Ko tikėtis pirmojo Reiki seanso metu

Reiki pradedantiesiems: Ko tikėtis pirmojo seanso metu?

Reiki – iš Japonijos kilusi energetinio gydymo technika – dėl savo didelio poveikio psichinei, emocinei ir fizinei savijautai tampa vis populiaresnė visame pasaulyje ir greta šiuolaikinės medicinos yra naudojama nemažai ligoninių užsienio šalyse. Tiems, kurie svarsto galimybę išmėginti Reiki gydymą, pirmasis seansas gali atrodyti šiek tiek paslaptingas ir kelti gausybę klausimų. Pirmoji Reiki patirtis dažniausiai apibūdinama kaip giliai raminanti ir transformuojanti. Šiame straipsnyje demistifikuosime pirmąjį Reiki seansą ir aptarsime, ko galite tikėtis. Be to, jei norite pirmą kartą išbandyti Reiki, siūlau nemokamą nuotolinį Reiki seansą. Norėdami užsiregistruoti, spauskite čia.

Kas yra Reiki?

Japoniškas žodis Reiki, reiškia „universalioji gyvybinė energija”. Taip pat tai yra technika, kuria siekiama sustiprinti natūralias kūno sveikimo galimybes. Ji pagrįsta idėja, kad gyvybinė energija teka per visą, kas yra gyva ir palaiko mūsų gyvenimą. Kai šios energijos trūksta, ji prarandama arba blokuojama, dažniau sergame arba jaučiame stresą. Reiki terapija padeda subalansuoti šį energijos srautą, skatina atsipalaidavimą, mažina stresą ir palaiko bendrą sveikatą.

Prieš pirmąjį seansą

Prieš pirmąjį Reiki seansą geriausia apsirengti patogiais drabužiais ir į seansą žvelgti su pozityvia nuostata, bet be išankstinių konkrečių lūkesčių. Prieš Reiki seansą galite aptarti su Reiki meistru savo fizinius ar emocinius rūpesčius, su kuriais norėtumėte palaikymo. Tai gali padėti Reiki praktikuojančiam gydytojui pritaikyti seansą jūsų unikaliems poreikiams. Tačiau jau nenorite dalintis asmeniniais dalykais galite tik labai bendrais bruožais įvardinti su kuo norite pagalbos arba tik patys savyje turėti intenciją kokios paramos norite.

Pirmojo seanso metu

Kiekvienas Reiki seansas yra unikalus ir gali skirtis priklausomai nuo praktikuojančio meistro, tačiau pateiksiu bendrais bruožais, ko galite tikėtis pirmojo Reiki seanso metu.


Konsultacija: Reiki seansas paprastai prasideda trumpu pokalbiu su Reiki meistru apie jūsų sveikatos iššūkius, dabartinę fizinę ir emocinę būseną, ar yra kūno vietų, kur jaučiate diskomfortą ar skausmą bei jūsų lūkesčius ir seanso tikslus.

Pozicija: Po konsultacijos lengvai ir patogiai apsirengę, tik nusisegę papuošalus ir aksesuarus, atsigulėsite ant masažo stalo. Reiki seansas gali būti atliekamas ir jums patogiai sėdint ant kėdės.

Seansas: Reiki meistras seanso metu švelniai uždės savo rankas paeiliui ant įvairių galvos, kūno ir galūnių vietų kur jas laikys nuo 2 iki 5 minučių. Rankų padėtis niekada neturėtų būti nederama. Jei dėl bet kokių priežasčių jums būtų nemalonu jog Reiki meistras uždėtų rankas ant kurios nors kūno dalies, galite perspėti apie tai. Reiki meistras gali į tą vietą energiją siųsti rankas uždėjęs gretimoje kūno zonoje arba laikydamas rankas 5-10 cm atstumu ir fiziškai neliesdamas.

Energijos srautas: Reiki meistras veiks kaip kanalas, leisdamas Reiki energijai tekėti per jo rankas į jūsų kūną. Energijos perdavimo metu galite justi šilumos, vėsos, dilgsėjimo ar kitus subtilius pojūčius. Kai kurie žmonės pasakoja matantys spalvas arba jaučiantys gilų atsipalaidavimą.

Po pirmojo seanso

Po Reiki seanso svarbu gerti pakankamai vandens, kad organizmas išsivalytų. Galite jaustis labiau atsipalaidavę ir ramūs, pakylėti, tačiau kartais gali pasireikšti ir laikini organizmo problemų paryškėjimai arba bendras nuovargis, galvos sunkumas ar skausmas, nes organizmas prisitaiko prie energijos pokyčių.

Reiki per atstumą

Reiki privalumas yra šios metodikos universalumas. Ją galima atlikti per ne tik per fizinį prisilietimą, bet ir per atstumą. Nuotolinis Reiki seansas suteikia tokią pačią naudą kaip ir asmeninė Reiki ir yra puikus pasirinkimas, ypač dabartiniame skaitmeniniame amžiuje arba tais laikais, kai svarbu riboti kontaktus su visuomenės.

Norintiems pirmą kartą išbandyti Reiki, siūlau nemokamus nuotolinius Reiki seansus. Tai puiki galimybė patirti Reiki poveikį ir naudą patogiai įsitaisius savo namuose. Spauskite čia, kad užsiregistruotumėte ir patirtumėte gilų atsipalaidavimą, vidinę harmoniją ir darną.

Pasiruošimas nuotoliniam Reiki seansui

Pasirengimo nuotoliniam Reiki seansui procesas yra panašus į asmeninio seanso procesą. Tačiau yra keli papildomi žingsniai, kurie gali sustiprinti jūsų patirtį. Štai kaip galite pasiruošti.

Ryšys su Reiki meistru. Tikėtina, kad Reiki meistras dar iki seanso aptars su jumis jums rūpimus klausimus, problemas ir jūsų tikslus telefonu, vaizdo pokalbiu ar žinutėmis bei suderinsite Reiki seanso laiką.

Pasirinkite ramią, tylią ir patogią vietą namuose, kur seanso metu jums niekas netrukdys. Tai gali būti jūsų miegamasis, meditacijos erdvė arba bet kuri kita vieta, kurioje jaučiatės ramūs ir saugūs.

Kaip ir asmeninio seanso metu, svarbu dėvėti patogius drabužius, kad seanso metu būtumėte atsipalaidavę ir nusisegti papuošalus bei aksesuarus (ypač apyrankes, žiedus, grandinėles ir diržus).

Sukurkite raminančią atmosferą. Galite pritemdyti šviesą, uždegti žvakę arba garinti eterinius aliejus, įsijungti meditacinę muziką, kad sukurtumėte raminančią atmosferą.

Nustatykite tikslą: Prieš pradėdami seansą nustatykite asmeninį ketinimą arba tikslą. Tai gali būti bet koks tikslas: streso paleidimas, tam tikro fizinio diskomforto palengvinimas arba ramybės ir pusiausvyros pojūtis.

Nuotolinio Reiki seanso metu

Štai ko galite tikėtis per nuotolinį Reiki seansą:

Atsipalaidavimas: Prasidėjus seansui, užmerkite akis ir leiskite sau atsipalaiduoti. Kai kuriems žmonėms padeda dėmesio sutelkimas į kvėpavimą arba mintimis nukeliauti į saugią vietą, įsivaizduoti ramų peizažą.

Atsipalaidavimas: Prasidėjus seansui, užmerkite akis ir leiskite sau atsipalaiduoti. Kai kuriems žmonėms padeda sutelkti dėmesį į kvėpavimą, medituoti arba įsivaizduoti ramią sceną.

Reiki priėmimas: Kai jums bus siunčiama Reiki energija, galite patirti įvairius pojūčius, pavyzdžiui, šilumą, vėsą, dilgčiojimą arba ramybės ir atsipalaidavimo jausmą. Atminkite, kad kiekvieno žmogaus Reiki patirtis yra unikali – nėra teisingo ar neteisingo būdo ją patirti, jausti ar visiškai nejausti nieko seanso metu. Apie 30% klientų seanso metu nejunta nieko konkretaus, bet kitą dieną jaučiasi tiesiog geriau.

Reiki seanso užbaigimas: Jei dar turite ką nors nuveikti po nuotolinio Reiki seanso galite užsistatyti žadintuvą 30-60 min, svarbu tik, kad žadintuvo garsas būtų švelnus ir jūsų neišgąsdintų. O jei jokių planų nėra ir Reiki gaunate vakare, galite pasiruošti po Reiki ar jo metu ramiai užmigti. Pasibaigus seansui, kelias minutes skirkite tam, kad neskubant susijungti su savo kūnu grįžtant iš gilaus atsipalaidavimo, pajudinkite visus pirštus, pasirąžykite. Kelkitės lėtai, kai būsite pasiruošę.

Po nuotolinio Reiki seanso

Po nuotolinio Reiki seanso atlikite keletą veiksmų:

Atsigerkite vandens: Po Reiki seanso svarbu gerti daug vandens, kad organizmas išsivalytų nuo toksinų, kurie galėjo išsijudinti seanso metu. Aš savo klientams rekomenduoju gerti daugiau vandens per dieną iki seanso ir dieną po jo.

Pailsėkite ir apmąstykite savo patirtį: Atraskite laiko pailsėti ir apmąstyti savo patirtį. Galbūt norėsite užsirašyti visus pojūčius, jausmus ar mintis, kurie kilo seanso metu, į dienoraštį.

Konsultacija po seanso: Tikėtina, kad po seanso turėsite įvairių pastebėjimų apie savo savijautą ir pokyčius ir norėsis įsitikinti ar viskas taip ir turi būti, tad palaikykite ryšį su Reiki meistru, papasakokite apie savo patirtį, užduokite kilusius klausimus jei dėl kažko neramu.

Ruošdamiesi pirmajam seansui nepamirškite, kad Reiki yra asmeninė kelionė. Pasitikėkite savo patirtimi ir žinokite, kad Reiki energija visada veikia jūsų aukščiausiam labui nepriklausomai kaip jūs ją jutote seanso metu ar net jei fiziškai nejutote.

Baigiamosios mintys

Atminkite, kad kiekvieno žmogaus patirtis su Reiki yra unikali. Tai giliai asmeninė kelionė, kuri gali atnešti reikšmingų teigiamų pokyčių jūsų gyvenime. Kaip ir bet kurioje sveikatingumo kelionėje, svarbiausia yra kantrybė ir nuoseklumas. Nesvarbu, ar siekiate fizinės sveikatos palaikymo, emocinio gydymo, ar dvasinio augimo.

Ar esate pasirengę išbandyti nuotolinį Reiki seansą? Užsiregistruokite čia nemokamam nuotoliniam Reiki seansui ir jau šiandien pajudėkite link gilesnės vidinės pusiausvyros ir harmonijos, stipresnės intuicijos ir geresnės savijautos.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.