In ir Jan

Dualumo, poliariškumo bei reliatyvumo principai

Tam, kad kažką galėtume suvokti, tai turi būti sulyginta su kažkuo kitu. Dienai būtina naktis, šviesai būtina tamsa, kitaip nesuvoktume dienos. Viskas mūsų pasaulyje turi savo priešingybę ir yra pasidalinę į aktyvųjį vyrišką pradą Jan bei pasyvų moterišką pradą In. Tam kad būtume tokie kokie esame, turi būti kažkas kitas, kuris yra visa tai, kas mes nesame. Tačiau mumyse yra potencialas visam tam, kuo dabar nesame. Todėl negalime kritikuoti ar smerkti kitokių žmonių, jų savybių ar pažiūrų – jie ne tik turi teisę egzistuoti, bet ir yra būtini, kad galėtume pažinti save santykyje su kitu.

Be to, kažko smerkimas, teisimas, pyktis ar baimė vietoje to, kad maksimaliai nuo tos savybės, elgesio ar situacijos nutolintų, susieja su tuo, kam skiriame tokias stiprias emocijas. Kažko labai bijodamas pritrauksi tai, o ne išvengsi. Ir kadangi viskas iš tiesų yra viena energetiniame lygmenyje, teisdami kitą, teisiame ir save. O linkėdami visiems laimės kuriame laimę ir sau.

Ypač nepalanku smerkti ir kartu pavydėti tiems, kas turi tai, ko ir patys slapta norime. Dažniausiai pasitelkiamas pavyzdys yra apie pinigus ir galbūt jis bus suprantamiausias. Jei save laikai geru, padoriu žmogumi, o turtuolius amoraliais vagimis ir dvasiškai žlugusiais materialistais, argi pasąmonė leis ir pačiam tokiu tapti? Greičiau tik pritrauksi į savo gyvenimą būtent tokių turtingų žmonių, kurie bus savanaudžiai ir negarbingi.

Mūsų pasaulyje viskas egzistuoja kartu su savo priešingybe ir tik kontrastas leidžia pažinti tiek vieną, tiek kitą pusę. Atstumdami ar teisdami kažką tik stiprinsime savyje turimą potencialą tam, ką atstumiame. Sutelkdami dėmesį į tai, kas mums NEpatinka, ko NEnorime mes suteikiame tam energijos ir kuriame savo gyvenime. Kitaip sakant neprotestuokime prieš karą, pasisakykime už taiką.


Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.