Nugarinė čakrų pusė

Nugarinė čakrų pusėJei domitės žmogaus energetine Sistema ir čakromis tikriausiai ne vieną kartą matėte paveikslėlį iš priekio su 7 vaivorykštės spalvos čakromis arba diskais. Taip jie atrodo ploktumoje žvelgiant iš priekio, kai žiūrint iš šono juos matytume kaip piltuvėlius arba sūkurius – natūrali forma, kurią sudaro įtekėdamas vanduo ar energija. Ir jei matėte čakras vaizduojančius paveikslėlius iš šono galėjote atkreipti dėmesį jog apatinės čakros sūkurys nukreiptas žemyn, viršutinės čakros sūkurys nukreiptas aukštyn, o likusios čakros tarp jų turi sūkurius tiek į priekinę, tiek ir nugaros pusę.

Tačiau ar žinojote jog priekinė ir nugarinė čakros pusė susijusi su skirtingomis jos funkcijomis?

Siekiant harmonizuoti savo čakrų sistemą labai svarbu suvokti jų poliškumą ir atkurti pusiausvyrą tarp In ir Jan aspektų – kur Jan aspektas būtų priekis, viršus, dešinė, o In aspektas nugarinė pusė, apačia, kairė.

Priekinė čakrų pusė susijusi su materialiuoju, manifestuotu pasauliu ir mūsų santykiu su juo bei valia. Čia mes turime informacinius įspaudus susijusius su šio gyvenimo patirtimis, emocijomis ir veiksmais. Darbas su priekine čakrų puse gali padėti geriau suprasti savo santykį su pasauliu ir žmonėmis, spręsti įvairias priežasties-pasėkmės ryšiu sujungtas problemas susijusias su šio gyvenimo patirtimi. Šio čakrų aspekto gydymas paprastai reikalauja “padaryti kažką kitaip” nei iki šiol santykyje su pasauliu.


O nugarinė čakrų pusė susijusi su nematerialiuoju, nemanifestuotu potencialo “pasauliu”, mūsų pasąmone ir šešėliu, su mūsų geneologija ir kolektyvine žmonijos praeitimi, ankstesniais sielos įsikūnijimais ir net alternatyviomis realybėmis. Su viskuo, kas buvo ir kas gali būti. Ir dirbant su nugarine čakrų puse realybė gali imti keistis be priežasties-pasėkmės ryšio Pagrindo, mūsų pasaulis, įsitikinimai, jausmai ir tikslai gali tiesiog persitvarkyti.

Priekinės čakrų pusės energijas mes patiriame per realius prisiminimus, jausmus, veiksmus ar patirtis. O nugarinę čakrų pusę dažniau patiriame per sapnus, mistines patirtis, nepaaiškinamą žinojimą ar keistus fizinius pojūčius. Taip linkusi reikštis mūsų pasąmonė ir šešėlis.

Kartais darbas su priekine čakrų puse atrodo niekada nesibaigiantis, nes neprisikasama iki tų situacijų šaknų pasąmonėje ir nugarinėje čakrų pusėje. Energija išreiškiama per priekinę čakrų pusę turi paklūsti šios Visatos fizikos dėsniams ir pokyčiai turi vykti logiškai. Tačiau nugarinės pusės čakrų energija gali manifestuoti pagal mums įprastu mąstymu nesuvokiamus dėsnius.

Galbūt aiškiau suvokti priekinės ir nugarinės čakrų pusės skirtumus padės praktinis pavyzdys. Pavyzdžiui Gerklės čakros funkcijos apima komunikaciją su aplinkiniu pasauliu. O per nugarinę čakros pusę galime gauti komunikaciją iš ne šios realybės būtybių, pavyzdžiui savo dvasinių vedlių ar angelų. Trečios akies čakros priekinis aspektas susijęs su mūsų vaizduote, gebėjimu įsivaizduoti norimą ateitį ir kaip ją paversime realybe. O nugarinis čios čakros aspektas “mato” visas įmanomas ateities versijas ir kurie keliai atitiks mūsų aukščiausią potencialą ir gėrį. Į priekinę Trečios akies čakros pusę paduodama ta ateities vizija ir galimybė, kuri pagal šioje čakroje turimus filtrus geriausiai atitinka mūsų įsitikinimus ir lūkesčius.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.