Thieves eterinių aliejų mišinys šaltajam sezonui

Tai vienas iš populiariausių Young Living eterinių aliejų, o jo receptas remiasi istoriniais dokumentais.  Juodojo maro metu Prancūzijoje grupė vagių plėšė turtingų mirusiųjų namus ar net kapus ir neužsikrėtė, nes naudojo nuo infekcijų saugantį eterinių aliejų mišinį. Kai juos pagavo mainais į bausmės sušvelninimą jie išdavė savo receptą.

Fizinis poveikis: Thieves aliejų mišinys naikina bakterijas, virusus, mikrobus ir pelėsį bei grybelį, šalina nemalonius kvapus.

 • Galima garinti patalpoje, kurioje yra pelėsis ar grybelis, įlašinti į vandenį grindims plauti, į indaplovę ar ant drėgnos nosinės ir įmesti į skalbinių džiovyklę, pasidaryti mišinį su vandeniu purškiklyje stalviršių valymui.
 • Stiprina imunitetą ir palaiko organizmo natūralią apsaugą – profilaktiškai ligų sezonu ar pajutus jog kimba infekcija tepti padus.
 • Jei skauda gerklę: skalavimui įlašinamas lašelis į šiltą vandenį, galima suvalgyti šaukštelį medaus su įmaišytų 1-2 lašais Thieves.
 • Peršalus ar pasigavus gripo infekciją galima kas 3 valandas gerti Thieves lašeliu pagardintą šiltą arbatą, vandenį ar sultis, taip pat garinti patalpoje po 30 min 3 kartus per dieną.
 • Thieves mažina sekreto kiekį ir užgulimą, tad sergant bronchitu atskiestu su augaliniu aliejumi masažuokite krūtinę ir gerklę, inhaliuokite įlašinę į šilto vandens indą.
 • Jei skauda galvą galite užlašinti lašelį sau ant nykščio ir prispausti prie viršutinio gomurio.
 • Lašelį galima įmasažuoti į vabzdžių įgėlimo vietą.
 • Atskiestu Thieves galite patepti aplink sužeidimo, nubrozdinimo vietą, palaikyti organizmą gyjant lūžusiam kaului.
 • Padeda palaikyti sveikas dantenas, tad galima jo įlašinti į sodą ir šiuo mišiniu valytis dantis (tik suaugusiems), pasidaryti skalavimo priemonę.
 • Gydo odos ir nagų grybelį, aknę, pūslelinę. Ant puslelės ar nago galima patepti neskiesto Thieves, o odai naudoti atskiestą baziniu aliejumi.
 • Padeda metant rūkyti, tiesiog labai nedidelį kiekį uždėkite ant liežuvio galiuko, darykite tai reguliariai per dieną ar užėjus norui parūkyti.
 • Sumaišykite porą lašelių su vandeniu vandens purkštuke ir naudokite augalams, kad atbaidytumėte vabzdžius.
 • Pasidarykite naminį „sidrą“ į šiltas obuolių sultis įlašinę 1 lašą Thieves ir 2 lašus Apelsinų eterinių aliejų.

Emocinis poveikis: Thieves eterinių aliejų mišinys garinamas ar papurkštas vandens purkštuku patalpoje apvalys ją nuo negatyvių emocijų ir žemų vibracijų. Galite jį naudoti dvasinio apsivalymo ritualuose. Tai fantastiškas pagalbininkas kai reikia apsaugos, kai ore tvyro netikrumas ar panika, kai globalūs įvykiai kaip gamtos katastrofos, karas ar teroristų išpuoliai verčia jausti grėsmę ir nasaugumą.

Sudėtis: Gvazdikėlių eterinis aliejus yra antiparazitinis ir nepaprastai stiprus antioksidantas, Spindulinis Eukaliptas yra ekspektorantas, t.y. jis skystina ir padeda pašalinti gleives, Citrina stimuliuoja imunitetą, Rozmarinas yra antigrybelinis, Cinamono žievės e.a. yra antibakterinis.


Perspėjimas – cinamono žievės aliejus yra stiprus ir gali sudirginti odą. Thieves negalima naudoti jaunesniems nei 18 mėn. kūdikiams. Mūsų šeimoje labai mažu kiekiu neskiesto aliejaus tepame padus, o kitur odai skiedžiame, taip pat atsargiai vartojame į vidų. Net jei gamintojas leidžia ir daug kas geria įlašinę į vandenį ar arbatą, aš atsargumo dėlei pirma įmaišau į šaukštelį kokybiško medaus.

Savo namuose naudoju ir jums rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės Thieves aliejų mišinį iš Young Living firmos.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.