Frankincense eterinis aliejus

Biblinis Frankincense eterinis aliejus itin aktualus ir šiais laikais

Dažniau naudojamas viršutinėms čakroms nuo širdies iki karūnos, tačiau kaip ir visi iš medžių gauti eteriniai aliejai jis ramina ir stabilizuoja, kas aktualu pagrindo čakrai. Jis gilina meditaciją ir turi itin didelį kiekį seskiterpenų, veikiančių migdolinę liauką ir padeda perrašyti pasąmoninius įsitikinimus.

Fizinis poveikis: Frankincense arba bosvelijų dervų eterinis aliejus stiprina imunitetą, mažina uždegimą, lengvina kosulį, saugo nuo saulės, naikina pigmentines dėmes, karpas, apgamus, naudingas aknės kamuojamai ir riebiai odai, lėtina odos senėjimą, mažina randus ir strijas, stabdo sąnarių irimą, tinka vartoti esant hormoniniam disbalansui, skrandžio problemoms ir sergant onkologinėmis ligomis dėl stipraus antivėžinio poveikio (pasidomėkite internete publikuojamais mokslinių tyrimų rezultatais), naudingas sergant fibromialgija, artritu, išsėtine skleroze, astma, alergijomis, egzema, depresija, turint cistų, patyrus smegenų traumą ir tiesiog nusibrozdinus ar susimušus.

Emocinis poveikis: gilina meditaciją, didina sąmoningumą, padeda paleisti tas ego dalis, kurios kliudo susijungti su savo siela, skatina veikti iš sielos perspektyvos, o ne ego, realizuoti savo misiją. Padeda išsilaisvinti ir nesaugumo ir nevertumo emocijų.

Daugiau atsiliepimų apie šį ir kitus eterinius aliejus galite paskaityti svetainėje www.Oil-Testimonials.com


Svarbu: rekomendacijos skirtos išimtinai terapinės klasės eterinėms esencijoms, atitinkančioms kokybės lygį Seed to Seal. Pati naudoju ir savo skaitytojams rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės Frankincense eterinį aliejų iš Young Living firmos.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

  1. Violeta

    Laba diena,kur galiu isigyti tu alieju,ar butu imanoma atsisiust i uzsieni?

    1. Lina Balsė

      Atsakiau asmeniškai į emailą. Visiems norintiems pasitelkti aromaterapiją savo gyvenime duodu rekomendacinę nuorodą užsiregistruoti Young Living kompanijoje, kad galėtų užsisakyti patys, kurjeriai pristato į namus ir į daugelį šalių. Mielai atsakysiu į visus klausimus šia tema ir susiskambinus per Skype palydėsiu darant užsakymą, kad viskas būtų aišku ir vyktų sklandžiai.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.