Sielos skausmas

Ką galima vadinti žmogaus sielos skausmu?

Mes visi ateiname į šį gyvenimą, šią žemę su tam tikrais tikslais, misija, ketinimu išreikšti save tam tikru būdu ir gauti pasirinktas patirtis. Deja auklėjimas, visuomenės stereotipai įdiegia daug įsitikinimų, kurie prieštarauja mūsų vidinei tiesai. Turint tokių blokų pakankamai žmogus jau nebepajėgus atlikti to, kam atėjo į šią žemę, gyvena ne taip, kaip jam būtų natūralu, neišreiškia savęs. Ir tai nepraeina be pėdsakų, natūralu jog žmogus jaučia vidinę kančią, sielos skausmą nes negyvena pagal sielos planą.

Kaip sielos skausmai atsispindi asmens emocijose, bendravime?

Tie mūsų vidiniai tiesai prieštaraujantis įsitikinimai iš pasąmonės veikia per mūsų emocijas, per norus ir nenorus ir riboja mūsų potencialą. Atsiranda baimės, nepasitikėjimas savimi, nevisavertiškumo jausmas, nes viena vertus jaučiamės neatitinkantys tų stereotipų, į kuriuos be reikalo stengiamės save įsprausti, o kita vertus jaučiame jog nesame tuo, kuo turėtume būti, nesame savimi. Ir aplinkiniai tikrai jaučia tą įtampą, baimes ir nepasitikėjimą savimi. Maža to, gyvenimas su mumis nesiginčija ir nesprendžia už mus kas mums bus geriau, jis susidėlioja pagal mūsų įsitikinimus ir lūkesčius. Mes pritraukiame ir sukuriame savo gyvenimą rezonanso principu – ateina ir realybe tampa tai, kas dera su mūsų pačių energetine vibracija.

Kaip jie gali atspindėti žmogaus kūne?

Jei kažkurioje čakroje turime jos tiesai prieštaraujantį įsitikinimą, ją žalojančią energiją, natūralu kad ji užsiveria. Tai apsauginė reakcija, kad per ją tekėtų kuo mažiau ją žalojančios energijos. Lygiai taip pat mes atsisakome valgyti neskanų maistą. O kai energija per čakrą nebeteka, ja nebemaitinami tie organai, kuriuos ji paprastai aprūpina gyvybine energija. Taip pat ir tos psichologinės funkcijos bei gyvenimo sritys, kurias įtakoja ta čakra.

Kalbėjau apie negatyvius, ribojančius ir vidinei tiesai, kuri pas kiekvieną mūsų yra sava, priešingus įsitikinimus, tačiau greta to yra ir emocijos. Tie įsitikinimai ir juos atitinkanti gyvenimo realybė mus traumuoja ir patiriame gausybę neigiamų emocijų. Natūraliai emocijos turėtų būti tarsi jūros bangos – užlieti ir atslūgti. Bet kai mes priešinamės, neleidžiame sau jų išreikšti, nepripažįstame jų jos įstringa kūne ir tarsi kamertonai skleidžia savo vibraciją ten, kur yra sandėliuojamos, įtraukia į rezonansą aplinkinius audinius. Negatyviu vibraciniu dažniu vibruojantys audiniai negali normaliai atlikti savo funkcijų ir su laiku, jei įstrigusios emocijos nėra išlaisvinamos, jie suserga.


Kaip išsigydyti sielos skausmą?

Visa tai tik iliustruoja kokie žalingi yra stereotipai, pastangos gyventi pagal juos, kaip svarbu leisti sau būti savimi, norėti to, ko norisi, daryti tai, kam jaučiame įkvėpimą, o ne iš pareigos, kaltės ar baimės, kas deja mūsų visuomenėje yra dažnesnės motyvuojančios jėgos. Ir labai svarbu reguliariai atnaujinti savo pasąmonės programas, paleisti pasenusias ir nebenaudingas ir įsileisti naujas idėjas. Juk kas neauga ir nesivysto, tas degraduoja.

Iš tiesų imu manyti jog visi straipsniai apie tobulėjimą irgi daro meškos paslaugą, nes įteigia žmonėms, jog jie nepakankamai geri, neverti meilės tokie, kokie yra, kad turi orientuotis į visų tų tobulėjimo ir dvasinių straipsnių kuriamą stereotipą, kuris tikrai nebus tinkamas visiems. Nėra universalaus batų dydžio ir mes visi turėtume būti mokomi kaip įsiklausyti į save, vadovautis vidiniu kompasu, instinktais, savo emocijomis, mokomi įgūdžių kaip palaikyti emocinę ir energetinę pusiausvyrą nuolat paleidžiant tai, kas nebenaudinga ir įsileisti naują.

Puiki pradžia būtų tiesiog paklausti savęs kokia esu tikroji aš, ko aš iš tiesų noriu. Iš karto kyla pasipriešinimas, protas ima kurti priežastis, kodėl negalime gauti to, ko norime ar net neverta norėti, bet tiesiog atkakliai grįžkite prie tikrosios savęs pajautimo, savo tikrųjų norų, poreikių, iš jų kylančio įkvėpimo ir džiaugsmo būnant savimi ir darant tai, kam traukia širdis ir siela. Mūsų emocijos mums duotos kaip kompasas, kad padėtų rasti teisingą kelią, reikia tik išmokti labiau klausyti savęs, o ne kitų.

Ar yra paprastų, visiems priimtinų metodų išsigydyti savo sielos skausmą ir atskleisti tikruosius save?

Aš vedu čakrų valymo užsiėmimus, kurių metu kiekvienas einame ne link kažkokio idealo, o į save pačius ir paleidžiame visas traumas, negatyvias emocijas ir ribojančius įsitikinimus, kad atsiskleistų tikrasis „Aš”. Yra įvairių technikų, kurių galima išmokti ir pasitelkti siekiant paleisti negatyvius, ribojančius įsitikinimus bei įstrigusias negatyvias emocijas pavyzdžiui Emocinės laisvės technika (ALT arba tapingas), Hoponopono meditacija, atleidimo procesas. Aš galiu pasiūlyti pakankamai paprastą ir visiems prieinamą metodą – daugeliui žinomas afirmacijas, bet su papildymu, kuris padės greičiau pasiekti rezultatų.

Kaip žinia reikia laiko kol tai, ką sakome, pasiekia pasąmonę ir joje įsitvirtina. Visuomet svaresnė bus negatyvi ankstesnė patirtis nei pozityvūs dabartiniai žodžiai. Tam, kad atverti ir perrašyti pasąmonę galima pasitelkti terapinius eterinius aliejus. Kai kurie eteriniuose aliejuose randami molekuliniai junginiai padidina deguonies kiekį smegenų ląstelėse, suaktyvina tą smegenų dalį, kuri atsakinga už emocijas, jų įrašymą ir išlaisvinimą ir tai leidžia mums greičiau ir lengviau keisti savo negatyvius ir ribojančius įsitikinimus kilusius iš neigiamos patirties į pozityvius.

Procesas paprastas – jums reikia identifikuoti turimus negatyvius įsitikinimus. Tiesiog pasekite ką dažnai kartojate apie save, gal išsprūsta tokie žodžiai ar mintys kaip „Nemoku elgtis su pinigais”, ar „Nesu gabi tam ir tam”, „Niekada nesugebėčiau to ir to”, „Man prastai sekasi kažkas” ir pan. Pradžiai pakaks ir vieno negatyvaus įsitikinimo pradėti pokyčiams. Suformuluokite šį negatyvų įsitikinimą atsveriantį naują, pozityvų įsitikinimą.

TransformationTaip pat jums reikės kaip tik neigiamų įsitikinimų transformavimui sukurto eterinių aliejų mišinio Transformation. Jį užsisakyti galite iš Young Living kompanijos – pasaulinės lyderės gaminančios terapinės kokybės eterinius aliejus. Turėdami užrašytus neigiamą ir pozityvų teiginį pasitepkite Transformation eteriniu aliejumi riešus, kaktos taškus apie 1cm virš antakių linkio aukščiausios vietos, ant viršugalvio. Kelis kartus nuo delnų giliai įkvėpkite šio aromato, atsipalaiduokite.

Tuomet perskaitykite savo neigiamą įsitikinimą, su meile sau pasakykite „Taip, aš patyriau kažką, kas paskatino mane padaryti tokią išvadą, tačiau gyvenimas yra didesnis ir įvairesnis, dabar aš brandesnė ir galiu rasti kitų būdų sureaguoti į tą situaciją, kitaip ją spręsti. Esu pasirengusi paleisti šį įsitikinimą ir išmėginti naują”. Pamąstykite ką gero jums davė tas įsitikinimas, nuo ko saugojo, ko išmokė ta patirtis, kokių savybių išsiugdėte jos dėka. Tuomet pasakykite sau jog galite ir norite pakeisti ankstesnį įsitikinimą į naują. Ir pakartokite jį tiek, kartų kiek galėsite skirti laiko šiam užsiėmimui. Kartokite jį periodiškai, kol pajusite jog naujasis įsitikinimas įsitvirtino ir tapo jūsų naująja tiesa.

Rezultatai ateis greičiau nei vien tik kartojant afirmacijas, nes eterinis aliejus leis lengviau pasiekti pasąmonę, o apmąstymai apie tai, ką jums davė ankstesnis įsitikinimas, ko išmokote, kaip paaugote, padės įprasminti ankstesnę patirtį, pasiimti jos pozityviąją pusę, tai nebus pastangos išmesti dalį savęs, greičiau transformacija. Galite dirbti iš karto su keliais negatyviais įsitikinimais, bet verčiau apsiriboti 3.

Vėliau parengsiu gilesnę ir išsamesnę negatyvių įsitikinimų transformavimo programą, bet kol kas drąsiai galite pradėti darbą su šia instrukcija ir pasidalinti įspūdžiais bei pasiekimais komentaruose. Taip pat dirbu su įstrigusių emocijų išlaisvinimo technika, kam įdomu – susisiekite.

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.