Kalnų krištolas

Kaip mums gali padėti kristalai

Žmogus kaip visuma turi savo dominuojantį vibracinį dažnį (sąmonės lygį) ir jis yra ganėtinai nestabilus, kintantis. Muzikoje yra naudojamas kamertonas – muzikinis prietaisas skleidžiantis idealiai tikslų garsą, kurį naudoja derindami kitus instrumentus. Kadangi absoliučiai viskas yra tam tikra energetinė vibracija – žmogaus kūnas, kiekviena jo ląstelė, emocija, mintis, įsitikinimas – juos taip pat galima paskatinti grįžti į idealią jiems prigimties numatytą optimalią būseną įnešant švarią energetinę vibraciją. Kristalai yra labai pastovios struktūros ir vibracijos. Kristalo švarų ir pastovų vibracinį dažnį lemia jo geometriškai ideali, tvarkinga ir stabili molekulinė struktūra.

Kamertonas žmogaus energetikaiĮnešti į mūsų energetinį lauką jie įneša savo vibraciją, kuri koreguoja mūsų vibraciją. Tinkamai parinktas akmuo/kristalas gali padėti grąžinti į harmoningą vibraciją išsiderinusį organą ar organizmo funkciją. Taip pat akmens energija gali pakoreguoti mūsų minčių ir jausmų energija, t.y. padėti keisti mąstymo įpročius bei emocinę savijautą. Taigi su akmenų pagalba galime nuslopinti vienas savo charakterio savybes ir vidines būsenas ir sustiprinti kitas, sustiprinti pozityvius ar konkrečioje situacijoje reikalingus charakterio bruožus.

Energijų susiderinimas visuomet vyks harmonijos ir optimalios būklės kryptimi, tad chaotiška žmogaus energetinė vibracija taps harmoningesnė susiderindama su tvarkinga kristalo energetine vibracija. Žemesnio energetinio lygio žmogaus sąmonė bus pakylėta į aukštesnį lygį jai harmonizuojantis su aukštesnio lygio kristalo vibracija.

Tai reiškia jog galime pasitelkti kristalą tarsi kamertoną siekdami kelti savo sąmonės lygį ir energetinę vibraciją.


Kalnų krištolo savybės

Kadangi jas detaliai aprašiau atskirame straipsnyje, čia nebesikartosiu ir tik įdėsiu nuorodą į straipsnį „Kalnų krištolas arba skaidrus kvarcas„.

Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.