Stresas kliudo pastoti

Sąmoningas nėštumas ir Reiki kūdikiai

Jei planuojate tėvystę/motinystę ar susiduriate su sunkumais šiame procese gali būti naudinga daugiau sužinoti apie sąmoningą pastojimą. Reiki gali padėti būsimiems tėveliams tiek pasiruošti nėštumui ir pakviesti į savo šeimą naują sielą.

Pastaraisiais metais vis dažniau vartojamas terminas „Reiki kūdikis“, kuris reiškia vaikelį gimusį šeimai, kurioje praktikuojama Reiki ir gyvenama pagal Reiki principus, kuriam Reiki energija padėjo ateiti į šį pasaulį ir palaiko per kiekvieną augimo etapą ir jo iššūkius nuo diegliukų ir dantukų iki integracijos darželyje.

Pastojimo stebuklas ir aplinkybės

Naujos gyvybės užsimezgimas yra dieviškas fenomenas, stebuklas. Kai vaikelis pradedamas sąmoningai ir su meile į šeimą gali ateiti šviesios sielos iš aukštesnių dvasinių pasaulių. Tačiau pakankamai dažnai vaikai pradedami nesąmoningai, apsvaigus ar patiriant žemo energetinio lygio emocijas, be meiles ir nejaučiant vidinės ir tarpusavio harmonijos. Žinia apie nėštumą tampa nemalonia staigmena ir streso šaltiniu vienam ar abiems būsimiems tėveliams ir jau nuo pirmos pažinties vaikelis pasijunta nepageidaujamas ir nemylimas.

Kita vertus yra poros, kurioms kyla sunkumų nusprendus susilaukti vaikelio. Moterys paprastai jaučia didesnį stresą ir įtampą žinodamos jog biologinis laikrodis tiksi, laiko lieka vis mažiau, o jų kūnas neatlieka to, ką kitų sugeba net be jokių pastangų. Man teko bendrauti su nemažai gandrų nesulaukiančių moterų ir labai dažnai medikų išvada būna jog jos sveikos, reikia tiesiog laukti. Jos laukia, įtampa didėja, o pastojimas vis neįvyksta.


Kartais pagrindinė problema yra ne fiziologinė, o būtent visos išankstinės nuostatos ir įtampa susijusi su pastojimo ir motinystės tema. Stresas, baimė, įtampa, dažnai tokių moterų patiriamas kaltės bei gėdos jausmas, painūs jausmai matant kitas jaunas mamas ir vaikus skatina jų energetinį lauką užsidaryti, o kūną įsitempti, funkcionuoti išgyvenimo režimu kuomet dominuoja simpatinė nervų sistema ir yra slopinama parasimpatinė nervų sistema.

Norint pastoti labai svarbu būti tarsi tuščiam indui, atverti savo širdį ir sąmonę, spinduliuoti meilę būsimam vaikeliui, kuri kaip švyturys parodys kelią į šį pasaulį ateiti norinčiai sielai. Jei ilgai negalite susilaukti vaikelio būtina išmesti iš savo sąmonės tokius medicininius terminus kaip nevaisingumas. Nereikia klijuoti sau etikečių, nes žodis turi galią ir tik be reikalo bus sukurtas dar viena kliūtis/blokas pastojimui. Jei reikia – kreipkitės medicininės pagalbos, bet neperimkite jų terminologijos, susitelkite į meilę ir apvalykite savo kūną ir sąmonę, tapkite tuščiu indu pasirengusiu priimti į save gyvybės stebuklą ir apsupti jį besąlygine meile.

Sąmoningas pastojimas

Sąmoningas pastojimas reiškia jog vaikelis pradedamas iš tyros meilės. Tai reiškia jog pastojate ne todėl, kad visi aplinkiniai turi vaikų, ne todėl kad jaučiate aplinkos spaudimą ir net ne todėl, kad kaip tėvai turite nesąmoningų ego poreikių ir norite kitos sielos, kuri atliks ar užbaigs tai, ko jūs nesugebėjote, pratęs ir įprasmins jus. Daugybė sielų laukia galimybes įsikūnyti žemėje ir kai nusprendžiate pastoti nes norite padėti kitai sielai įsikūnyti ir išreikšti save bei realizuoti savo misiją šioje žemėje tai yra tyros meilės veiksmas. Kai nusprendžiate susilaukti vaikelio, kad galėtumėte dovanoti jam begalinę motinos ir tėvo meilę, tai yra tikra meilė. O kai kažkas daroma iš tyros meilės, Visata būtinai palaikys ir padės, nes meilė ir yra kuriančioji energija.

Kad įvyktų sąmoningas pastojimas dėmesys turi būti perkeltas nuo tėvų į vaiką. Pora turi atverti savo širdis ir pakviesti naują sielą į jų šeimą, o tuomet leisti viskam įvykti tinkamiausiu laiku ir aplinkybėmis. O tuo metu jie gali ruoštis patys ir ruošti savo namus vaikelio atėjimui, puoselėti savo sveikatą ir formuoti sveiko gyvenimo įpročius, išsigydyti emocines vaikystės traumas, kad jų skausmas ir kompleksai nebūtų perduoti vaikui ir galiausiai išspręsti visas santykių problemas ir puoselėti juos su besąlygine meile. Tokiems žmonėms gimsta šviesios ir subtilios sielos su ypatingu likimu, kurios savo gyvenimu padarys šį pasaulį geresne ir gražesne vieta.

Reiki pagalba siekiant pasirengti nėštumui ir sąmoningai pradėti naują gyvybę

Reiki energijos seansai paskatina fizinį kūną natūraliai apsivalyti nuo toksinų ir pamažu grįžti į optimalios sveikatos būklę. Ši energija pašalina fizinių ir emocinių traumų paliktus energetinius blokus dėl kurių tam tikros organizmo funkcijos ir organai kenčia energijos stygių, o kažkur energija užsistovi. Gydydama emociniu, mentaliniu ir dvasiniu lygmeniu Reiki energija padeda įveikti baimes, įtampas ir kitas kliūtis neleidžiančias pastoti. Tai puiki pagalba siekiant kūnu, protu ir širdimi pasirengti motinystei ir atsiverti naujai sielai bei gyvybės užsimezgimui.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”true”]Išbandykite Reiki[/asg-button]

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.