Reiki pagalba nėštumo ir gimdymo metu

Reiki energijos pagalba nėštumo, gimdymo ir pogimdyminiu laikotarpiu

Reiki yra energetinio gydymo metodas. Reiki seansų metu lengvai uždedant rankas ant kūno ar per atstumą perduodama universalioji gyvybinė energija, kas paskatina gilų atsipalaidavimą, padeda atkurti pusiausvyrą ir optimalią fizinę ir psichologinę sveikatą. Šį švelni terapija puikiai tinka ir labai palankiai veikia besilaukiančias moteris ir jaunas mamytes, nes padeda moteriai pasirengti fiziniams, emociniams ir dvasiniams pokyčiams, reikalingiems harmoningam nėštumui, sklandžiam ir sąmoningam gimdymui ir lengvesniam atsigavimui po gimdymo.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”true”]Išbandykite Reiki[/asg-button]

Reiki nauda nėštumo periodu

Gydanti ir harmonizuojanti Reiki energija gali padėti palengvinti fizinius su nėštumu susijusius negalavimus. Hormonai susiję su nėštumu – žmogaus chorioninis gonadotropinas (hCG) ir estrogenas trikdo skrandžio veiklos sutrikimus. Reiki terapija gali padėti atpalaiduoti skrandžio sieneles ir sumažinti pykinimo jausmą. Taip pat Reiki gali palengvinti apvaliojo raiščio juosiančio pilvo apačią tempimą ir skausmą, klubų, nugaros ir nervinį (dažniausiai jaučiamas riešo tunelio ir klajojančio nervo) skausmą, patiriamą nėštumo metu. Reiki seansas gali būti toks raminantis ir atpalaiduojantis, kad žmonės dažnai jo metu užmiega. O nėščia moteris žino jog geras miegas ir poilsis yra reta prabanga.

Daugelis nėščių moterų turi atlaikyti nemažą įtampą žongliruodamos visa eile pareigų ir vaidmenų nuo karjeros ir šeimos narių lūkesčių iki permainų santykiuose su antrąja puse, pasirengimo motinystei ir savo kūno pokyčiais bei naujais poreikiais. Šiandieninis nėščios moters gyvenimo tempas, būdamas dar intensyvesniu nei įprastinėmis aplinkybėmis, didina nuovargį ir nuotaikų svyravimus. Reiki seansai visų pirma yra laikas moteriai susiderinti su joje vykstančiais pokyčiais ir persiorientuoti tokiu periodu kai atrodo jog nei jų kūnas, nei gyvenimas joms nebepriklauso.


Reiki seanso metu šią mylinčią ir harmonizuojančią energiją gauna ne tik nėščia moteris, bet ir kūdikis, kas padeda jam pasijusti saugiu ir mylimu. Per Reiki motinai ir vaikui lengviau užmegzti emocinį tarpusavio ryšį, geriau jausti ir suprasti vienas kitą.

Reiki pagalba gimdymo metu

Reiki energija gali būti puiki neinvazinė pagalba palengvinti sąrėmių skausmui ir sumažinti stresui gimdymo metu. Reiki rekomenduojama kaip priemonė sumažinti skausmui gimdymo metu ir alternatyva epidūriniam nuskausminimui ar kitokiai medikamentiniai skausmo mažinimo formai. Neturiu tą patvirtinančių klinikinių tyrimų, tad labai lauksiu moterų išbandžiusių Reiki gimdymo metu atsiliepimų komentaruose. Sutuoktinis, partneris, akušerė ar dula praktikuojanti Reiki turi papildomą būdą padėti gimdančiai moteriai. Gimdančios moters vyras ar kitas šalia esantis artimas žmogus jaustųsi ne toks bejėgis galėdamas suteikti tokią paramą gimdyvei.

Reiki galimybės siekia toliau nei vien fizinio diskomforto palengvinimas, Reiki energija grąžiną pusiausvyrą ir emociniu bei dvasiniu lygmeniu, tad moteris gali išlikti ramesnė, labiau susikaupusi, sąmoningiau dalyvauti gimdymo procese, išgyventi jį ne kaip baisią kančią, o kaip gyvybės stebuklą.

Reiki pogimdyminiu periodu

Reiki terapija pravers ir atsigaunant po gimdymo. Moters kūnas patiria didžiulius pokyčius, kad sukurtų tinkamą aplinką ir sąlygas jame besivystančiai gyvybei. Prireikia laiko kūno audiniams ir organams bei procesams grįžti į įprastinę, priešnėštuminę būklę. Gijimas vyksta dar ilgą laiką moters kūne po vaiko gimimo, net jei jis buvo lengvas. Reiki energija gali padėti jaunai mamai išlaikyti emocinę pusiausvyrą ir gerą savijautą pirmomis sunkiausiomis savaitėmis kai vykstant vidiniams kūno pokyčiams reikia prisitaikyti prie naujo gyvenimo būdo ir pareigų. Reiki įtaka psichologinei savijautai ypač svarbi toms moterims, kurios gali patirti pogimdyminę depresiją.

Toms moterims, kurių gimdymas buvo sunkus ar prireikė cezario pjūvio, jaučiančioms skausmą po operacijos ir nemalonius pašalinius gautų medikamentų simptomus Reiki terapija pagreitina ir palengvina fizinį ir emocinį sveikimą. Klinikiniai tyrimai rodo jog Reiki terapija padeda sumažinti streso ir skausmo lygį. Moterims atsigaunančios po operacijos ar gimdymo traumų tikrai pravers ši švelni, raminanti ir meile apsupanti Reiki energijos parama.

Kadangi Reiki padeda atsipalaiduoti ir išlaisvina nuo įtampos ir streso, kas labai padeda pieno gamybai ir išsiskyrimui. Taip pat pagerinamas mamos ir vaiko imunitetas, kas saugo juos nuo ligų. Reiki seansas kūdikiui apsupa jį meile, padeda jam nurimti, palengvina prisitaikyti prie gyvenimo nebe motinos įsčiose, susireguliuoti visoms nuo gimimo pradedančioms veikti organizmo funkcijoms. Lengvesnė gyvenimo pradžia, mažiau streso atsilieps vaikučiui ateityje kaip teigiama įtaka jo charakteriui, nesąmoningam požiūriui į gyvenimą ir likimui.

Reiki terapija gerbia moterį ir jos moteriškumą, jos misiją kurti gyvybę ir palaiko tiek ją, tiek kūdikėlį, kiekviename šio proceso etape. Susisiekite su manimi jei norite išmėginti Reiki energijos poveikį ar susitarti dėl pastovios Reiki paramos nėštumo, gimdymo ir pogimdyminiu periodu.

[asg-button color=”purple” link=”https://www.gyvybesenergija.lt/nuotolinis-reiki-energijos-seansas/” newwindow=”true”]Išbandykite Reiki[/asg-button]

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Irena

  Taip, miela Lina. Aš labai seniai domiuosi reiki sistema, esu reiki grandmeistras. Įdėmus domėjimasis reiki ir šios sistemos studijavimas moksliniu pagrindu nuėmė nuo mano akių šydą ir atvėrė realybe. Mokslas pakankamai išsamiai yra ištyrinėjęs reiki sistemą ir visus ją gaubiančius mitus. Yra atlikta visa eilė tyrimų mokslinių darbų lygyje JAV, Vokietijoje ir Šveicarijoje. Reiki praktikas realiai yra bioplazmos donoras ir ne daugiau, tačiau kiekvienas reiškiasi ir tai deklaruoja taip, kaip sugeba. Lietuvoje ir kitose neišsivysčiusiose šalyse labai paprasta spekuliuoti žmonių tamsumu, todėl kad nėra moksliniu pagrindu pagrįstos informacijos, todėl vyrauja subjektyvi ideologija. Šiuo metu mokslas jau pasiekęs tokį lygį, jog gali atsakyti į visus egzistencijos klausimus. Arba kitaip – mokslas gali pilnai išaiškinti visas egzistencijos paslaptis. Pasaulis elementarus ir paprastas. Dėsnių keliu einančiam žmogui nereikia nieko reikšminti. Jam viskas aišku. Nei reiki nei joga nei bažnyčia už mus nieko neišspręs. Nėra jokių stebuklingų „dieviškų” energijų ar terapijų. Visa galia glūdi mūsų sąmonėje ir žiniose.

  1. Lina Balsė

   „Mokslas gali pilnai išaiškinti visas egzistencijos paslaptis…” leiskite nesutikti, mokslas per jaunas suprasti tam, kas kitų sričių tyrinėta jau tūkstantmečius, mokslas pats sau užmina mįslių ir tuo pačiu mokslą valdo tie, kas jį finansuoja, tad ne viskas tiriama ir ne visuomet liaudį pasiekė absoliučiai objektyvi, niekeno interesų neįtakota tiesa. Nereikia suabsoliutinti mokslo lyg naujojo Dievo. Bent jau aš skeptiškai žiūriu į tai, kas prieštarauja objektyviausiam dalykui – asmeninei patirčiai. Jei Reiki metu tik atiduotum savo energijos rezervus tai labai greitai išsekintų, kaip tai nutinka bioenergetikams ir nebūtų visiškai jokio efekto darant Reiki sau, o yra priešingai.

 2. Irena

  Reiki ne kas kita, kaip mistikos skraiste apgaubta energetinė donorystė. Reiki praktikas turi turėti stiprų energetinį potencialą, būti harmoningas, fiziškai bei dvasiškai sveikas, kadangi šios savybės yra žmogaus energetinės galios išraiška fiziniame lygmenyje. Reiki praktikas yra ne kas kita, kaip energetinis donoras. Sutinku, kad gimdyvei labai reikalinga energija, todėl reiki šiuo atveju yra nepamainoma. Tačiau kita klausimo pusė. Jei reiki praktiko potencialas silpnesnis už gimdyvės, tuomet jis numuš jai energetiką. Jokių stebuklų nėra, tai elementari fizika. Potencialai kontaktuodami susilygina.

  1. Lina Balsė

   Sveika Irena, ar jūs pažįstama su Reiki sistema ir metodika? Bioenergetikai dirba su savo energija – pasikrauna ja iš kur moka ir pageidautina, kad turėtu stiprų savo potencialą, tačiau duoti turi tik tiek, kiek savyje talpina. O Reiki energija perduodama ne iš savęs, o per save, beveik nekontaktuojant su ja, tiesiog tarnaujant tarsi šiaudeliu tarp vandens ir geriančiojo. Galima abejoti ar ginčytis teoriškai, bet tai nieko nereiškia šalia asmeninės patirties, kai jauti jog seanso metu prisijungti ir prie kliento ir prie šviesaus, begalinio šaltinio iš kurio energija plūsta į klientą. Turėjau ir tokią patirtį kad pati dariau Reiki būdama labai išsekusi ir jausdama skausmą, bet šviesios sąmonės ir žmogaus – su kuriuo pakankamai artimai bendravome įspūdžiai buvo ne atitinkantys mano būseną, o nepaprastai šviesūs ir gražūs. Jei būtų suveikęs susisiekiančių indų dėsnis tai aš būčiau pasijutusi geriau, o ji prasčiau po tokio seanso. Tad nors tokių praktikų vengiu ir nedarau Reiki jei pati nesu geros būsenos, tačiau žinau jog iš tiesų tai neįtakotų Reiki kokybės ir naudos klientui. Tai tiesiog meilė sau leisti atidėti pareigas ir pailsėti, pasidaryti Reiki sau kai jautiesi negerai.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.