Pipirmėtės eterinis aliejus

pipirmetes eterinis aliejusFizinis poveikis: Moksliniai tyrimai atskleidė jog pipirmėtės kvapas pageriną atmintį 24 proc. tad labai naudinga turėti jo einant laikyti egzaminą. Gaivus aromatas žvalina ir padeda susikaupti, nuima nuovargį (5 lašus į druskos stiklinę ir nelabai karštą vonią, pagulėję joje jausitės nuostabiai atsigaivinę, taip pat galite pasidaryti kojų vonelę pavargusioms, skaudančioms kojoms ar jei kyla sloga). Gali palengvinti galvos skausmą, pagerinti žarnyno veiklą, padėti jaučiant pykinimą, rėmenį, spazmus, nevirškinimą (aš įsilašinu mažą lašelį į vandenį ir išgeriu), alergines reakcijas, iš patirties galiu patvirtinti jog atleidžia užgulimą sergant sloga ar sinusitu. Naudojamas karščiuojant (atskiedus tepti padus), taip pat nudegus saulėje. Mažina apetitą jei garinsite tokiu metu kai paprastai kyla noras užkrimsti ar išgersite pipirmėte paskaninto vandens. Gaivina burnos kvapą. Naudojamas masažui po mankštos skaudantiems raumenims, taip pat artrito kamuojamiems sąnariams.

Emocinis poveikis: nedidelis kiekis pipirmėtės eterinio aliejaus gali apvalyti dvasinį kūną, sustiprinti ryšį su sielą, kad padidėtų intuicija. Sumažina baimes, ypač tas, kurios susijusios su judėjimu (jojimu, čiuožimu, skrydžiu). Tai labai naudingas aliejus kai yra vidinis pasipriešinimas naujo dalyko mokymuisi ar ėjimui nauja kryptimi. Jis atvėsina ir nuramina protą bei nežinomybės baimę. Veikia Pagrindo, Sakralinė, Saulės Raizginio ir Gerklės čakras.

Naudojimas: Garinti difuzoriuje. 5 lašus įmaišyti į druską ir įpilti į vonią ar kojų vonelę. Naudojimui išoriškai, ant odos vertėtų atskiesti 50:50 ar daugiau ir netepti per arti akių, nes stipriai garuodamas privers ašaroti. Turi savybę giliau įvesti kitus aliejus ir sustiprinti jų poveikį.

Rekomenduoju aukščiausios terapinės kokybės Pipirmėtės eterinį aliejų iš Young Living firmos.


Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.