4 Elementų pusiausvyros diagnostika

4 pamatinių elementų pusiausvyros diagnostika

Skirtingos metodikos ar filosofinės teorijos ir sistemos mano įsitikinimu tėra skirtingos valdymo panelės sąveikai su realybe. Taip, per kiekvieną sistemą, tarsi filtrą, mes realybę matome truputį kitaip, atsiveria kitos sąveikos galimybės, tačiau iš esmės tai kaip skirtingos kompiuterio operacinės sistemos – windowsai ar linuxai. Mano mėgstamiausios sistemos ir filtrai, per kuriuos žvelgiu į realybę ir kartais šį bei tą pakoreguoju ar sumodeliuoju yra astrologija, numerologija, čakrų ir meridianų sistema bei 4 pamatinių elementų ugnies, vandens, oro ir žemės teorija.

Šį kartą rašysiu kaip tik apie šiuos 4 pamatinius elementus, kuriuos galima sulyginti su 4 informaciniais vienetais, kuriais koduojama mūsų DNR. Taip taip, mūsų super galingi kompiuteriai naudoja dvejetainę sistemą, o žmogus „suprogramuotas” ketvertaine kalba.

Idėja kilo labai netikėtai ir intuityviai, nes štai prisėdau dirbti, tačiau jaučiuosi išsibalansavusi. Aš žinau savo dominuojantį elementų pasiskirstymą iš gimimo horoskopo, jį galima būtų išreikšti tokia proporcija: 26 Ugnies : 13 Vandens : 26 Oro : 33 Žemės.

Dominuoja Žemė, dėl ko esu ištverminga, pastovi ir nepajudinamai užsispyrusi, antroje vietoje tarp savęs pusiausvyroje aktyvieji Ugnies ir Oro elementai, o silpniausia ir kažkuria prasme pažeista stichija galima laikyti Vandenį, nes esu pernelyg jautri, jaučiu kitų žmonių nuotaikų ir minčių energiją bei per lengvai ja „užsikrečiu”. Ne, minčių neskaitau, tik jaučiu nuotaikas, būsenas.


Tai mano natūrali, prigimtinė būsena, galbūt per visą savo gyvenimą pajėgsiu pagydyti Vandens elementą ir kitam gyvenimui jis turės bent vienu kitu balu daugiau.

Ilgas gaunasi įvadas, bet jau einu prie šiandienos eksperimento. Kadangi po per trumpos nakties (bandymas pelėdą perauklėti į vyturį) jaučiuosi taip visai šiaip sau, toptelėjo mintis patikrinti, o kokia gi šiuo metu mano elementų pusiausvyra. Kaip? Rankos pačios pačiupo žaidimo kortų kaladę ir išsidėliojau 4 kortas į 4 elementus – Ugnį, Vandenį, Orą ir Žemę atitinkančias pozicijas.

4 Elementų pusiausvyros diagnostika

Ugnies pozicijai teko Būgnų Tūzas, žemės energija. Taigi energija sustingusi, susikristalizavusi. Elementai nėra priešiški vienas kitam, greičiau papildantys, tad laikysiu Ugnes elementą neutralios būsenos – 0. Greičiausiai išsijudinus galėčiau nuveikti ar sukurti kažką praktiško, gal net verta imtis kokio naujo įkvepiančio darbo, kad uždegtų ta sausa malka (Žemės elemento korta Ugnies pozicijoje).

Vandens pozicijoje iškrito Kryžių Tūzas ir dar viršūne žemyn, t.y. apverstas. Ugnies kortai Vandens pozicijoje ne vieta, tai kelia stresą Vandens elementui, t.y. mano emocijoms. Vandens elementą galime vertinti kaip -1 ir tampa akivaizdu jog energijos tėkmės sulėtėjimas susijęs su emocine būsena.

Oro pozicijoje Lapų 9 – Oro elemento korta. 9 yra labai nemaloni streso, minčių gausos ir įtampos korta, tačiau ji susijusi su svarbia pamoka, reikšmingomis išvadomis, kurias turėčiau padaryti. Oro elementą galime vertinti kaip +1.

Žemės elemento pozicijoje Širdžių 9 – Vandens korta. Elementai draugiškai vienas kitą papildo ir palaiko. Žemės elementą galima vertinti kaip neutralų ar net į + pusę. 9 vėlgi kalba apie tam tikrą pamoką. Žemės elementas ir mano fizinis kūnas , jo būsena stipriai priklauso nuo emocijų, nuo pasitenkinimo gyvenimu ir laimės. Tą apie save jau žinojau, man muzika yra nerealus emocinis dopingas, kuris paveikia ir fizinę savijautą bei energijos kiekį. Esu dariusi eksperimentus kiek pajėgsiu numinti dviračio treniruokliu grojant mėgstamai muzikai ir tyloje – skirtumas didžiulis.

Beje tradicinėje žaidimo kortų interpretavimo sistemoje lapų 9 rodo jog noras neišsipildys, o širdžių 9 jog išsipildys. Įtariu jog čia mano pačios viltys ir baimės – gausis ar nesigaus tai, ko dabar labai noriu ir tikiuosi, o ne prognozė, nes žvelgiu tik į dabartį ir save pačią. Tačiau turint tokias energijas savyje iš tiesų tampa galima ir teigiama ir neigiama situacijos baigtis, ir džiaugsmas ir nusivylimas, kai abiems yra vidinės prielaidos bei sąlygos. Guodžia du Tūzai, pradžios ženklai.

Apskritai įdomus kortų pasiskirstymas – yra visų elementų kortos, nei vieno netrūksta, nei vieno nėra per daug, tad proporcijų skirtumai nedideli. Skaičiai taip pat įdomūs, du Tūzai (vienetai) ir dvi devynakės. Pradžios ir pabaigos ženklai. Nors kai rengiuosi reikšmingiems gyvenimo pokyčiams, tai suprantama. Lyginant dabartinį elementų pasiskirstymą su prigimtiniu, Oro elemento ir kartu įtampos bei streso, įvairių minčių ir temų diskusijoms su mano brangiuoju yra daugiau nei įprastai, o stabilumo, saugumo ir tvirtumo jausmo kiek mažiau, nors nėra per mažai, greičiau grįžo į pusiausvyros būseną. Per stipri Žemės energija tik stabdytų ir kliudytų atsiverti pokyčiams, kurių dabar siekiame.

Išvada  ir rekomendacijos sau – reikia pakurstyti Ugnį ir energingumą, o kadangi Ugnies korta Vandens elemento pozicijoje, geriausiai tai pavyks per pozityvias emocijas. Pozityvių emocijų korta Žemės pozicijoje, tad tai galėtų būti teigiamas emocijas keliantys sensoriniai pojūčiai (gal masažas skambant maloniai muzikai arba mirkimas karštoje vonioje?). Slopinti perteklinės energijos nėra prasmės, geriau ją harmonizuoti stiprinant atsvarą suteikiantį elementą. Todėl ir noriu kilstelėti per žemą Vandens elementą pajungiant Oro elementui atsvarą suteikiančią Žemės stichiją. Tai keturgubos svarstyklės, kurias reikia subalansuoti.

Du devynetai taip pat ragina geriau suvokti savo emocijas ir minčių-emocinės būsenos ryšį. Naujai pradžiai reikalinga pabaiga ir kažkokios išvados, pamokos įsisavinimas, kad galėčiau palikti praeityje ankstesnę situaciją ir pereiti į kitą.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.