Visatos ir sėkmės dėsniai

Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai

Visatoje viskas veikia griežtai pagal tam procesui ar objektui numatytas taisykles, viskas turi savo prigimtį ir planą realizacijai. Planetos juda joms griežtai apibrėžta orbita, obuoliai nuo obels visuomet krenta žemyn, mineralai auga ir formuojasi atomams, lyg statybinėms plytoms, išsirikiuojant griežta tvarka, kuri nulemia koks tai bus mineralas. Augalai auga ir gyvena pagal savo prigimtį. Nors iš gilės gali išaugti didesnis ar mažesnis, tiesesnis ar kreivesnis ąžuolas priklausomai nuo augimo sąlygų ir aplinkybių, bet gilė gali užaugti tik į ąžuolą, o ne į rožę.

Žmogus taip pat turi savo prigimtį, savo vietą gamtoje ir Visatoje, savo paskirtį. Mes esame unikali gyvybės forma, skirtinga nuo planetų, mineralų, augalų ar gyvūnų tuo, jog turime individualią sąmonę ir laisvą valią. Mes lygiai taip pat kaip ir mineralas ar augalas gimstame, vystomės, gyvename ir mirštame pagal mums numatytas taisykles, mus taip pat įtakoja aplinkybės ir galime savo potencialą realizuoti daugiau ar mažiau.

Tačiau mes kai kuo skiriamės nuo kitų gyvybės formų, nuo mineralų, augalų ir gyvūnų. Laisva valia leidžia mums labiau atitrūkti nuo prigimties duotų gairių nei bet kuriai kitai gyvybės forma. Tačiau visiškos laisvės mes tikrai neturime.

Čia galima ilga diskusija kiek mes visi ir kiekvienas atskirai turime laisvos valios, o kiek mūsų gyvenimai iš anksto nulemti. Kiekvienam individui laisvės ir lemties santykis yra skirtingas. Ne todėl, kad kažkas taip nusprendė, o todėl, kad vieni intuityviai jaučia arba žino Visatos dėsnius, žaidimo Gyvenimas taisykles, o kiti ne. Vieni kuria savo gyvenimą, o kitiems jis tiesiog nutinka.


Pamėginkite žaisti bet kokį žaidimą nežinodami jo taisyklių ir tikslo su kitais žaidėjais, kurie juos žino. Greičiausiai pralaimėsite. Gal jums atrodys jog turite daug laisvės improvizuoti, bet iš tiesų jūsų nežinojimas neleis jums pažeisti visiems bendrų taisyklių ir daugelis įvykių bei žaidimo posūkių atrodys atsitiktiniai, valdomi sėkmės ar nesėkmės. O taisykles žinantys žaidėjai mokės reikiamu metu išnaudoti taisyklės savo naudai ir patys kurs savo sėkmę.

Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

 

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.