R.C. eterinių aliejų mišinys peršalimų sezonui

R.C. yra „respiratory congestion” trumpinys, kas išvertus iš anglų kalbos reiškia kvėpavimo takų užgulimą. Tai labai maloniai kvepiantis eterinių aliejų mišinys, į kurį įeina mirta,  eukaliptas, eukaliptas (globulus), eukaliptas (citriodora), mairūnas, pušis, levanda, kiparisas,  melsvoji eglė ir pipirmėtė.

Mano sūneliui rugsėjį suėjo 3 metukai, pradėjo lankyti darželį, o kaip žinote tokio amiaus vaikų imunitetas tik pradeda formuotis ir sloga, bakterijos ir virusai pas mus dabar dažni svečiai. Nors stengiamės stiprinti imunitetą, tačiau vis tik prireikia ir efektyvių priemonių pasigautoms infekcijoms kuo greičiau įveikti. Taigi labai dažnai nakčiai miegamajam įjungiu difuzorių su RC eterinių aliejų mišiniu, jei sūnelis (ar aš pati) turime slogą ar kosulį tepame šiuo aliejumi gerklę ir krūtinę.

Fizinis poveikis: Naudojamas kvėpavimo sistemos palaikymui, gali palengvinti negalavimus sergant peršalimu, gripu, bronchitu, sinusitu, skaudant gerklei, kosint, sloguojant, kai gausu gleivių, jaučiasi užgulimas, gali palengvinti alerginę reakciją, miego apnėją, nuo pūslelinės.

Emocinis poveikis: Šis eterinių aliejų mišinys veikia ir atveria ne tik Gerklės, bet ir Širdies bei Saulės Raizginio čakras. Jis padeda geriau išreikšti save pasaulyje, išlaisvinti plaučių, limfinę sistemas, paleisti įtampą ir blokus ir atsiverti džiaugsmui bei vilčiai. Tie, kas jaučiasi išsekę ir nešiojasi gilų liūdesį širdyje ir plaučiuose pajus palengvėjimą naudodami šį eterinių aliejų mišinį.


Naudojimas: tepkite pėdas norėdami sustiprinti imunitetą. Sumaišę su kokosų aliejumi įtrinkite krūtinę. Garinkite difuzoriumi ar įlašinę į šilto vandens dubenį ir užsidenkite virš jo rankšluosčiu. Užlašinkite porą lašų ant nugręžto karšto rankšluosčio ir uždėkite kaip kompresą ant krūtinės ir gerklės. Įmasažuokite į pėdas ir krūtinė prieš sportą, kad įkvėptų ir pakylėtų.

Atsiliepimų apie šį ir kitus eterinius aliejus galite paskaityti svetainėje www.Oil-Testimonials.com

Pati naudoju ir jums mieli skaitytojai rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės R.C. eterinių aliejų mišinį iš Young Living firmos.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.