DiGize eterinių aliejų mišinys sklandžiam virškinimui

Fizinis poveikis: Palaiko sveiką virškinimo sistemą. Naudojamas turint problemų su refliuksu, kenčiant dėl rėmens, sutrikus virškinimui, patiriant skrandžio spazmus, jei pykina ar užsupa, kai viduriuojama, bet taip pat ir užkietėjus viduriams, turint dirgliosios žarnos sindromą, apsinuodijus maistu, jei pučia pilvą. Į šį mišinį įeina aliejai turintys antiparazitinių savybių, taip pat padeda organizmui kovoti su kandida grybeliu.

Emocinis poveikis: DiGize aromatas egzotiškas ir stimuliuojantis. Padės nusivylusiems, kuriems stinga vilties ar užuojautos. Skatina paleisti praeities įsitikinimus, kurie laikomi skrandžio, storosios žarnos ir plonojo žarnyno meridianuose, veikia Pagrindo, Sakralinę ir Saulės Raizginio čakras. Išryškina kūno intuiciją, instinktus kai ženklai pareina būtent iš pilvo zonos.

Naudojimas: Išoriškai ant pėdų vitaflex taškų, čakrų ar skrandžio zonos. Rekomenduojama atskiesti 50:50 su augaliniu aliejumi ketinant tepti pilvo odą, galima vartoti į vidų įsilašinus lašelį į vandens stiklinę, arba atsargumo dėlei pirma sumaišius su šaukšteliu gero medaus. Taip pat vartojamas į vidų kapsulėse sumaišius santykiu 1:4 su augaliniu aliejumi. Garinti difuzoriuje.

Dolf Cheng atsiliepimas skelbtas internete: vakar vakare mane kamavo labai stiprūs skrandžio spazmai  taigi pasinaudojau DiGize. Įmasažavau jo į pilvo sritį. Tuomet išgėriau  lašus su vandeniu. Pakartojau 3 kartus. Iš viso sunaudojau tarp 9 ir 12 lašų. Pasinaudojau tualetu, tuomet dar kartą ir man palengvėjo. Nepatikėsite kas nutiko po to. Mano kepenų sritis ėmė niežtėti ir ryškiai paraudo. Blužnies sritis taip pat ėmė perštėti ir šiek tiek paraudo. Vidurių užkietėjimas visuomet man buvo opi problema, o to pasekmėje mano kūnas tapo toksinų sandėliu. Supratau, kad DiGize padeda man detoksikuoti kepenis ir blužnį. Neįtikėtina!


Savo šeimoje naudoju ir jums rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės DiGize aliejų mišinį iš Young Living firmos.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.