Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis

Visata turi savus ritmus, ciklus ir savo tempą, kurio nepaskubinsi. Mes prisideriname prie dienos ir nakties ciklo dirbdami dieną ir miegodami naktį, kad neapsunkintume to, ką darome ir neeikvotume papildomos energijos. Lygiai taip pat verta prisiderinti prie kitų ciklų, „sėti savo sėklas“ ir pradėti savo darbus tam tinkamiausiu laiku. Tai užtikrins jog išnaudodami srovę, o ne judėdami prieš ją, rezultatą pasieksime mažiausiomis energijos sąnaudomis.

Yra tam tikri asmeniniai ir gamtos ritmai bei ypatingi momentai, kuriuos išnaudojus mūsų idėjų ir troškimų sėklos greičiau ir lengviau subrandins vaisius. Norą Visatai išsakius tuo stebuklingu momentu nereikės ypatingos valios jėgos jam įgyvendinti, viskas klostysis taip natūraliai ir sklandžiai, kaip tik įmanoma. Visata tuo metu natūraliai priima „užsakymus“ ir jūsiškis bus įtrauktas į „užduočių sąrašą“. Paminėsiu tris iš šių ypatingų momentų, nors yra ir daugiau.

 1. Mėnulio ciklas ir mėnulio jaunaties metas
 2. Laikas, kuomet saulė keliauja jūsų 11 horoskopo būstu
 3. Saulės ciklas ir asmeninis atskaitos taškas metų rate – mūsų gimtadienis

Mėnulio jaunatis

Mėnulio ciklus laikui matuoti ir darbams planuoti pasitelkiame nuo seniausių laikų. Jaunaties metas, kuomet prasideda mėnulio ciklas yra vienas iš tokių momentų, kuomet Visatai pranešus savo norą, pasiuntus ketinimą kažką sukurti, sulauksite visos reikiamos pagalbos. Mėnulio jaunatis yra kiekvieną mėnesį, tiksliau kas 29,5 paros ir jos laiką galite rasti daugelyje kalendorių.

Manifestacijos procesą geriausia yra pradėti kuo arčiau jaunaties momento, per pirmąsias valandas ar net minutes. Tačiau jokiu būdu ne prieš jaunaties momentą. Ypač palaikomi bus tie norai, kurie susiję su ženklu, kuriame yra mėnulis jaunaties momentu. Pavyzdžiui asmeninei transformacijai palankus Skorpiono ženklas, materialinei gerovei – Jaučio, santykiams – Svarstyklių, kelionėms – Šaulys. Tęskite manifestacijos procesą visą mėnulio ciklą iki sekančios jaunaties. Per tiek laiko įtvirtinsite savo ketinimą.


Saulės kelionė 11 horoskopo būstu

Jei žinote tikslų savo gimimo laiką ir vietą, astrologas, net ir mėgėjas žinantis kaip naudotis astrologine programa gali patikrinti nuo kurio iki kurio zodiako ženklo laipsnio yra žmogaus 11 būstas ir kada per jį keliauja Saulė. Tai planų kūrimo laikas. Šiuo metu mintys apie ateitį, planai ir Visatai išsakyti ketinimai taip pat sulauks palaikymo. Šis 3-5 savaičių periodas besikartojantis tuo pat metu kiekvienais metais yra tarsi asmeninė super jaunatis.

Tikrasis gimimo momentas

Gimtadienis yra mūsų asmeniniai naujieji metai. Sausio pirmoji yra tik sutartinė, kalendorinė metų pradžia. O ta diena, kai atėjome į šį pasaulį ir pradėjome savo žemišką kelionę yra mūsų asmeniniai naujieji metai. Net jei jaučiatės išaugę iš tradicijos sugalvoti norą ir užpūsti žvakutę ant torto per savo gimtadienį – vertėtų ją prisiminti ir daugiau niekada nepraleisti.

Laikas kuomet Saulė yra tiksliai tame pačiame laipsnyje zodiako rate, kaip ir gimimo momentu yra vienas iš stebuklingų akimirkų. Tiesa, dėl keliamųjų metų, tas tikslus gimtadienio momentas šiek tiek slankiojasi laike ir gali netgi nukeliauti į kitą dieną ar naktį. Tačiau bet kuris astrologas ar net jūs patys pasimokę elgtis su astrologine programa sudarančia soliarus, gali nustatyti tikslų gimtadienio laiką. Galite praleisti tortą, bet žvakutę užpūskite, nes tai išties geras maginis ritualas. Nenorėdami ar neturėdami galimybės jo atlikti pagal visas tradicijas norą tiesiog užrašykite.

Be to 12 parų po gimimo momento kiekvienais metais yra ypatingos, kiekviena „kuruoja” vis kitą gyvenimo sritį, pavyzdžiui 2 para po gimtadienio momento atsako už vertybes, resursus ir pinigus, 4 už šeimą, namus ir nekilnojamą turtą, 5 už meilę, kūrybą ir vaikus, 7 už santuoką, 10 už karjerą, reputaciją ir visuomeninę padėtį. Tomis dienomis simboliniais veiksmais ir savo mintimis galima užprogramuoti sau sėkmę atitinkamoje gyvenimo srityje visiems metams.

Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.