būtų maksimaliai efektyvus).

Rašydami savo norus įsitikinkite jog jie išreiškia jūsų sielos tikslą ir misiją, jog tai iš širdies kylantis sprendimas sukti jūsų gyvenimą pasirinkta kryptimi ir per jį išreiškiate tikrąjį, autentišką save.

Užrašytus norus perskaitykite su kuo didesniu įsijautimu, tikėjimu jog tai jau turite savyje kaip energiją ir potencialą, su džiaugsmu, meile ir dėkingumu. Tai galima palyginti su ką tik pasėtos sėklos palaistymu augimo aktyvatoriumi – jūsų pozityvi energija tikrai turės tokį poveikį ir kartu su Saulės ir Mėnulio jungtinių energijų palaikymu galite tikėtis stebuklų.

Jei savo norus rašysite apimti nevilties ir kančios dėl to, kad jums kažko trūksta… na Visata gaus labai dviprasmišką signalą ir rezultatai gali būti ne visai tokie, kokių tikėjotės.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Lina Balsė

  2018 d. Lapkričio 7 d. Jaunatis skorpione 18:02 – laikas skorpioniškiems norams. Kur jūsų gyvenime reikalinga transformacija?

 2. Lina Balsė

  Jaunatis svarstyklėse 2018 m spalio 9 d 06:46 – laikas svarstykliškiems norams susijusiems su teisiniais reikalais ir teisingumu, partnerystėmis ir santuoka, pusiausvyra ir harmonija, tiek vidine, tiek išorine.

 3. Asta

  Sveiki, ar gerai supratau, kad šiandien 14.47 val. prasidės mėnulio jaunatis?
  Ačiū už atsakymą.

 4. Lina Balsė

  Sekanti Jaunatis Vasario 15 d. 23:05 val Vandenyje, ruoškitės Vandenio laiminamus norus 🙂

 5. Rūta

  Sveiki, gal galite rekomenduoti, kur žiūrėti, kada tiksliai prasideda jaunatis? Taip pat, ar jaunaties pradžia laikyti 0 janaties dieną, ar pirmą?

 6. Lina Balsė

  Sekanti Jaunatis bus Balandžio 26 – trečiadienį, 15:16. Pasiruoškite savo norų užrašų knygeles ir mylimiausius rašiklius – juk rašysime Jautiškuosius norus!

 7. Lina Balsė

  Sekanti Jaunatis Avine kovo 28 d. 05:57 val. Taigi keliamės su vyturiais ir užrašome norus apie tai, ką norime pradėti, kam mums reikia rasti savyje drąsos ir ryžto. Pasidalinkite informacija ir su draugais, tegu pildosi visų mūsų norai 🙂

   1. Lina Balsė

    Sveika Jurgita, mėnesį juos saugokite, o vėliau galite sudeginti arba pasilikti. Aš norus rašau į tam paskirtą užrašų knygelę, tad lapų neplėšau ir tiesiog palieku. Po kurio laiko įdomu perversti, pamąstyti ko kažkada norėjau, kas išsipildė ir kaip, kuriuos norus išaugau.

  1. Gitana

   Sveiki. Neparašyta ką daryt užrašius norus. . Saugoti,sudeginti?

  1. Žaneta

   Labas Lina,surasius visus norus kur juos saugoti ir laikyti,aciu

 8. Jūratė

  Laba diena,
  Labai įdomus ritualas, vakar išbandžiau jį pirmą kartą 🙂 Gerb. Lina, ar galėtumėte pasidalinti savo patirtimi, per kiek laiko Jums pildosi norai (savaitę, mėnesį, pusmetį, metus..) ? 🙂

  1. Lina Balsė

   Čia nuo norų priklauso, yra ką lengva įgyvendinti, yra norų kuriems sukurti tinkamas sąlygas išsipildymui reikia laiko. Svarbiausia ne trukmė, o tai, kad užrašę ir patys sau aiškiai užsibrėžiame ko siekiame, įsipareigojame dėl to stengtis ir gauname Visatos paramą.

 9. Jūratė

  Sveiki, sekanti jaunatis, jei neklystu, bus spalio 31 dieną. Gal galite pasakyti, kuriuo metu tiksliai ji prasidės, kad nepražiopsoti pradžios? 🙂

 10. Lina Balsė

  Sekanti Mėnulio Jaunatis bus Svarstyklėse, spalio 1 d. 03:11 val.

 11. Pavelas

  Labas,o cia uzejus i sita svetaine galima bus rasti kiekvienos busimos jaunaties data ?

  1. Lina Balsė

   Taip, stengiuosi nepamiršti ir priminti čia bei facebooko gerbėjams kada jaunatis.

  1. Lina Balsė

   Sekanti Jaunatis bus rugsėjo 1 d. 12:03 val Mergelės ženkle.

   1. Sandra

    Sveiki, tai reiškia, kad pradėti jau galima 11 val. priešpiet?

  2. INGA

   Sveiki , tai Jaunatis 1 rugsejo . Td norus rasyti geriausia nuo 12-15 val. Taip ?

  1. Lina Balsė

   Kaip rašiau straipsnyje, kuo arčiau jaunaties momento užrašysite norus, tuo didesnį palaikymą jie gaus, bet pavėlavus aš dar būčiau rašiusi šį rytą, bet popiet jau nebe.

    1. Lina Balsė

     Ne, jau bus per vėlu, kita mėnulio para.

   1. Lina Balsė

    Sveika Oksana, taip, rytoj vakare, ant popieriaus. Ir kadangi gavau tokių klausimų parašysiu ir čia – nesvarbu koks tai bus lapelis, lapas ar servetėlė. Aš Jaunaties norams turiu visą gražią užrašų knygutę, kur rašau norus ir man patinka juos pasilikti ir po kurio laiko paskaityti, sužymėti jau išsipildžiusius.

  1. Jolanta

   Sveiki, Lina, nėra aprašymo Jaunaties Avine. Papildykite, prašau, aprašymą, dėkui.

 12. inga

  sveiki o kur galima butu rasti kalendoriu su jaunatimi ir kokiame jis zodiakia?

 13. Lina Balsė

  Sekanti Jaunatis Liepos 4 d, pirmadienį, 14:01, pasiruoškite rašiklius ir užrašines, pats laikas norams susijusiems su namais, šeima, žeme, tėvyne, motinyste.

  1. Loreta

   Ka su uzrasytais norais juos paseti kad uzaugtu t.y. issipildytu Aciu.

  2. Karolina

   Sveiki. Savo norus turiu parašyti nuo 14:01 ? O jeigu gyveni užsienyje ? Ačiū!

   1. Lina Balsė

    Kas esate užsienyje paieškokite internete informacijos kada pas jus jaunaties laikas.

    1. Karolina

     Gaila, bet nerandu kada prasideda norvegijoje..:(

    2. Lina Balsė

     Rašyti galima net 8 val po jaunaties, gal dar ne per vėlu 🙂

   1. Lina Balsė

    Galima būtų po mėnesio sudeginti. Aš pasilieku – smagu po kurio laiko perversti specialiai jaunaties norams skirtą užrašų knygutę ir išbraukti jau išsipildžiusius norus.Verta išbraukti ir ilgiau užtrukusius nebeaktualius norus mintimis jų įgyvendinimui jau sukauptą energiją perkeliant į kitą norą, kad nebūtų išmesta tuščiai.

  3. Monika

   Sveiki norėjau paklausti ar ryt taip pat bus galima rasyti norus?(Liepos 5d.)Jei taip tai gal zinote kelinta valanda butu galima pradeti jei gyveni Ispanijoje?

   1. Lina Balsė

    Sveika Monika, žemiau komentaruose kažkas įdėjo nuorodą kaip susirasti jaunaties laiką įvairiose šalyse. Aš gyvendama Lietuvoje naudojuosi Lietuvos kalendoriumi ir nelabai įsigilinau kaip ten su jaunaties laiku kitose šalyse ir laiko juostose. Norus rašyti geriausia per 3 valandas nuo jaunaties ir dar būtų efektyvu 8 val nuo jaunaties. Sekančią parą jau nebe ta energija. Tad tiksliai susiraskite savo vietovėje jaunaties laiką ir skaičiuokitės ar dar spėjat, ar teks laukti kitos jaunaties.

 14. Žyginta

  Am gal galima paklausti kodėl nerašėt apie paskutini zodiaka „Žuvis” ? 🙂

  1. Lina Balsė

   Sveika Žyginta, tą mėnesį pamiršau papildyti tekstą, o dabar tai gausis puikus marketinginis triukas paskatinsiantis jus sugrįžti dar kartą paskaityti papildymo prieš Jaunatį Žuvyse 🙂

   1. Sigita

    Tikrai, kad puikus triukas kurio iki šiol nėra. Atsidariau straipsnį, neradau žuvų, paskaičiau komentarus ir neplanuoju sugrįžt 🙁

    1. Lina Balsė

     Kodėl visiems taip svarbu tos Žuvys, jei į mėnesį Jaunatis ne Žuvyse? Rašiau tekstukus kas mėnesį, ateis Žuvų laikas ir parašysiu, iš anksto juk ir neaktualu, o aš einamaisiais darbais užsivertusi.

 15. Lina Balsė

  Gegužės 6 d Jaunatis prasidės tik 22:29, norus rašyti reikia po šio laiko, vėlai vakare, jokiu būdu ne prieš Jaunatį.

 16. Brigita

  Sveiki, kaip su šio mėnesio jaunatimi ? Kokiame ženkle bus sausi?

 17. adrija

  O kada rašyti šiandien norus, po 19 Val? dar žinau yra atliekama su žvakėm ritualas

   1. Inga

    Nelabai supratau kodel rasot kad jaunatis jau įvyko , jei šiandien dar tik gruodžio 10 ketvirtadienis???

    1. Inga

     Dar norejau paklaust ar žinot kokiu laiku JAV, Čikagoje bus jaunatis ?

    2. Lina Balsė

     Nelabai astronomijoje susigaudau ir nesu tikra kaip perskaičiuoti, bet galite pagooglinti New Moon calculator ir paieškoti kad pagal jūsų vietovė galima būtų paskaičiuoti.

    3. Lina Balsė

     Atkreipkite dėmesį į tos žinutės datą, ten moteris ankstesnį mėnesį rašė.

 18. Vanesa

  O ar galyma uzrasius nora per jaunati,tapati pakartoti per pilnati to pacio menesio ?

  1. Lina Balsė

   Per pilnatį jau užrašytų norų iš naujo rašyti neverta, bet pamedituoti, vizualizuoti jų išsipildymą ir sudeginti savo norų sąrašą sudarytą per Jaunatį, taip pasiunčiant jį Visatai, būtų efektyvu.

 19. Aurėja

  Ačiū už papildytą įdomią informaciją. Keista tačiau, ko prašiau sau asmeniškai niekas neiišsipildė, galbūt jie neišreiškia mano sielos tikslo ir misijos arba tikros, autentiškos mano asmenybės, tačiau ko prašiau savo vaikinui vienas noras išsipildė,o kai kurie pradėjo pildytis. Rašydama norus skirtus savo vaikinui galvojau apie mus abu, kaip pagerėtų mūsų situaciją jei šie norai išsipildytų, jie buvo skirti mano vaikunui asmeniškai bet kartu ir mums abiems, mūsų santykių gerėjimui.

 20. ona

  Aš labai noriu, kad sūnus sugįžtų i normalų gyvenimą, susirastų antrą pusę ir laimingai gyventų
  Aš savo dukrai linkiu sveikatos ir laimės, kad jos nekankintų epilepcijos priepuoliai
  Aš noriu dar pagyventi ir turėti sveikatos,padirbėti ir susirasti protingą iš supratingą žmogų

 21. Jurgita

  •Aš su meile ir dėkingumu įsileidžiu į savo gyvenimą naujas įdomias pažintis, man tinkamiausią pasitikintį savimi, ryžtingą, mylintį vyrą laimingiems meilės santykiams bei vedyboms.
  • Aš su dėkingumu priimu sau didesnes pajamas-algą 2000 eurų dydžio.
  •Aš su meile siunciu sveikatą, sėkmę, turtą, ir meilę savo mylimiems tėveliams, sesei ir močiutei.
  •As renkuosi mylėti ,tobulėti ir išreikšti save kaip kupiną valios, drąsos ir pasitikėjimo savimi moterį.

 22. Vaida

  Aš su dėkingumu linkiu savo dukrai sveikatos, laimes, ramybės ir ištvermės
  Aš su meile ir dėkingumu įsileidžiu į savo gyvenimą man
  tinkamiausią, pasitikintį savimi, rimtą, ryžtingą ir mylintį vyrą , laimingiems meilės santykiams ir gyvenimui kartu jo nuosavame name
  Aš su dėkingumu priimu sau 2000 eurų dydžio algą
  Aš su meile linkiu ir trokštu sėkmės, turto, gerų ir laimingų santykių su antra puse, savo dukters gyvenimui
  Aš su meile siunčiu sveikatą, turtą, laimę, sėkmę ir meilę savo artimiesiems
  Aš renkuosi mylėti save kaip turinčią pasitikėjimo savimi sveiką ir linksmą, moterį

 23. Ilona

  Linute butinai reikejo rasyti ir cia komentaruose ar uzteko ir ant lapo viska parasyti ir garsiai perskaityti prie sventosios zvakutes?

  Pakako ant lapo, čia pasidalino kas norėjo. Dabar po mėnesio galėsime jų paprašyti ataskaitos kaip sekėsi įgyvendinti jų tikslus, kad jau viešai pasiskelbė 🙂

 24. Rita

  Aš su meile ir dėkingumu įsileidžiu į savo gyvenimą naujas įdomias pažintis, verslo idėjas, 2000 dydžio algą, man tinkamiausią vyrą laimingiems meilės santykiams.

 25. Birute

  *Aš su meile linkiu ir trokštu sėkmės, turto, gerų darbų ir santykių su antrom pusėm savo vaikų gyvenimui.
  *Noriu stiprių, grazių, ilgalaikių santykių su vyru, kuris mylės ir gerbs mane.
  *Aš noriu sau didesnės algos.

 26. Jolanta

  Aš su meile ir dėkingumu įsileidžiu į savo gyvenimą man tinkamiausią vyrą laimingiems meilės santykiams.
  • Aš su dėkingumu priimu sau didesnę algą.gera darba.
  •Aš su meile siučiu sveikatą, sėkmę, turtą, ir meilė savo mylimiems sunums ir mamai.
  •Ar renkuosi mylėti ir išreikšti save kaip kupiną valios, drasos ir pasitikėjimo savimi moterį,sveika,linksma.

 27. Reda

  •Aš su meile ir dėkingumu įsileidžiu į savo šeima Daug meilės ,supratimo,aistros ir gražiu santykiu
  • Aš su dėkingumu priimu Mums skirtus gražius namus,ir ką tik pradėta verslą kuris klestėtų
  •Aš su meile siunciu sveikatą, sėkmę, turtą, ir meilė savo mylimiems tėveliams ir vaikams
  •As renkuosi mylėti ,tobulėti ir išreikšti save kaip kupiną valios, drasos ir pasitikėjimo savimi moterį.

 28. Janina

  Laba diena,
  Norejau pasiklausti, ar esu itraukta , vakar uzsiregisravau,
  nes negavau is jusu jkio laiskelio.

  Tikriausiai užsiregistravote jau po to, kai išsiunčiau laiškelį, bet jūs sąraše. O naujos papildomos informacijos ir nėra, perskaitykite įdėmiai šį puslapį ir straipsnį į kurį pradžioje yra nuoroda (Jaunaties magija…) ir būsite pasiruošusios.

 29. •Aš su meile ir dėkingumu įsileidžiu į savo gyvenimą man tinkamiausią vyrą laimingiems meilės santykiams.
  • Aš su dėkingumu priimu sau didesnę algą.
  •Aš su meile siučiu sveikatą, sėkmę, turtą, ir meilė savo mylimiems tėveliams.
  •Ar renkuosi mylėti ir išreikšti save kaip kupiną valios, drasos ir pasitikėjimo savimi moterį.

 30. laura

  Sveiki norejau paklausti esu anglijoj kelinta valanda uzrasyti norus? Lietuvos laiku?

  Radau, Londone Jaunatis buvo 15:53. Pasitikrinti mėnulio jaunaties laiką galite šiame puslapyje http://www.timeanddate.com/astronomy/moon/about-moon-phases.html įvedą savo miestą ar šalį į laukelį Moon Phases in your city ir paspaudė mėlyną laukelį Go, jei reikės sekančioje lentelėje patikslinkite savo miestą ir tuomet parodys mėnulio fazę ir jaunaties laiką.

 31. Rasa

  labai noreciau pagaliau sutikti vyra kuris mane,myletu gerbtu,saugotu brangintu,ivertintu tai ka del jo darau.Ir atsidekodama uz jo meile ir geruma,galeciau jam pagimdyti sveiku ir graziu vaikeliu.

 32. Ilona

  Kankina vis praeities santykiai, neleidzia ju pamirsti, neturiu jegu kurti nauju santykiu.
  Noriu nauju, stipriu, graziu ilgalaikiu santykiu su vyru, kuris myles ne tik mane bet ir mano vaikus.
  Noriu is naujo pamilti ir buti mylyma, gerbiama, geidziama.

 33. regina

  Laba diena,dalyvavau ir as tam rituole,bet negaunu atsakymo is Jusu,aciu

 34. •Aš su meile ir dėkingumu įsileidžiu į savo gyvenimą man tinkamiausią, pasitikintį savimi ir ryžtingą mylintį vyrą , kurį myliu, laimingiems meilės santykiams ir gyvenimui kartu jo šalyje, nuosavame name.
  • Aš su dėkingumu priimu sau 2000 eurų dydžio algą.
  •Aš su meile siučiu sėkmę, turtą, gerus darbus ir santykius su antrom pusėm savo vaikų gyvenimui.

  1. Laba diena. Ačiū už jūsų paslaugas. Jau antrą kartą jomis naudojuosi. Pirmą kartą nemokamai, tiesiog pabandžiau ar tikrai taip viskas veikia, kaip rašote. Ir sekančią dieną tuo įsitikinau… Parašė sms draugas, kurį lygi šiol dar myliu, nors mes jau du metai išsiskyrę… rašau ne tam, kad pasigirčiau ar skųsčiaus, rašau tam, kad tiesiog pradėjau daugiau rupintis ir pasitikėti savimi… ačiū jums. Lauksiu jūsų patarimo, bendradarbiavimo. Su pagarba Irma.

   1. Jurga

    Laba diena,
    Ar mane užregistravote, nes nežinau ar tinkamai viską padariau. Ačiū

    Tikriausiai ne, bet dabar jus užsirašiau, kad ir be gimimo datos. Nesijaudinkite, niekas nebus pamirštas, į ritualą pritrauksiu visus kas bent ketino užsiregistruoti, problema gali būti tik su laiškelio atsiuntimu.

 35. Viktorija

  Sveiki. Iš karto atsiprašau už nepatogumus 🙂 bet noriu pasitikslinti. Į ritualą užsiregistravau (tuo pačiu paspaudusi, kad noriu gauti naujienlaiškį), tai ar teisingai supratau, jog dabar beliko surašyti norus reikiamu formatu? Ar reikia dar kažką padaryti?

  1. Lina Balsė

   Taip, jūsų darbas tik užsirašyti norus, šio straipsnio pradžioje yra nuoroda į kitą kur detaliau aprašiau jaunaties norų rašymą. O gimimo datą rašykite ten pat kur ir kitus duomenis – jei per prenumeratą – tuomet viename iš laukelių, jei ten jūsų emailas jau buvo, tuomet viską čia komentaruose.

 36. Lina Balsė

  Galite iki pietų registruotis, bet matau jog daug kas pamiršta gimimo datą nurodyti.

 37. ONA

  As renkuosi save isreiksti kaip draugiska, linksma, tolerantiska, atsidavusia moteri. Turincia pasisekima darbe, kolektyve.
  As su meile, supratimu ir pagarba kuriu santykius su savo draugu.
  As su meile kuriu savo namu siluma ir jaukuma.
  As su dekingumu i savo gyvenima isileidziu geri, meile, sveikata, verslo idejas, Finansine sekme, 2000 euru alga.

 38. Elina

  Sveika Lina,

  Norėčiau pasinaudoti Jaunaties proga ir surašyti norų sąrašą, kurie bus susiję su meile, santykiais su artimaisiais žmonėmis. Pasidomėjus mėnulio fazių kalendoriumi, supratau, kad Jaunatis ateina jau rytoj, tai yra liepos 16 d. Kuriomis valandomis rekomenduotum pradėti rašyti norų sąrašą Vilniuje. Dėkoju už atsakymą.

  1. Lina Balsė

   Sveika Elina, Vilnius nuo Klaipėdos labai nesiskirs, tad kadangi jaunatis bus 04:24 galite netrukus po to laiko ir rašyti.

 39. Aureja

  Sveiki, noreciau paklausti kokiu menulio kalendoriu vadovaujates?

    1. Lina Balsė

     Aurėja, gal duotumėt nuorodą kur taip rašo, nagrinėsiu, žiūrėsiu ir jei ką perkelsiu ritualą. Dar geriau gautųsi meilei penktadienį.

    2. Lina Balsė

     Dėkui Aurėja, tikriausiai jie ten suapvalina kažkaip, gal nurodo tą fazę kuri yra parai prasidedant 🙂 Patikrinau astrologine programa ir matau jog Jaunatis Klaipėdoje bus liepos 16 d. 4:24:14, o į Liūtą Mėnulis pereis 16 dieną 17:16:14 val. kaip tik tuomet aš pradėsiu ritualą, nes noriu labiau akcentuoti meilę ir gyvenimo džiaugsmą.

 40. orinta

  noreciau suzinoti kokiais saltiniais remesi straipsnio autore? dekui

  1. Lina Balsė

   Sveika Orinta, mano informacijos šaltiniai: knyga New Moon Astrology, autorė Jan Spiller, keli interneto straipsniai ir prieš eilę metų pradėti asmeniniai eksperimentai su šia metodika.

 41. Gita

  O ka daryti su tais norais paskaičius? Laikyti ta lapeli su savimi?

  1. Lina Balsė

   Gita, mėnesį laiko arba iki išsipildys norai lapelį rekomenduojama saugoti. Aš apskritai užsivedžiau norų užrašų knygelę, per ilgesnį laiką įdomu sekti kaip pildosi norai, kaip keičiasi mano pačios požiūris ir tikslai.

 42. Loreta

  nuostabus budas pazvelgti i save is salies-86%, 80% ir 91%. Nuostabu, ir zinoma, yra dar kur tobuleti. Stai ka reiskia jau pora metu trukstancios pastovios meditacijos. Aciu:-)

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.