Young Living StressAway eterinių aliejų mišinys

Stresas, įtampa, nerimas? Išmėginkite Stress Away eterinių aliejų mišinį!

Stress Away yra vienas iš eterinių aliejų mišinių įeinančių į pradedančiųjų rinkinį. Kai aš gavau savąjį ir pradėjau pažintį su aromaterapija būtent ant šio buteliuko iš karto uždėjau rinkinyje buvusi rutulinį aplikatorių nusprendusi šį kvapą pasiskirti kaip kvepalus. Saldokas dėl copaibos eterinio aliejaus ir vanilės absoliuto, truputį tropinis, bet kartu citrusinis dėl sudėtyje esančio laimo eterinio aliejaus… nuostabus atpalaiduojantis ir pozityviai nuteikiantis, šviesiąją situacijų pusę po sunkios dienos įžvelgti padedantis aromatas.

Poveikis: Tai mišinys sukurtas palengvinti šiuolaikinio gyvenimo stresą ir nervinę įtampą, padėti atsipalaiduoti, nurimti, pagerinti nuotaiką.

Emocijos, prie kurių naudojamas StressAway: Smurtas, pyktis, ginčai, nervingumas, įtampa, stresas, nerimastingumas, trauma, kai reikia pagalbos nurimti (jums ar kartu esantiems žmonėms), atsipalaiduoti prieš miegą, susigrąžinti taikos ir pozityvaus nusiteikimo būseną.

Rekomenduoju tiesiog kaip kvepalus teptis ant riešų ir sprando.


  • Man patinka įsilašinti kelis lašus į druską ir suberti ją į atpalaiduojančią prieš miegą vonią.
  • Galima vartoti kaip maisto papildą ir įsilašinti lašelį į vandens stiklinę aromatingam ir gerai nuteikiančiam gėrimui.
  • Taip pat galite užlašinti šio mišinio ant veltinio rutuliukų ir pridėlioti jo spintoje ar automobilyje, kad ilga kelionė būtų mažiau varginanti.
  • Jei į stiklinį buteliuką su distiliuotu vandeniu įlašinsite keletą lašų StressAway turėsite purškiklį patalpų gaivinimui ar smagią dovaną draugei.
  • Lašelį eterinių aliejų mišinio patrynusi tarp delnų jais perbraukti pagalvę prieš miegą, kad atsigulus jus apsuptų jaukiai nuteikiantis, malonus aromatas, kuris nulydės į sapnų karalystę. Taip pat galite patepti juo prieš miegą pėdas.
  • Pamėginkite pasitepti šiuo aromatu smilkinius ir pakvėpuoti juo nuo delnų jei jaučiatės sudirgę ir įsitempę .
  • Įmasažuokite kelis lašus į sustingusį, įsitempusį kaklą ar nugarą.
  • Jei dėl PMS jaučiatės nekaip, pamėginkite tuo periodu kasdien ar pagal poreikį pasitepti atpalaiduojančiu Stress Away riešus ir smilkinius, tai gali palengvinti savijautą ir nuotaiką.
  • Galite garinti difuzoriumi namuose ar įsilašinti į aromaterapinį pakabuką. Namai kvepės nuostabiai ir bus lengva atsipalaiduoti po darbo dienos jei difuzoriuje garuos StressAway ir pipirmėtė.
  • Dar vienas netikėtas poveikis – jei dėl vidinės įtampos naktį griežiate dantimis pamėginkite porą lašelių StressAway sumaišyti su trupučiu kokosų ar Young Living V-6 augalinio aliejaus ir įmasažuoti žandikaulio zonoje atpalaiduojančiam poveikiui.

Sudėtis: Stresą mažinantis vanilės absoliuto ir žaliosios citrinos eterinių aliejų derinys, protinį nuovargį mažinantis ir pusiausvyrą atkuriantys, odos sudirgimus raminantys brazilinių kopalių ir levandų eteriniai aliejai, sąmoningumą ugdantis ir miegą gilinantis kedro eterinis aliejus bei stresą  mažinantis, imuninę sistemą palaikantis, antigrybelinį poveikį turintis egzotiniu okotijų eterinis aliejus.

StressAway įeina į pradedantiesiems rekomenduojamą Startinį rinkinį.

Žmonių atsiliepimus apie šį ir kitus eterinius aliejus galite paskaityti svetainėje www.Oil-Testimonials.com

Svarbu: rekomendacijos skirtos išimtinai tik terapinės klasės eteriniams aliejams, atitinkantiems kokybės standartą Seed to Seal (Nuo sėklos iki kamštelio). Savo skaitytojams rekomenduoju Stress Away eterinių aliejų mišinį iš Young Living firmos ir teikiu asmenines konsultacijas norintiems pradėti savo pažintį su eteriniais aliejais.

Taip pat kviečiu perskaityti straipsnį Kaip įsigyti Young Living aliejų didmenine kaina (su 24 proc. nuolaida)

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.