Selenitas

Selenitas – šviesos energija

Selenito pavadinimas kilo iš graikiško žodžio reiškiančio mėnulį. Jo šiek tiek permatomi, dažniausiai baltos spalvos (nors pasitaiko ir kitų atspalvių) kristalai iš tiesų primena mėnulio šviesą ir manoma jog jie harmonizuoja jausmus ir atveria intuiciją. Dar šie kristalai vadinami skysta šviesa ir iš tiesų būtent tokį pojūtį jie kelia man.

Selenitų aš turėjau ilgą laiką, intuityviai pasirinkau juos naudoti apvalymo mandalose ir ritualuose kartu su juodaisiais turmalinais arba juodaisiais obsidianais, kad įneštų šviesos, tačiau tik prieš kokį pusmetį pradėjau labai aiškiai jausti jų energiją. Tokius dalykus nelengva apibūdinti žodžiais, arčiausiai tam, ką jaučiu iš šių akmenų būtų žodžiai skysta balta šviesa, vidinė ramybė ir taika, gerumas, ryšys su aukštesniu ir subtilesniu lygmeniu.

Selenitas yra idealus akmuo paspartinti dvasiniam augimui, nes jo vibracija itin aukšta. Jis rezonuoja su karūnos čakra bei atveria ją, taip pat suaktyvina dar aukštesnę sielos žvaigždės čakrą. Atvėrus aukštesnes čakras dieviškos šviesos ir energijos srautui mes gauname pagalbą vidinei transformacijai ir augimui. Medituojant su šiuo akmeniu jis padeda pakilti į aukštesnius ir subtilesnius lygmenis, suteikia aiškumo apie Visatą ir mūsų vietą joje.

Selenitas labai naudingas žmonės nukentėjusiems nuo smurto vaikystėje, nes padeda prisiminti sielos ketinimą ir tikslą, kodėl pasirinko tokią patirtį ir atėjo į tokią aplinką. Apskritai šis akmuo padeda pasiekti praėjusių gyvenimų prisiminimus ir talentus, bei įnešti reikšmingus pokyčius į dabartinį gyvenimą, kad jis geriau atitiktų sielos tikslą. Selenitas padeda išsilaisvinti iš iliuzijų ir pamatyti save tokiais, kokie esame, iš aukštesnės dvasinės perspektyvos.


Šis akmuo padeda užmegzti ryšį su savo aukštesniuoju intelektu, dvasiniais vedliais ir Angelais, leidžia kreiptis į juos pagalbos ir apsaugos. Selenitas išvalo aurą, emocinį ir fizinį-ląstelinį lygmenį nuo negatyvios energijos ir blokų, kas iš karto pasijunta kaip nuskaidrėjęs protas, aiškios, šviesios mintys. Minčių aiškumas, mąstymo lankstumas, gebėjimas pamatyti didesnį paveikslą už dabartinės problemos leidžia lengviau ir efektyviau priimti sprendimus. Taip pat tai tiesos ir nuoširdumo akmuo, nes melas tiesiog nederėtų su jo aukštomis vibracijomis. Šios jo savybes daro jį naudingu ir versle, kai siekiama įtvirtinti etišką verslo praktiką, ir meilės santykiuose, nes nuoširdumas ir lankstumas padeda palaikyti gražų ir harmoningą bendravimą, o akmens teikiama vidinė ramybė padeda atpažinti meilę.

Selenitas naudojamas gydymui, kad pašalintų kliūtis pasveikimui, ypač kai tai susiję su kokia nors ligos teikiama nauda. Kartais liga mus nuo ko nors saugo, leidžia pateisinti kokias nors savo silpnybes. Šį akmenį naudoja sergantiems alshaimerio liga ar senatvine silpnaprotyste, epilepsija ir traukuliais, kai iškrypęs stuburas ar yra problemų su inkstais. Jis skatina lankstumą, padeda įsisavinti kalcį ir kitus mineralus ir vitaminus, didina libido ir vaisingumą, saugo nėštumą, palaiko laktaciją.

Keletas būdų kaip naudoti selenitą

Selenitas padės labai greitai pakeisti savo energetinę, emocinę ir mentalinę būseną, pakelti savo vibracijas. Darbe ar namuose atsisėdę ant kėdės padėkite basas kojas ant selenito luito ar mažesnių akmenėlių. Ramiai sėdėdami susitelkite į kvėpavimą ir pajuskite Motiną Žemę sau po kojomis. Leiskite sau atsipalaiduoti ir per 15 minučių pasijusite atgavę vidinę pusiausvyrą ir aiškumą.

Norėdami apvalyti savo aurą nuo negatyvių energijų paimkite selenito lazdelę, luitelį ar bent mažą akmenėlį ir naudokite jį tarsi trintuką. Pirmiausia aktyvuokite kristalą jį suspausdami. O tuomet tiesiog braukite aplink save, nedideliu atstumu nuo kūno (atstumą pasirinkite intuityviai) nuo viršugalvio žemyn iki pėdų. Leiskite Selenitui apvalyti, išlyginti jūsų energetinį lauką, užpildyti šviesa pažeidimus jei tokių yra. Tai labai veiksminga technika, nes per 5 minutes galite pašalinti visą neigiamą energiją likusią jūsų energetiniame lauke po buvimo tarp žmonių ar nemalonioje aplinkoje, kad neprisigaudytumėte nereikalingų dalykų.

Selenitas yra efektyvi apsauga tiek asmeniui, tiek ir erdvei nuo nepalankių išorinių įtakų. Šis akmuo leidžia pasitelkti angelų pagalbą ir išsklaidyti negatyvią energiją, neįleisti jos. Tiesiog išdėliokite selenito akmenėlius kambario ar namo kampuose, netgi lovos kampuose, kad sukurtumėte saugią ir ramią erdvę.

Erdvės valymui taip pat galite deginti arbatines žvakutes selenito žvakidėse. Tai paprastas ir labai gražus būdas palaikyti švarią, šviesią ir harmoningą atmosferą patalpoje, kai namie yra daugiau žmonių, kai ateina svečiai.

Selenitas padeda išlaisvinti energetinius blokus mūsų kūne. Uždėkite selenito kristalą toje vietoje, kuri jaučiasi skausminga ar įsitempusi 20 minučių ir pajusite skirtumą. Arba medituokite pasidėję ar laikydami jį virš galvos, kad išvalytų karūnos čakrą ir pripildytų jus šviesos.

Taip pat selenitas išvalo energetinius nešvarumus iš juvelyrinių papuošalų ar kitų akmenų. Aš dažnai padedu savo švytuokles ir kitus akmenis į selenito žvakidę pasimaudyti šviesoje, o papuošalus ant selenito luitelio ir palieku per naktį. Ryte jų energija atrodo švari ir gaivi. Čia tik mano nuomonė ir jausmas, bet atrodo jog selenitas kitus akmenis apvalo ir pakrauna net efektyviau nei kalnų krištolo ar ametisto drūza.

Dar būtinai turiu parašyti apie paties selenito apvalymą ir krovimą. Jokiu būdu nemerkite jo į vandenį. Tai labai minkštas kristalas, jo kietumas yra tik 2 moso skalėje, jį lengvai galima įbrėžti nagu ir kadangi tai gipso atmaina, jis tirpsta vandenyje (kai kurios ryšys labiau, kai kurios mažiau, bet visoms vanduo pakenktų). Mano pojūtis jog šis akmuo apskritai neužsiteršia ir valymas jam nebūtinas, tačiau periodiškai aš vis tiek savuosius selenitus apvalau varpelio ar kamertonų skambesiu, taip pat tinka tibetietiški skambantys dubenys arba padedu į savo vario piramidę. Piramidėje akmenys ir apsivalo, ir pasikrauna, o po valymo garsu pakrauti tiktų mėnulio šviesoje. Nebūtina nešti į lauką, pakanka padėti ant palangės.

Selenito savybės glaustai

 • Apsaugo asmenį ar erdvę nuo pašalinės įtakos
 • Iškviečia Angelišką apsaugą ir pagalbą
 • Gydo ir regeneruoja kūną ląsteliniu lygmeniu
 • Pašalina energetinius blokus
 • Paspartina dvasinį augimą
 • Padeda užmegzt ryšį su dvasiniais vedliais, Angelu Sargu ir aukštesniuoju Aš
 • Medituojant su selenitu galima tyrinėti buvusius ir būsimus gyvenimus
 • Suteikia proto aiškumo ir atskleidžia didesnį paveikslą
 • Išvalo, atveria ir suaktyviną karūnos bei aukštesnes čakras
 • Ramina, suteikia taikos ir harmonijos jausmą
 • Naudojamas sėkmei ir apsaugai

Keletą selenito luitelių turiu pardavimui. Jie maždaug mažojo piršto ilgio ir storesni nei pirštas, nešlifuoti, natūralūs. Vieno kaina 13 eur ir siuntimas Lietuvoje mano sąskaita. Norintys įsigyti rašykite komentaruose ar emailu.

Selenito luiteliai

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.