Begalinė kurybinė energija

Beribės galimybės ir apribojimai kuriant savo realybę

Aš turiu galimybę stebėti daugelio žmonių gyvenimus, išklausyti tūkstančius gyvenimo istorijų, kai žmonės į mane kreipiasi, kad padėčiau susigaudyti jų situacijose. Taigi aš stebiu, analizuoju, lyginu, darau apibendrinimus, keliu klausimus ir ieškau atsakymų.

Jaučiu poreikį suprasti kaip gi šis pasaulis veikia, kokios šio žaidimo, kuris vadinasi gyvenimas, taisyklės ir kaip jį žaisti. Ir iš daugybės gyvenimo istorijų pastebėjau štai ką – tie žmonės kurie vargsta siekdami savo tikslų ir tie, kurie lengvai juos įgyvendina yra kažkuo skirtingi ar tiksliau vadovaujasi skirtinga pasaulėžiūra.

Jie SKIRTINGAI NORI TO, KO NORI.

Atkreipkite dėmesį jog parašiau nori, o ne siekia. Nes tai, kaip sunkiai ar lengvai įgyvendinsime savo norus ir tikslus nulemia ne tai, ką darome ir kaip jų siekiame. Tiksliau tai svarbu, bet yra ankstesnė proceso grandis – žinoti ko norėti ir turėti teisingas vidines nuostatas leidžiančias sukurti norimą rezultatą bei jį priimti.


Tikriausiai pagalvojote jog eilinį kartą gausite patarimą pozityviai mąstyti, ką jau girdėjote ne kartą, galbūt netgi pasėdėjote 15 minučių ir pasvajojote apie laimę, meilę ir turtus, o po to grįžote prie realaus gyvenimo. Kur tas stebuklingas raktas?

Žmogus sukurtas pagal kūrėjo paveikslą, t.y. mes taip pat esame kūrėjai. Mes kuriame savo realybę, savo gyvenimą, pačius save. Tai, ką turime dabar mes sukūrėme praeityje, o ateitis bus praeities ir dabarties kūrybos vaisius. Jei nepatinka tai, ką turite, tai ką patys sukūrėte, kviečiu prisiimti už tai atsakomybę, įgyti žinių kaip veikia šis pasaulis ir imti kurti tokią ateitį, kokios norite.

Fiziniame lygmenyje, kur galioja atskirumo iliuzija mūsų poveikis supančiai aplinkai yra labai ribotas. Galite išgirsti teiginių jog traukos dėsnis „įmagnetina“ jūsų trokštamus dalykus ir pritraukia juos link jūsų. Viskas yra atvirkščiai – šiame materialiame pasaulyje, kuriame atrodo jog esame atskiri nuo viso kito, įtaką mes turime tik sau patiems. Tad mes galime „įmagnetinti“ tik pačius save ir judėti link to, ko trokštame. Ir einant šiuo keliu nepakaks norėti ir įsivaizduoti kaip būtų puiku tai turėti, reikės labai realiais žingsniais ir veiksmais eiti link to rezultato, dėti pastangas. Taip mes siekiame daugelio dalykų – kažko užsinorime, nusprendžiame tai gauti, pasiekti ar įgyvendinti ir tuomet jausdami entuziazmą veikiame, kad tai taptų realybe.

Energetiniame lygmenyje, kur viskas yra viena, jei sugebėtume pakelti savo vibraciją ir sąmonę bei pajusti tą vienybę, vyksta gryna kūryba. Šiame lygmenyje mūsų valia gali pasitelkti universalią kuriamąją energiją ir daryti stebuklus. Kuriamoji energija yra grynas potencialas, tačiau ji nemąsto, nevertina ir nesprendžia. Visata veikia pagal tam tikrus dėsnius, kurie nešališki kaip ir gravitacijos dėsnis. Visi obuoliai vienodai krenta ant žemės, nei vienam nėra išimčių ir tame nėra nieko asmeniško. Todėl Visata negali nuspręsti už mus ko mums reikia ir tai suteikti pati, neprašyta. Tai mūsų darbas pažinti Visatos veikimo dėsnius ir pasitelkiant laisvai prieinamą kuriamąją energiją kurti savo realybę.

Pasiekus vienybės būseną ir prisijungus prie šios begalinės kūrybinės energijos ji tarytum džinas išleistas iš lempos taria mums „Klausau ir paklustu“. Ir Visatoje yra pakankamai energijos sukurti bet kam, ką tik pajėgsite įsivaizduoti ir į ką nukreipsite savo valią. Vieninteliai apribojimai yra mumyse. Sulaikyti nuo kokio nors noro įgyvendinimo gali šie dalykai:

 1. Visatos dėsnių nežinojimas ir nemokėjimas jų pasitelkti įgyvendinant savo tikslus
 2. Norai nesuderinami su mūsų likimu ir nesutampa su mūsų tikrąja/sielos valia
 3. Noro išsipildymui prieštarauja tam tikri ribojantys mūsų įsitikinimai (tai turėti yra negerai, aš nevertas to, tokius dalykus turi kitokie žmonės nei aš ir pan.)

Aptarkime kiekvieną iš šių kliūčių detaliau. Pradėkime nuo Visatos dėsnių. Vargu ar žmonija jau pažino juos visus ir net tuos, kurie yra žinomi aprašyti išsamiai būtų per platu ir netikslinga šiame tekste. Susitelkime į tai, kas jau žinoma ir patvirtinta bei aktualu mūsų tikslui – sąmoningas realybės kūrimas ir troškimų įgyvendinimas.

Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

 

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Komentarai

 1. Liepa

  Kai aš žinau šiuos visatos dėsnius, atrodo jog vis labiau gilindamasi į ta beribę visatą suprantu ,kad visko sužinoti neįmanoma. Tiesiog mes privalome mylėti save ,savo gyvenimą, ir tuo džiaugtis. Džiaugtis tuo ką turime. Nežiūrėti į praeitį ir į ateitį .Nes mes esam dabartis ir esame jausmas. Privalome paleisti visa tai kas yra bloga visas blogas energijas. Ir gyventi.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.