Gydymo spalvomis metodai

Gydymo spalvomis metodai

Jau žinote apie spalvų poveikį ir galbūt apmąstėte kaip kiekviena spalva veikia jus, dabar laikas išmėginti šias žinias praktikoje. Jei nesiskundžiate jokiomis ligomis labai dėl jūsų džiaugiuosi, bet primenu, kad spalvos padeda koreguoti ir bendrą fizinę ir emocinę savijautą. Gal jums šaltą ir norėtumėte sušilti, o gal jaučiatės įsitempę ir pavargę po ilgos darbo dienos, gal jaučiatės vienišas ir trokštate jausti daugiau meilės ir artumo savo gyvenime. Visais šiais atvejais ir daugeliu kitų gali padėti spalvos.

Neišsiplėsiu kartodama daugeliui turbūt girdėtų pasiūlymų reikiama spalva perdažyti kambarį ar nešioti tos spalvos rūbus. Tai puikūs patarimai, tik ne visuomet paprastą juos įgyvendinti praktiškai, ypač jei reikia greitai numalšinti galvos skausmą ar karščiavimą. Noriu pasiūlyti paprastų spalvų naudojimo būdų, kurie padės aktyviai įsisavinti jų energiją, duos greitesnių ir efektyvesnių rezultatų.

Žiūrėjimas į spalvą. Jums reikės spalvoto popieriaus lapo. Pasirinkite jį tokios spalvos, kuri geriausiai atitinka jūsų siekiamą emocinį rezultatą ar norimą gydyti organą. Pasidėkite jį maždaug metro atstumu nuo savęs ir patogiai įsitaisykite. Įdėmiai žiūrėkite į šį spalvotą lapą, per akis sugerkite į save jo spalvą. Galite mirksėti, nevarginkite akių. Tęskite tai apie 10-15 minučių, šio laiko pakaks spalvos vibracijai pasiekti smegenis, o iš ten per nervų sistemą nukeliauti į reikiamą vietą organizme.

Spalvotas apšvietimas. Įsigykite spalvotą lemputę ir įsukite ją į šviestuvą. Spalvotos šviesos seanso metu nejunkite kito apšvietimo. Pabūkite reikiama spalva apšviestoje patalpoje 2-3 valandas. Jei norite pagreitinti spalvos patekimą į organizmą ir jos poveikį galite spalvotą lemputę į stalinę lempą ir patogiai ją pasistatę nukreipti ryškią spalvotą šviesą sau į kiekvieno pakaitomis delno ar pado centrą. Laikykite lempą tokiu atstumu nuo odos, kad nejaustumėte nemalonių pojūčių, būkite atsargūs, kad nenudegtumėte.


Vandens įkrovimas spalva.Visos organizmo cheminės reakcijos vyksta skystoje terpėje, todėl padidindami išgeriamo gryno vandens kiekį labai palengvinsime ir pagreitinsime šį procesą, organizmas bus geriau aprūpinamas reikiamomis medžiagomis ir lengviau apsivalys nuo žalingų atliekų. Pakankamai naudingas ir grynas vanduo, bet jei dar įkrausime jį mums reikalingos spalvos energija turėsime dvigubą naudą. Tą padaryti galite dviem būdais.

  • Į vieną ranką paimkite stiklinę su vandeniu, o kitą laikykite 10 cm virš jos. Susitelkite į savo kvėpavimą ir įsivaizduokite reikiamą spalvą, nukreipkite ją iš delno į vandenį. Taip per 3-5 minutes įkrausite vandenį spalva, nors jis nuo to ir nenusidažys. Išgėrę šį vandenį gausite tos spalvos vibracijas, kurios su vandeniu lengvai pasieks ir paveiks reikiamas organizmo sistemas.
  • Šiam vandens įkrovimo būdui jums reikės spalvotos stiklinės. Galite jų nusipirkti įvairių spalvų prekybos centre, o jei nerasite įsigykite stiklo dažų ir nuspalvinkite skaidrią stiklinę. Taip pat galite apvynioti skaidžią stiklinę spalvoto audinio skarele. Padėkite spalvotą stiklinę su vandeniu saulėkaitoje saulei tekant. Tai pats tinkamiausias laikas kai per 1-3 valandas vanduo bus įkrautas stipriausiai.

Gydymas spalvotomis žvakėmis. Posakis, kad ugnis apvalo tikrai ne šiaip sau atsirado, į ugnį visais laikais buvo žiūrima pagarbiai. Degdama ji sunaudoja deginamą medžiagą ir paskleidžia šilumą bei apvalo aplinkinės erdvės energija. Gydant spalvotomis žvakėmis degdama ugnis atpalaiduoja žvakės spalvą ir sėdėdami šalia šios žvakės ir ją stebėdami pasikrauname jos spalva. Svarbu, kad spalvotas būtų ne tik žvakės išorinis paviršius, bet visa žvakė. Tiesiog užsidekite spalvotą žvakę ir pamedituokite žiūrėdami į jos liepsną ar jei ji vargina jūsų akis šiek tiek žemiau liepsnos. Sugerkite į save žvakės spalvą.

Spalvos meditacija. Patogiai įsitaisykite sėdėdami ar gulėdami, užsimerkite ir atsipalaiduokite. Tris kartus labai ramiai ir susikaupę įkvėpkite ir iškvėpkite. Dabar įsivaizduokite jog esate apsupti pasirinktos spalvos, tarytum panirote į tirštą tos spalvos rūką. Įsisupkite į šią spalvą, kvėpuokite šia spalva, sugerkite ją į save, pajuskite, kad visas jūsų kūnas, visas vidus nusidažė ta spalva. Kai pajusite, kad jau gana leiskite vaizdiniui išblėsti, pajudinkite rankų ir kojų pirštus, atsimerkite.

Čakrų subalansavimas naudojantis spalvomis. Tokią pat spalvos meditaciją galite atlikti sutelkdami dėmesį į kūno energetinius centrus čakras, tarytum kvėpuodami parinkta spalva per čakrą kurią reikia subalansuoti – suaktyvinti ar atpalaiduoti. Perskaitykite Magijos skyriuje Šešėlių knygoje esantį straipsnį ir susipažinkite su kiekvienos čakros fizinio ir emocinio poveikio sritimi. Nustatykite kokios čakros įtakai priklauso jūsų nusiskundimas ir meditaciją pradėkite nuo šios čakros ir jai parinktos spalvos. Gydomai čakrai skirkite apie penkias minutes, o baigę po 15 sekundžių skirkite visoms čakroms ir jas atitinkančioms spalvoms (aktyvinančioms jei nėra priešingo poreikio). Bendra čakrų subalansavimo taisyklė yra tokia, kad per silpnai veikiančią čakrą aktyviname pagrindine jos spalva, o per stipriai veikiančią slopiname priešinga spalva. Spalvų atitikimas čakros yra toks:

  • Viršugalvio čakra – stiprinimui violetinė, raminimui geltona su violetinės priemaiša
  • Trečios akies čakra – stiprinimui tamsiai mėlyna, indigo, raminimui šviesiai oranžinė ar persikų spalva su tamsiai mėlynos priemaiša
  • Gerklės čakra – stiprinimui žydra, raminimui oranžinė su žydros priemaiša
  • Širdies čakra – stiprinimui žalia, raminimui žalia su rožine ar šviesiai raudona
  • Saulės raizginio čakra – stiprinimui geltona, auksinė, raminimui violetinė ar purpurinė su geltonos priemaiša
  • Sakralinė čakra – stiprinimui oranžinė, raminimui mėlyna su oranžinės priemaiša
  • Šaknies čakra – stiprinimui raudona, raminimui žalia su nedidele raudonos priemaiša

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.