Visatos dėsniai - inercijos ir brendimo dėsnis

Inertiškumo ir brendimo dėsnis

Viskas yra nuolatiniame judėjime, energija virsta materija, o materija virsta energija. Energetinis potencialas atsiranda akimirksniu kai tik mes kažką įsivaizduojame, Dievas nekuria etapiškai ir mums nebūtina. Tačiau fiziniame lygmenyje kūryba yra procesas. Pradinis impulsas, idėja ar ketinimas kaupia energiją materializavimuisi ir tampa realybe susikaupus kritiniam energijos kiekiui arba paprasčiau sakant atėjus laikui. Puikus to pavyzdys yra gilė, kuri net patekusi į puikią dirvą idealiu laiku ir idealiomis sąlygomis nevirsta iškarto ąžuolu. Kurį laiką net nesimato jokių pokyčių, kol ji bręsta viduje ir ruošiasi prasikalti.

Mūsų naujosioms mintims reikia laiko sukaupti pakankamai energijos ir subręsti, kad virstų realybe. O rimtoms ir esminėms gyvenimo permainoms dar reikia praeiti tas patirtis, kurias pritraukėme ir sukūrėme anksčiau ir jos dar tik ruošiasi tapti realybe.

Kaip tik dėl to gali pasirodyti jog puiki sistema neveikia. Įsivaizduokime jog štai mes laikomės visų rekomendacijų, mūsų vibracija jau tapo aukštesnio lygmens ir rezonuoja su naująja realybe, kurią trokštame sukurti, tai artėja mūsų link, tačiau nutinka vienas ar net keli nelaukti ir nemalonūs įvykiai. Tiesiog mes kūrėme šią realybę visą ankstesnį savo gyvenimą, tapome priežastimi gausybei rezultatų, kurie dar ne visi mus pasiekė.

Pavadinkime tai inercijos dėsniu ir pasitelkę kantrybę bei atkaklumą, toliau sėkime naujo gyvenimo sėklas. Toliau kurkime trokštamų rezultatų priežastis savyje ir išorėje ir jie ateis kai mes patys būsime tam pasirengę.


Visi šios serijos straipsniai:

 1. Beribės galimybės ir apribojimai
 2. Žaiskime pagal taisykles – Visatos ir gyvenimo dėsniai
 3. Vienybės dėsnis
 4. Priežasties ir pasekmės dėsnis
 5. Dualumo, poliariškumo ir reliatyvumo dėsniai
 6. Natūralių ciklų ir ritmo dėsnis
 7. Vibracijos ir Traukos dėsnis
 8. Ego troškimai prieš Sielos evoliucijos planą
 9. Ribojantys įsitikinimai
 10. Kaip praktiškai pasitelkti Visatos dėsnius kuriant savo realybę
 11. Kaip mums gali padėti kristalai
 12. Manifestacijos procesas pasitelkiant kalnų krištolo kristalus

Pirmieji gaukite visas naujienas

Išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, nauji straipsniai, webinarai ir renginiai visoje Lietuvoje. Registruodamiesi sutinkate gauti Linos Balsės naujienlaiškį.

Pasidalinti mintimis

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.