Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Ši paprasta instrukcija iš 3 žingsnelių supažindins su norų įgyvendinimo procesu ir atskleis kaip kalnų krištolo kristalas gali padėti kiekviename žingsnelyje.

Prieš pradedant jums reikės paruošti savo kristalą. Kadangi jūs į jį įdėsite savo intenciją, jums nereikia, kad ten būtų kitos pašalinės informacijos. Kristalą galbūt gavote jau apvalytą ir pakrautą, o gal čiupinėtą parduotuvėje gausybės žmonių ir perėjusį per dar daugiau rankų kol iš Motinos Žemės pateko ten, kur jį įsigijote. Taigi geriausia bus jei pakartosite valymą ir pakrovimą patys. Išvalyti nereikalingą informaciją ir pašalinę energiją iš kristalo labai paprasta, tam pasitelksite paprastus fizinius veiksmus ir vizualizaciją.

Pakiškite kristalą po tekančio vandens srove. Tai gali būti šaltinis ar upė arba tiesiog vanduo iš čiaupo. Trinkite jį pirštais lyg norėdami kruopščiai nuvalyti dulkes ir nešvarumus tuo pat metu įsivaizduodami kaip kartu su vandeniu ant kristalo liejasi balta šviesa išplaunanti jį iš vidaus. Mintyse arba garsiai savais žodžiais pasakykite jog išvalote šį kristalą nuo visos jam svetimos energijos ir informacijos, grąžinate jį į pirmapradę būseną, kokioje jis buvo Motinos Žemės įsčiose ir prašote jo veikti jūsų ir visų susijusių aukščiausiam gėriui.

Nušluostykite kristalą ir padėkite bent valandai ant saulėtos palangės arba jei turite galimybė – palikite lauke visai parai, kad pasikrautų saulės ir mėnulio bei žvaigždžių energijos. Jūsų kalnų krištolo kristalas pasirengęs padėti jums įgyvendinti jūsų svajones.


Noro pasirinkimas

Kuo sąmoningesnis ketinimas ir kuo konkretesnis tikslas, tuo tikslesnis rezultatas. Nes jei pasiūsite savo energiją materializuoti jums “tai, nežinau ką iš ten nežinau kur” kaip filmuke “Ivanas Carėvičius ir pilkas vilkas“ tai ir gausite nežinią ką. Taigi pirma užduotis yra užduoti sau keletą klausimų ir skirti laiko apmąstyti atsakymams. Kvarco kristalas, jei turėsite jį su savimi padės susikaupti, mintys bus šviesesnės ir aiškesnės, lengviau rasite tikruosius atsakymus.

Paklauskite savęs „Ko aš noriu?“,

Taip pat paklauskite savęs „Kas iš to, ką aš dabar darau ir turiu savo gyvenime teikia man didžiausią džiaugsmą?“, „Ką veikdamas, kaip leisdamas savo laiką būčiau laimingiausia?“, „Kaip aš noriu gyventi?“.

Atsakymus užsirašykite.

Dabar pamirškite visą šią užduotį, imkitės kasdienės veiklos, bet periodiškai užklupkite patys save iš netyčių ir vėl užduokite sau šiuos klausimus. Tarsi atsitiktinai, kai būsite užsiėmę, kur nors eisite, ką nors veiksite ir atsakykite į juos daug nemąstę, automatiškai, intuityviai. Priimkite tokį atsakymą koks pirmiausia šaus į galvą. Atsakymus įsidėmėkite ir kai tik galėsite – užsirašykite prie ankstesnių.

Skirkite šiai užduočiai tiek laiko, kiek reikės, nes labai svarbu atrasti tikruosius savo norus. Ne padiktuotus ego ir mūsų proto, o kylančius iš širdies ir sielos. Uždavinėti šiuos klausimus sau netikėtai ir priimti bei vėlesniam apmąstymui atidėti atsakymus siūlau nes pati pastebėjau jog taip lengviau apeiti ego ir protą ir prisikasti prie to, kas išties svarbu.

Aš pati taikydama šį metodą suvokiau jog tas materialus tikslas, dėl kurio norėjau imtis manifestacijos, pasirodo tik atitrauktų mane nuo to, ką aš iš tiesų noriu veikti ir kaip noriu gyventi. Iš pradžių aš (mano protas) maniau jog man REIKIA pirmiausia pasiekti šį tikslą, o tuomet jau aš galėsiu daryti tai, ką tikrai noriu, kas man patinka ir gyventi taip, kad tikrai jausčiausi laiminga. Bet suvokiau jog man visai NEREIKIA to, ko maniau ir aš galiu gyventi taip, kaip iš tiesų trokštu jau dabar, neatidėliodama to ilgiems metams, kol sieksiu proto išgalvoto tikslo.

Toliau laukia sunkiausia dalis – leisti sau atsisakyti netikrų tikslų ir gyventi tokį gyvenimą, kokio norite čia ir dabar.

Noro nusiuntimas Visatai

Radus tikrąjį savo norą, apmąsčius jį ir uždėjus galutinį patvirtinimo antspaudą, kad tikrai tikrai norite ir sieksite būtent to ir pritariate tam protu, širdimi ir siela jūs esate pasirengę pranešti apie savo tikslą Visatai.

Mintyse sukurkite kuo detalesnę viziją kaip viskas atrodys norui išsipildžius, kaip jūs jausitės, kaip tai įtakos visas kitas gyvenimo sritis. Susikurkite mintyse kuo gyvesnį paveikslą, su garsu, kvapais, šviesa ir spalvomis. Dar svarbiau už vizualinį noro įsivaizdavimą yra įeiti į tokią vidinę būseną, kurią jausite norui išsipildžius. Jei sunku įsivaizduoti ir išlaikyti mintyse detalų ir gyvą paveikslą galite sukurti realų koliažą išsikarpę jums reikalingus paveikslėlius iš žurnalų. Svarbu sugebėti jausti savo vidinę būseną, kokia ji bus kai noras jau bus išsipildęs.

Jūsų emocijos tai degalai, o vaizdinys tai kelionės tikslas. Be degalų niekur nenuvažiuotumėte, bet turint degalų, tačiau nežinant tikslaus adreso kur važiuojate tiesiog suksite ratais ir švaistysite degalus.

Kaip išsipildys jūsų noras visiškai nesvarbu, palikite organizacinį darbą Visatai. Jūs esate limuzino keleivis, kuriam reikia pasakyti tik galutinį savo kelionės tašką, o maršrutą parinks profesionalus vairuotojas.

Kurdami savo viziją laikykite rankose kalnų krištolo kristalą. Jis padės jums susitelkti. Kai vizija bus išbaigta, o vidinė būsena sumodeliuota ir emocijos itin stiprios priglauskite kristalą sau prie kaktos ir savo mintimis įkelkite į jį savo viziją bei įliekite savo jausmus.

Kalnų krištolas įrašys šią informaciją, priims jūsų energiją ir daug kartų ją sustiprins.

Pastovus energijos siuntimas noro realizavimui

Kalnų krištolas natūraliai auga yra „pirštelio“ formos, jis turi augimo ir energijos judėjimo kryptį bei smaigalį, kuris suveda visą energiją į vieną tašką ir pasiunčia ją lyg lazerio spinduliu.

Taigi jūsų užprogramuotas kristalas nuolat siųs Visatai jūsų „užsakymą“ ir energiją jam įgyvendinti. Paties kristalo energiją galite pastiprinti reguliariai jį palaikydami saulės šviesoje, kad pasikrautų jos energijos. Jei darėte savo vizijos koliažą, laikykite kvarco kristalą ant jo ar greta jo.

Kaskart paėmus kristalą į rankas jis padės jums įeiti į rezonansą su į jį įdėta energija ir programa. Tai lyg pasitikrinti su GPS navigacijos sistema ar tebejudate link savo tikslo ir pakoreguoti kursą. Kasdien palaikykite jį rankose ir įsiklausykite į savo vidų. Jus gali palankyti intuityvios mintys, įžvalgos, padėsiančios koreguoti savo mąstymą, pastebėti reikiamas galimybes ir judėti link tikslo įgyvendinimo.

Tikriausiai nereikia sakyti jog šis etapas taip pat yra ir veiksmo etapas.

Tinkamai nusiuntus pageidavimą Visatai, ji sudarys jums galimybę gauti tai, ko iš tiesų norite. O jūs klausydami gaunamų žinučių ir ženklų, lyg kompasu pasikliaudami savo vidiniu jausmu, suprasite ką daryti, ką keisti, pro kurias duris įeiti, kokį kelionės maršrutą jums suplanavo Visata ir kaip juo keliauti.

Pabaigos žodis

Kai jūsų noras virs realybe, kalnų krištolo kristalą apvalykite ir pakraukite taip kaip prieš pradėdami manifestacijos procesą ir jis bus pasirengęs leistis su jumis į sekančią kelionę link sekančios svajonės.

Iš visos širdies linkiu jums drąsos svajoti, leisti sau siekti savo tikrųjų norų, gyventi taip, kaip iš tiesų trokštate, būti laimingais ir dalintis ta laime su visais aplink.

Labai lauksiu jūsų laiškų ir pasakojimų ko pasiekėte, ką pakeitėte savo gyvenime ir kaip jums padėjo kalnų krištolo kristalas. Rašykite man į elektroninį paštą info@gyvybesenergija.lt, kad galėčiau pasidžiaugti kartu su jumis.

Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Simonas

  Laba diena . Noreju apklausti ar vienu metu i kristala galima naudoti tik vienam norui ? Aciu uz info 🙂

  1. Lina Balsė

   Taip, keičiant norą kristalą reikėtų apvalyti, pakrauti ir vėl užprogramuoti. Nebent jį naudoti siųsti energijai grupei norų padėjus ant norų koliažo.

 2. Labas. Susidomėjau kristalais. Sakykit kokią energiją jie skleidžia? Kur jų įsigyti ir kokia kaina? Ir dar vienas klausimas. Jei mano noras, būdamas subjektyviu, yra nerealus, ar įmanoma, jog kristalas padės jį įgyvendinti ar jis tik suteiks galimą viltį, jog noras kada nors išsipildys?

  1. Lina Balsė

   Sveiki Artūrai, šių kristalų energija artima žmogui ir harmoningai būsenai. Su vienu kristaliuku pažaidus man ne itin ryškiai ji jaučiasi, nes nėra kontrasto, kaip sakiau ji harmoninga, universali energija. Bet kai kažkada teko pažaisti su didesniu jų kiekiu kol išpakavau, nuploviau,sudėjau krautis jaučiausi lyg apsvaigusi. Turiu paskutinį bokštelį, kurį galėčiau perleisti, jo kaina būtų 13 eur. Kas dėl norų, manau beveik viskas įmanoma, o netikėjimas tuo yra pirmoji kliūtis, kurią teks įveikti ir nuo ko teks pradėti darbą su kristalu. O kalbant apie didelius ir tolimus tikslus aš pati laikausi tokio požiūrio – jei tai dešimties metų ir didžiulių pastangų reikalaujantis tikslas, vargu ar yra kas nors, kas padės jį įgyvendinti per savaitę. Bet geras pagalbininkas palengvins ir galbūt pagreitins kelią. Problema ta, kad mes linkę pasiduoti per anksti, nustoti dėti pastangas ar nieko nedaryti jei rezultato nepasimatys greitai. Net ir su greičiausiu automobiliu kelias iki Romos ilgas, jei nusivilsi, nuspręsi jog niekada ten nepateksi po dienos aišku niekada jos ir nepasieksi.

 3. Sveiki visi kas skaitote mano pasisakyma .Noriu pasakyti ,kad Linute yra labai teisi . Ji is tiesu teisingai elgiasi nesikisdama i zmogaus siela .Linute zino apie mano reikalus as parasiau man ji atsake,o visiems kitiems bandysiu pasakyti kad ji yra gera psichologe.Ji yra ivaldziusi REIKI o tai patikekit yra labai didelis nuopelnas .Tai yra sunkus darbas, tai padaryti, eilinis ,valios neturintis zmogus negaletu .Patikekit manim ant saves isbandziau labai stipru poveiki is labai patyrusiu specialistu .Man padejo pasikeisti nes as to norejau .As pati esu is tiesu labai tikinti i DIEVA ir manau kad DIEVAS per tokius zmones bando mus ismokinti gyventi ,gyventi dieviskojo ikunijimo i mus visus gyvenima .Man asmeniskai padejo ne Linute ,kitas zmogus ,bet man atsivere suvokimas kad dievas mums dave prota tam ,kad mes juo pasinaudotume kaip irankiu ,o ne protas mus valdytu kaip iranki .Turiu pasakyti kad mus valdo protas , o ne mes ji .O turetu buti atvirksciai .Dar mes turime savo EGO t.y. nuostatas kurios mus uzvalde .Musu sirdis liepia mums to nedaryti ,mus stabdo ,bet vidinis EGO sako ne tu daryk taip kaip liepia protelis musu .Tai tas pat kad ne mes kirvi rankose laikytume ,o jis mus valdytu ,kapotu kur ir ka jis nori .Ar tai mums patiktu ?…..Manau kad ne.Taip ir protui mes leidziame daryti tai ka jis nori ,mes sokame pagal jo dudele .As ta supratau man sunku su tuo susidoroti bet as bandysiu .LINUTE jauciu savimi yra siltas malonus zmogutis ,kuris pasidalina su mumis savo geraja energija .Paziurekit i ja ir pamatykite joje tiek daug gerio ,jos akyse matosi gerumas .Juk neveltui sakoma zmogaus akys parodo jo siela .Nekaltinkit sios jaunos moters ,nelinkekit jai blogo su savo komentarais .Dekokit tokiems zmonems kad jie padeda mums supiktybejusiems prasvieseti pajusti meile sirdyse ,sugrizti i tikraji kelia .I MEILES RAMYBES TIKEJIMO KELIA ……..Aciu Linute kad nesiveliat i kiekvieno liguistas problemas ,kad padedat patiems zmonems su savo problemomis susidoroti per suvokima .Didziausios jums kloties .Gerbiu tokius zmones ….

 4. raimonda

  Labas vakaras. Asitiktinai radau jusu puslapi.Noreciau suzinoti daugiau apie kalnu kristolo kristalus ir kaip su jais draugauti.Labiau domintu kalnu kristolo rutulys(didelis) ir darbas su juo 🙂

 5. Lilita

  visiškai pritariu Linai nes pati einu dvasiniu keliu ir norai yra dievo duodami.jai sieksi .iškelsi tikslus negriaunant harmonijos ir nekenkiant kitiems kokia čia Linos atsakomybe už mano pageidavimus.nesutinku su pirmos autores nuomone

 6. Dievtors

  jei dirbate su norais, o jūs prisimenate praeitus gyvenimus ir at tikrai žinote kokios bus noro išsipildymo šalutinės pasekmės? O Jūs žinote kad tokiu būdu skatindami žmones pildyti norus galite pažeisti jų sielos strktūras? Kaip tai jums atsilieps? Kaip tokios informacijos pateikimas atsilieps jūsų vaikams ar anūkams? Jūs tiksliai 100 proc. prisiimate atsakomybę? (čia klausimas autorei) ir esate 100 proc. sąmoninga tame ką darote?

  1. Lina Balsė

   Sveiki Dievtors, paskelbiau jūsų komentarą, nes galbūt šis klausimas aktualus ir kitiems ir aš mielai į jį atsakysiu bei pasidalinsiu savo požiūriu, bet labai tikiuosi nekils priešiškumo lavina. Tokiu atveju tiesiog ištrinsiu visą dialogą, nes negatyvo nereikia nei man, nei čia besilankantiems žmonėms.

   Taigi ar aš atsimenu praeitus gyvenimus… vargu ar kas nors prisimena juos visus ir detaliai ir apskritai tai būtų natūralios tvarkos pažeidimas. Jų prisiminti nereikia, bent jau nereikia to siekti specialiai. Aš esu gavusi tam tikrų fragmentų, užuominų, tokios informacijos, kurią tuo metu man buvo tikslinga ir naudinga gauti. Ne dėl smalsumo patenkinimo, o todėl, kad tai leido geriau suprasti save ir dabartį.

   Savo darbą (Reiki, maginius ritualus ir kt) darau visiškai sąmoningai ir atsakingai, griežtai baltosios magijos rėmuose ir be jokios prievartos. Tai reiškia jog negaliu garantuoti konkrečių rezultatų per konkretų terminą, tą padaryti gali tik tie, kurie jėga/prievarta, eidami prieš žmonių sielos planą sukuria jų ego troškimus atitinkantį rezultatą. Tačiau man svetimas toks skurdo mentalitetas ir požiūris jog jei žmogus kažko neturi, jis negali to norėti, siekti ir gauti. Dar ir kaip gali ir netgi turi, tiesiog svarbu tai daryti teisingai, neprimesti ego valios, o išreiškus ketinimą, išsakius norą leisti aukštesnėms jėgoms vesti į to noro realizavimą tau tinkamu keliu. Žmogus, kuris nenori nieko keisti nei savyje, nei išoriškai, nori sėdėdamas ant sofos ritualais kažką pritraukti iš mano darbo ar kristalų nelabai turės naudos. Tačiau tas, kuriam pakanka jog aukštesnės jėgos suplanuotų maršrutą nuo ten kur yra iki ten kur nori patekti ir sudėtų kelio ženklus, kuris yra pasirengęs nueiti tą kelią, išmokti kelyje laukiančias pamokas, įdėti darbo, atsiverti pokyčiams, priaugti pats iki savo noro… tiems mano darbas bei skelbiama informacija atvers duris į norų išsipildymą ir svajonių įgyvendinimą.

   Nereikia demonizuoti to, ką pats Dievas sukūrė – mes gimstame su norais ir jie yra mus į priekį varanti, augti ir tobulėti skatinanti jėga. Visata leidžia juos įgyvendinti bei palaiko mus tame kelyje, jei suprantame subtiliuosius dėsnius ir elgiamės korektiškai.

   Jei jau pradėjome temą apie korektišką naudojimąsi žiniomis ir įrankiais, tokiais kaip kvarco kristalai, visų saugumo dėlei kuo aiškiau parašysiu – neigiami norai, norai susiję su prievartą kitam (kad jis mane, man, darytų ta ar aną, ko aš noriu ir manau jog jis privalo daryti…), norai susiję su žala kitiems tai duobės kasimas sau patiems. Jei norima kažko negatyvaus arba į norą įpinama labai negatyvi energija (baimė, stygiaus jausmas, pavydas ar kt.), kristalai tą energiją sustiprins ir kur kas greičiau ir aiškiau pamatysite jos rezultatus. Asmeniškai tai gali atrodyti blogai, bet didesniame kontekste tai taip pat yra gerai, nes tokiu būdu pagreitinamas žmogaus sąmoningumo augimas ir tobulėjimas. Juk gerai, kad mokykloje mokytoja ištaiso padarytas klaida ir taip sudaro galimybe išmokti.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.